Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maks31

Mam 31 lat i nigdy nie miałem kobiety.

Polecane posty

Gość maks31

Witam,

Mam 31 lat i nigdy nie miałem kobiety i nie uprawiałem sexu 😞 Jestem nieśmiały i trochę dziwny, chciałbym mić normalną,spokojną dziewczyne. Mogłem skorzystać z usług takich pań do towarzystwa którym się płaci ale uważam że powinno się zrobić to z osobą którą się kocha i chce sią z nią być. Nie mógł bym to zrobić to z obcą osobą. Obcej babie wylizać,dotykać itppp. A wy jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makarena

No na siłę to bez sensu , Pewnie jakiejś się spodobasz tylko musisz jej dać jakieś znaki że jesteś zainteresowany nie trzeba od razu gadać i wciskać dziwnej zazwyczaj nie zbyt mądrej bajery, coś w stylu zapytać o godzinę skomplementować uśmiechać się cokolwiek wystarczy,jak jest mądra i też coś w Tobie zobaczy to może załapie i jakos się to rozwinie,  też nie jest powiedziane że się spodobasz akurat tej która Tobie się podoba ale możesz próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maks31

Byłem jednak u ... przed chwilą a powiem tak wam nie warto! Nie mogłem tego zrobić bez miłości, rozebrała się loda zrobiła,polizałem wsadziłem i żadnej przyjemności tak wszystko mechanicznie. Młość to jednak miłość jak się kocha to można wszystko!

Wsadziłem na minute i bez rewelacji,i wyszedłem w ...u. Chyba nie podobało mi się jej ciało a nwet jak bym miał dziewczyne i nie podobało by mi się jej ciało,czy wygląd albo by była gruba i jak bym się w niej zakochał i ona w mie to co innego. Czsami brzyskie dziewczyny i grube jak mają dobry charakter i są miłe to jakoś się je lubi nie zwraca się na to uwagi na wygląd itpp.,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhmmm

A w poniedzialek szkola

To dopiero jest stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maks31

Nawet mnie nie podnieciła tak ,jakaś chyda ,mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając tyle lat i brak dziewczyny to trochę podejrzane. Nie mając żony to jeszcze wieżę że nie trafiłeś na odpowiednią ale brak dziewczyny...albo mam kiepskie podejście do kobiet albo masz podły charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maks31

Chyba za dobry bo każdy mną żądzi i mają mnie zanic. Ja nieśmiały jestem, jak mam podejść i gadać z nią jak jej nie znam lub coś napisać? Nudny jestem  i nie ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×