Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Onkanakan

Wychodzi na to ze niezły z niego ch...

Polecane posty

Gość Onkanakan

Mój mąż to prawdziwy du pe k. Przez przypadek zobaczyłam na mapach, ze często jeździ do pewnej miejscowości, mówiąc często mam na myśli prawie codziennie. I jeździ sobie tam w trakcie pracy. A więc przyjrzałam sie jego koleżanka z pracy... I jest tak jak myślałam. Jedna z nich mieszka w tej miejscowosci o która chodzi. Wiedziałam, ze nie poznał jakieś dzolchy gdzieś indziej niż w pracy skoro od razu wraca do domu i trafiłam. Jesli chodzi o gadanie "porozmawiaj z nim, pewnie tam jedzi w innej sprawie" otóż nie... Pytałam go o ta miejscowość i mówi, ze tam niby nigdy nie byl. A jeśli zapisało sie, ze tam był to na bank byl. W telefonie oczywiście zmienione hasło, ogólnie hasła wszędzie zmienil. Po tym jak zapytałam o ta miejscowość... Także coś chce ukryć. Jak się dowiedzieć czy on zdradza?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Pojechać tam, pośledzić, przydybać na gorącym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A gdzie oni oboje pracują, jak mogą się bezkarnie urywać codziennie z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onkanakan

On jest kierowca Tira a ona tirowka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onkanakan
4 minuty temu, Gość Bimba napisał:

Pojechać tam, pośledzić, przydybać na gorącym!

Byłam tam, chciałam zrobić zdjęcie jak ma chociażby auto pod tym domem, ale nie trafiłam w ta godzine o której tam byl. Niestety on tam jest w różnych godzinach i nigdy nie umiem trafić kiedy tam będzie, ja pojadę pod koniec jego pracy to na złość on tam jest rano, ja pojadę na początek to jak na złość on jest na koniec. I możliwe, ze chowa auto np w garażu lub wjeżdża na jej plac. Niestety ona ma dom, który jest bardziej schowany i nie widać tak dobrze z ulicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onkanakan
Przed chwilą, Gość Onkanakan napisał:

On jest kierowca Tira a ona tirowka 

to podszyw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onkanakan

Z tego co widziałam to oni nie pracują aktualnie że sobą na zmianie, może dlatego on do niej sobie jedzie. Przecież w nie jednej pracy można się "urwac" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może on ja zawozi i przywozi do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Onkanakan napisał:

Z tego co widziałam to oni nie pracują aktualnie że sobą na zmianie, może dlatego on do niej sobie jedzie. Przecież w nie jednej pracy można się "urwac" 

Ale nie prawie codziennie głupia pindo. Jak już piszesz prowo, to zrób to dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×