Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co sądzicie o imieniu Azalia ?

Polecane posty

Gość gość

To zmienia postac rzeczy. Wierzba Kowalska to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

To zmienia postac rzeczy. Wierzba Kowalska to co innego.

Ale co to w ogóle jest za porównanie ? Piszecie że imiona kwiaty nie pasują i podajcie takie durne przykłady jak paprotka czy wierzba. Jedne imiona kwiatowe nadają się jako imię dla dziecka (Malwina, Dalia, Róża, Liliana, Malina, Jagoda) drugie się średnio nadają, czy podstawie przykładów kwiatów które do imiona nie pasują mamy stwierdzić że każdy przykład imiona kwiatowego jest głupi ? To tak jakby stwierdzić że wszystkie modele Samsunga są złe, ponieważ jakiś jeden model jest naprawdę zły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale nie ma imienia Azalia ani Piwonia ani Nasturcja więc po co ta gadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ale nie ma imienia Azalia ani Piwonia ani Nasturcja więc po co ta gadka?

Jest takie imie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

No co cie dziwi to nazwa tabletek antykoncepcyjnych dla karmiacych inna ich nazwa to Cerazette

Nazwa mnie nie dziwi. Tylko wiesz, to nie są tabletki "na antykoncepcje", tylko tabletki antykoncepcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Azalia czy Maciejka co za roznica?  W Polsce nie bylo Mija, Lea itd jeszcze kilka lat temu, a teraz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ludzie już naprawdę nie wiedzą, co wymyślić... :classic_unsure: imię jak dla kozy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Ludzie już naprawdę nie wiedzą, co wymyślić... :classic_unsure: imię jak dla kozy 😄

Dla mnie Maja brzmi jak imie dla kozy, ale nikt sie tym nie przejmuje i mam nadzieje, ze nikt sie nie bedzie przejmowal nadajac imie Azalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

imię jak dla kozy 😄

Też mi się tak skojarzyło. Ewentualnie z nazwą dla drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

polski ciemnogród. Jak tylko jest coś innego niż pospolite to trzeba to wyśmiać swoim nieogarniającym małym orzeszkiem w czaszce. Od wielu lat julia i zuzanna na topie. W mojej klasie było 13 chłopaków, 4 miało na imię łukasz bo taka akurat była moda. Teraz same lenki i pole. Chyba im wiecej różnych imion tym lepiej prawda...? ale nie...w ciemogrodzie trzeba być katolikiem z krótkimi włosami i imieniem janusz, bo jak masz długie włosy, brodę , jesteś ateistą albo zwolennikiem buddyzmu i nazywasz się Brian to tępaki chichotają. Na całym świecie brian to normalne imię...znaczy prawie na całym....poza ciemnogrodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guest

prawie jak Azazel, taki mityczny demon, chyba cię popi_rdoliło 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guest

prawie jak Azazel, taki mityczny demon, chyba cię popi_rdoliło 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
8 minut temu, Gość 123 napisał:

polski ciemnogród. Jak tylko jest coś innego niż pospolite to trzeba to wyśmiać swoim nieogarniającym małym orzeszkiem w czaszce. Od wielu lat julia i zuzanna na topie. W mojej klasie było 13 chłopaków, 4 miało na imię łukasz bo taka akurat była moda. Teraz same lenki i pole. Chyba im wiecej różnych imion tym lepiej prawda...? ale nie...w ciemogrodzie trzeba być katolikiem z krótkimi włosami i imieniem janusz, bo jak masz długie włosy, brodę , jesteś ateistą albo zwolennikiem buddyzmu i nazywasz się Brian to tępaki chichotają. Na całym świecie brian to normalne imię...znaczy prawie na całym....poza ciemnogrodem

Brajan, dżesika xD trzeba być skończonym patolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×