Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aga12

Chce dziecka

Polecane posty

Witam mam 24 lata otuz mam taki problem mam faceta 20 lat od siebie starszego i z nim mała córeczkę 2 letnia jest po rozwodzie i ma 3 dzieci doroslych synowie pracuja a corka studiuje ,jesteśmy razem ponad 4 lata już bardzo go kocham  Ale gnębi mnie jedna rzecz zawsze chciałam mieć 2 dzieci jeszcze rok temu sam wspominał o drugim dziecku Ale ja chciałam poczekać po cesarce raz w trakcie kłótni powiedziałam mu że już niechce mieć z nim dziecka ,Ale teraz nadszedł mnie ten instynkt macierzyński to jest silniejsze o de mnie chciałabym jeszcze 1 dziecko mówiłam mu o tym A on mówił na początku chce się starać w lato bo chce abym urodziła na wiosnę,potem mówił że po slubie bo mamy brać ślub za rok w marcu pytam się bo parę razy on mówi że chce mieć drugie dziecko cały czas Ale dopiero po slubie i chce się starać latem abym w wiosnę urodziła Ale on lubi strasznie żartować różne zeczy miał zrobić i przekłada boję się poprostu że wezmę ślub A on mi powie że niechce mieć już 2 dziecka to mnie tak męczy i w duszy trochę cierpię bo bardzo bym chciała on wie Ale stawia na swoim jak Pani uważa jak on mówi że chce cały czas tak powtarza i kiedy itp to czy faktycznie będzie chciał mieć to dziecko czy tylko mówi tak abym go nie zostawiła,boję się bo on już ma 4 dzieci a ja tylko 1 i marzę o 2 A wiem że nie potrafilabym być z kimś całe życie jakbym nie była szczęśliwa proszę niech Pani mi coś doradzi bo ja się tak przejmuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×