Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Z kaszlem do przedszkola

Polecane posty

Gość Gość

 Witam drogie Mamy. Mam pytanie.  Moj synek dzis nad ranem zaczal kaslac, niby nie mocno ale zostawilam go w domu aby zobaczyc czy kaszel sie rozwinie. Juz ok 8 kaszel praktycznie minął, nie ma ani kataru ani goraczki, apetyt i humor dobry. W dzien ucial sobie drzemke i po przebudzeniu znów go zlapal suchy kaszel. Teraz gdy spi nie kaszle prawie wcale. Ale mam dylemat czy puścić go jutro do przedszkola, normalnie bym go zostawila, ale jutro mają Mikołajki i on tak bardzo na to czeka. Czy Wy puszczacie dzieci pokaslujace do przedszkola? Nie jest to kaszel jakis męczący, ale sama nie wiem co zrobic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kaszel o tej porze roku występuje dość często u dzieci ze względu na suche powietrze w mieszkaniu. Niemniej jednak warto udać się z dzieckiem do lekarza, aby mieć pewność. Na twoim miejscu pewnie bym puściła jutro do przedszkola, przez weekend obserwowała i jeśli nic się nie zmieni albo się pogorszy to w poniedziałek do lekarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli nie ma gorączki i gardło czyste, a kaszel nie jest uciążliwy, to z uwagi na jutrzejszą imprezę puściłabym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm

Pewnie, że niech idzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keyla

Tak, niech idzie i zaraża inne dzieci. Egoizm do kwadratu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To może być od suchego powietrza albo alergiczny, jeśli tylko rano kasłał to chory nie jest. Nawet dorośli często kaszla nad ranem, czy mają katar i to jest od kaloryferów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziękuję za rady, to faktycznie jakies podraznienie albo cos alergicznego bo dzis nie slyszalam ani razu aby zakaslal. Do przedszkola poszedl i byl wniebowziety, nawet Pani przedszkolanka mowila, ze byl niesamowicie podekscytowany 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×