Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karl

Po 6 latach poszła do innego.

Polecane posty

Gość heyhey

tu nie ma co filozofować , takie zycie...najpierw zawsze jest big love...tak do 2, 3 lat...a potem feromony wietrzeją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek

Najlepsza rada wyjdz do ludzi a o niej zapomnij. To zawsze bedzie osoba na ktorej nigdy nie bedziesz mogl polegac. Mysliz ze jak raz cie w wala zrobila to co drugi raz nie zrobi. Wiadomo ciezko pozbyc sie uczucia. Ale jak sam piszesz to tylko potwierdza moja teorie w zwiazku najczesciej jedna osoba kocha mocniej. A zdjecia dlatego podsyla ci by cie postarac sie pognebic jak jej sie uklada a tobie nie. Taka zwykla ludzka zlosliwosc. I tez uwazam ze byles tylko opcja zapasowa na przetrwanie moze ciezka miala sytuacje jak cie poznala i chciala to zmienic. Jak kobieta kocha naprawde to zrobi najwieksze glupoty. I jedyne czego moze zalowac ze w obecnym zwiazku to moze ona robi za ta glupia ktorej partner wymieni na lepszy model jak sie trafi lepsza. Tak to jest ze wspolczesnymi ludzmi sa plytcy i prymitywni a relacje sprowadzaja sie tylko do lozka ludzie sie starzeja uroda mija a partnerzy zostaja wyrzuceni na smietnik jak zurzyte kapcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karl
Dnia 30.10.2017 o 09:51, Gość gość napisał:

Sama umiem rzucam uroki .Nie potrzeba mi stronek

Przykre jest to, że ktoś po 6 latach dla którego robiłeś wszystko z dnia na dzień potrafi kopnąć w dupę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 6.12.2019 o 16:37, Gość Karl napisał:

Cześć, 
Byłem z narzeczoną ponad 6 lat, niedawno dopiero co razem zamieszkaliśmy - kupiłem mieszkanie.. wiadomo raz było lepiej raz gorzej, a na końcu już tylko bluzganie mnie, wyzywanie wszystko co najgorsze to ja. Nagle cały czas zaczęła siedzieć na telefonie, jak nigdy tego nie robiła, nawet zaczęła do kibla brać telefon (ile ja za to dostawałem awantur) Zapoznała faceta i szczerze w ciągu 2 tyg. Wyjebala mnie do kibla. O większości się sam dowiedziałem, bo ciężko było jej się przyznać. Jeszcze chciała jakiś określony okres że mna mieszkać - pewnie jak by jej z tamtym nie wyszło, jak to mówiła wdarła się monotonia, nie kocha chyba, że jest przywiązana do mnie, że mamy dach nad głową, że ja mam dobrą pracę. Już byłem blisko tego by dać jej ten czas pod warunkiem, że ma się z nim nie spotykac, ale nie umiała tego obiacac. Potem już się nawet przyznała, że się z nim widziala w knajpie - jak jeszcze byliśmy parą. Następnie kłamała, że tego typa nie ma, a wychodząc na balkon patrzę, ze jednak jest...

Się w...iłem, mimo silnego uczucia do niej, wielkiego przywiązania. Spakowałem ją i nie wpuściłem jej do mieszkania (mieszkanie moje)

2 tyg po tym jak ją spakowałem już była w związku z tym facetem - jest do dziś z 2 miesiąc.

Na początku nawet nie chciała reszty rzeczy odebrać - szczerze nie miałem ochoty jej oglądać. Włożyłem resztę rzeczy do piwnicy i tyle, odebrała z piwnicy.

Pod koniec już jej nic nie pasowało, że jestem grubasem (chociaż tak samo wyglądam od dobrych 4 lat).
Teraz się wziąłem za siłownię by jakoś czas swój zająć, bo mimo wszystko ciągle chodzi mi po głowie, jak ona się zachowala. 

Zarazem ją kocham i nienawidzę. Wydaje mi się, że ona w ... zabłądziła. Szukała już byle pretekstu, tylko czekała na moment by ktoś się pojawił w jej życiu, ale również nie była w stanie sama odejść. 

Na początku jak się jednak przyznała, że z nim pisze itd. dałem trochę dupy, zobaczyła moje łzy - na które mówiła one mnie nie ruszają. 

Cieszę się z tego, że nawet jej nie wyzwalem nic..

Oddając rzeczy kiedy je spakowałem tylko powiedziałem - KOCHAM CIĘ MOCNO.

Czekała, aż ja ją spakuje.

Co polecacie mi zrobić ?

Najgorsze jest to, że ona nawet mu nagadała, że ze mną nigdzie nie wyjeżdżała nic.. a zwiedziliśmy CAŁĄ POLSKE, ja na jej urodziny umiałem wydać fortunę - byle byłaby szczęśliwa.

Dostawała nawet prezenty bez okazji - ale mu powiedziała, że ja o nią nie dbalem.

Najgorsze jest to, że po tylu latach razem, ktoś potraktuje Cię jak kawałek niepotrzebnego gówna.

Nie polecam. 

W sumie od spakowania jej nie mam z nią kontaktu, zablokowałem ją na FB. Bo nagle zaczęła dodawać swoje uśmiechnięte zdjęcia, chociaż nigdy nic takiego nie robiła 

Myślicie, że jest sens za jakiś czas pojawić się w jej życiu ? 6 lat to jednak kawałek życia. 
 

Ile ważysz? Ta siłownia to dobre posunięcie. 10 kg więcej to w miarę ok., ale jak więcej to zmień swoją dietę, stać cię na to. Niech to będą pierwsze pozytywne zmiany w twoim życiu. Mało węglowodanów, dużo warzyw (zwłaszcza surówki z kiszonej kapusty z jabłkiem i oliwą), średnia ilość mięsa ( kup sobie szybkowar i duś mięso), zero wędlin i kiełbas, bardzo mało słodyczy jak jesteś mocno uzależniony od nich, zero pączków, chipsów i innych badziewi. Owoców też mało, bo zawierają fruktozę, która niczego nie buduje a wątroba musi ją przerobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Wystaw du.pe przez okno i wpierdz jej imię. To będzie BETA sr.anie. Jak mozna byc takim pacanem i powiedziec lasce, która grzmoci się z innym, że się ją mocno kocha? To moze w cuckholding sie pobawcie? To będzie ogromna milosc? Ale patola - ja pier.dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...@

Odpowiadając na Twoje pytanie; nigdy na twoim miejscu bym tego nie zrobiła. Nigdy drugiej szansy. Nie mogłabym patrzeć na nią będąc mężczyzną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×