Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Poronywanie siostr

Polecane posty

Gość Gość

zauwazylam to glownie kiedy mowa o celebrytkach lub youtuberkach, ale w codziennym zyciu tez sie zdarza. porownywanie siostr. Nie chodzi nawet o urode, bo na to wplywu sie nie ma, ale o osiagniecia, styl, sposob zycia. Widzialam teraz temat gdzie obrabiali tylek jakiejs youtuberki komentujac, ze jej siostra jest bardziej kobieca. Pomijam to, ze kobiecosc (tak jak meskosc) to sliskie slowo i ma wiele definicji. Interesuje mnie jaki to ma byc argument, co ma udowodnic? Rodzensto to nie sa klony, a mimo to siostry czesto sa ocenianie przez pryzmat siebie nawzajem. Dlaczego tak jest?

Sama czesto bylam i jestem porownywana do siostry i prawde mowiac, zadna z nas nie wychodzi na tych porownaniach krysztalowo, bo po prostu sie nie da. Jak stawiasz kogos w bezposredniej kompetycji z druga osoba to zawsze najwieksza uwage beda przyciagac niedociagniecia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zawsze porównują - do siostry, kuzynki, sąsiadki, koleżanki. Myślę, że to chodzi ogólnie o to, żeby kogoś zgnoić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic nie ma udowodnić. Ludzie po prostu lubią oceniać i porównywać i tyle. Kto by się tym przejmował.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×