Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stęskniona

Coca-Cola w ciąży, można?

Polecane posty

Gość Stęskniona

Czy w ciąży można pić Coca-Colę? Jestem w 21. tygodniu ciąży i baaardzo mnie do tego ciągnie, ale się powstrzymuję, a dziś widziałam kobietę w ciąży w KFC i piła duży kubek tego napoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skubana

Czasem można, nie ma do popadać w paranoję. Tylko alkohol, narkotyki i papierosy są w 100% na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jesli juz to z cukrem, nie light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja pije od czasu do czasu Kilka łyków. Odrzuciło mnie od kawy a czasami potrzebuje cofeiny.  Powiedzmy że przez 5miesięcy ciąży wypiłam 2 puszki, myśle że to nie grzech. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois

Ja lubie wypic raz na jakis czas szklanke Coli. Nie mam problemow z cukrem, badania glukozy w tym krzywa cukrowa wyszly wzorowo, nie ma zadnych przeciwwskazan. Srednia czarna herbata ma dwa razy wiecej kofeiny, zas zwykla kawa nawet 8 razy wiecej. Jezeli nie ma zadnych restrykcji zdrowotnych to nie widze powodu dlaczego mam sobie odmawiac jesli mam ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ble, coca cola jest niedobra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trelle

Można, jak już trzeba koniecznie.

 

Ale raczej kup małą puszkę, wypij kilka łykow żeby się zaspokoić i oddaj komuś resztę  (lub lepiej wylej resztę- bez żalu, to sam cukier) 

 

Nasze matki slodzily herbatę czy kawę wiekszymi ilosciami cukru. I żyjemy. Fakt, że mamy nadwagę, raki piersi etc. Ale układu nerwowego tym nie uszkodzisz. 

 

Moja rada: w ciąży zamiast coli piłam kwas chlebowy. Spróbuj, niektórych da się tym oszukać, np mnie 🙂

P.s. słusznie ktoś tam napisał wyżej żebyś unikala coli light

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem to

po koli dziecko będzie miało śniadą cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm

Ja jestem w ciąży 17 tydzień. Codziennie pije jedną słabszą kawE rano, czasem dwie w ciągu dnia jeśli jesteśmy gdzieś w gościach. Coli piłam bardzo dużo mam ją zawsze w lodowce. Jak dowiedziałam się ,ze jestem w ciąży staram się ją ograniczać i ogólnie słodkie gazowane napoje ale jak mam dużą ochotę to pije . Czasem po pare łyków dziennie ,czasem szklankę a czasem przez kilka dni wcale. Zależy jak się chce . Dziecko rozwija się dobrze i jest zdrowe. Myśle ,ze nie należy popadać w paranoje. Oczywiście ,ze najlepsza jest woda ale jeśli czasem napijesz się coli to nie znaczy ,ze Twoje dziecko będzie chore lub coś złego się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie odrzuciło całkowicie od kawy mimo, że ją przed jak i po ciąży uwielbiam. Piłam tylko inke, a pepsi czy tam cole faktycznie wypiłam od czasu do czasu ale tylko jak nie mogłam wytrzymać z bólem głowy i tylko po to żeby nie brać przeciwbólowych. Nie były to duże ilości dosłownie parę łyków resztę oddawałam mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×