Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elizzz12

Związek i finanse

Polecane posty

Gość paris
1 godzinę temu, Gość paris napisał:

Ja bym grała w otwarte karty i powiedziała, że daje mu czas na oświadczyny do trzech miesięcy. Po tym czasie jak się nie zdeklaruje to wracam do rodziców.

1 godzinę temu, Gość Sama prawda napisał:

A co w jej sytuacji zmienia pierścionek czy ślub?

W dalszym ciągu nic tam nie bedzie należało do niej, on pieniędzy i tak nie będzie dawał, w niczym pomagał więc co to zmienia?

Generalnie nie zmieni to jego przyzwyczajeń, ale ona jest zakochana, więc niech ten związek ma chociaż ręce i nogi. Bo w tej chwili jest tak, że żyje z nim jak żona z mężem a nawet nie jest jego narzeczoną. Mało tu naczytałam się przypadków jak chłopak będąc w związku z dziewczyną szukał lepszej okazji. Mam wrażenie, że on nie szanuje dziewczyn i myśli, że jak ma mieszkanie i dom, to już wszystkie na niego lecą.

Gość paris
2 godziny temu, Gość paris napisał:

Ja bym grała w otwarte karty i powiedziała, że daje mu czas na oświadczyny do trzech miesięcy. Po tym czasie jak się nie zdeklaruje to wracam do rodziców.

1 godzinę temu, Gość Sama prawda napisał:

A co w jej sytuacji zmienia pierścionek czy ślub?

W dalszym ciągu nic tam nie bedzie należało do niej, on pieniędzy i tak nie będzie dawał, w niczym pomagał więc co to zmienia?

Generalnie nie zmieni to jego przyzwyczajeń, ale ona jest zakochana, więc niech ten związek ma chociaż ręce i nogi. Bo w tej chwili jest tak, że żyje z nim jak żona z mężem a nawet nie jest jego narzeczoną. Mało tu naczytałam się przypadków jak chłopak będąc w związku z dziewczyną szukał lepszej okazji. Mam wrażenie, że on nie szanuje dziewczyn i myśli, że jak ma mieszkanie i dom, to już wszystkie na niego lecą.

Gość Sama prawda
1 godzinę temu, elizzz12 napisał:

Nie chce nikogo nakłaniać do oświadczyn. To ma być świadoma decyzja i szczera... przestawię swoje warunki jasne i albo jest w stanie im sprostać albo niestety nie jest nam to pisane. Nie chce się katować całe życie i nic z niego nie mieć... 

On już pokazał jaki ma stosunek do pieniędzy i dzielenia się nimi.

Nie licz na jakiekolwiek wsparcie finansowe z jego strony, na każdą kromkę chleba którą zjesz będziesz musiała zapracować, niczego nie dostaniesz.

A jak urodzisz dziecko to każda pielucha będzie rozliczana pół na pół!

Ile on ma lat?

To czasem nie dobrze doświadczony stary kawaler?

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Oschła napisał:

Zwiazek na odleglosc zawsze wyglada super, bo nie dopada szara codziennosc i wszystko co z tym zwiazane, wiec dopiero teraz sie przekonujesz, skoro po ledwie tygodniu piszesz, ze jest slabo, to co bedzie dalej? Facet nie ma jaj, skoro majac takie duze pobory kaze Ci wytrzepac pieniadze z ksiezyca, bo ma byc po rowno... Skoro on sie bedzie dobrze czul ze swiadomoscia, ze zeby dokladac bedziesz pozyczac od Mamy, to wspolczuje Ci. 

Dokładnie, ten facet to porażka, skąpiradlo bez honoru. Będzie tylko gorzej. Niejedna juz się ostro przejechała na tego typu facecie ale często dopiero wtedy gdy z nim zaciazyła, pojeła ze wj.e.ba.la się w  gów.no a potem bidowała... 

Gość Sama prawda

Niestety, polskie kobiety nie potrafią w porę odejść.

One będą misia zmieniać, rozmawiać z nim, tłumaczyć mu, potem będą wszelką cenę zachodzić w ciążę, bo przecież on się wtedy zmieni, potem będą go prosić, błagać a na koniec nie pozostanie już nic jak tylko leczyć się psychiatrycznie, walczyć o 300zł alimentów na dziecko i wyprowadzić się do matki.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.