Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milyfotograf

Proszę o radę, kocham ale chce więcej!

Polecane posty

Witam,

Proszę o radę, głównie kobiet. Jestem z żoną już 4 lata po ślubie. Moja żona lubi sex ale tylko w klasycznej formie. Zgaszone światło, zaciągnięte rolety, tv off itp. a w ogóle to najlepiej piżamka....

Wystarczy jej raz na trzy dni 30 minutowy stosunek. U mnie sprawa wygląda trochę inaczej... 

Lubię jej ciało, lubię jej zapach, chciałbym móc robić z nią co zechcę i ile zechcę, oczywiście w pewnych etycznych ramach. Nie jednokrotnie próbowałem na nią wpłynąć, ciuszki, afrodyzjaki, klimacik, świece itp. Fajnie na raz... Po mojej inicjatywie z jej strony cisza. Pomyślałem sobie, że może zabaweczka ją trochę rozochoci. Od momentu otrzymania prezentu, leży w szafce. Szczytem jej poświęcenia jest 69... Gdyby była gorliwie wierząca, pomyślałbym że Bóg tak che, niestety ona nie wie w którą stronę od domu kierować się do kościoła. Woda święcona pewnie ją parzy. Nie zdradzałem, ale teraz mam taką ochotę.... Kręci mnie fakt spontaniczności, niestety u niej prawie jak w kalendarzu. Czasem nad ranem delikatnie staram się na łyżeczkę atakować ale jakbym chciał zmienic pozycję to już lipa bo ona się budzi... 

 

Mam trochę tego po dziurki w nosie, nie jestem odrażający, dobrze zbudowany i z niezłą kondycją a ona leży.... 

Co tu robić, chcę z nią być, bo opiekuje się mną jak nikt inny ale brak mi seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poma21

Przykro mi, że tak musisz się męczyć. Bo to męczące, wiem o tym. Trudno cokolwiek doradzić, bo widzę, że już sporo próbowałeś, aby ją zachęcić. Powiedziałeś jej prosto z mostu, że potrzebujesz więcej? Więcej seksu, spontanicznościj? Możesz też jej powiedzieć, że kiedy ona nie wykazuje żadnej inicjatywy ani zainteresowania Tobą to jest ci przykro i źle się z tym czujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×