Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniaaa ania

Witam, co zrobić żeby oczarować swojego męża.

Polecane posty

Gość Ania36

No i są jeszcze sprawy że tak powiem techniczne.Bo lodzik lodzikowi nie równy i nie chodzi tu tylko o połykanie, warto zejść nieco niżej do jąder.

Można wypróbować jakieś nowe pozycje nie wszystkie szczególnie te ekstremalne wychodzą od razu. Do niektórych się potem wraca,a niektóre wspomina tylko ze śmiechem.

Masaż erotyczny z olejkami.....kąpiel...prysznic  (trochę tego jest) seksi bielizna może trochę odważniejsza 

Wyobraźnia nie zna granic,wszystko zależy od nastroju,czasu ,miejsca i przede wszystkim waszych prefarencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa ania

Tak znam swojego męża, ale tak do końca to nigdy nie wiadomo co siedzi w męskiej głowie???? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen
23 godziny temu, Gość Aniaaa ania napisał:

Właśnie Anal ale ja się tego trochę boję znaczy bólu jak to zrobić żeby było przyjemnie dla mnie i dla niego???? 

Ty decyduj o prędkości i szybkości. Daj czas swojemu ciału A nie zapomnisz tego przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36
44 minuty temu, Gość Madlen napisał:

Ty decyduj o prędkości i szybkości. Daj czas swojemu ciału A nie zapomnisz tego przez długi czas.

Jeśli już się zdecydujesz,to ty faktyczne musisz kontrolować cała sytuacje bo tylko Ty  będziesz czuła kiedy się tam rozluzniasz i wtedy może być naprawdę przyjemnie. Niestety wiem z własnego doświadczenia że za pierwszym razem niekoniecznie musi być super, ale to tak jak z normalnym seksem trzeba znaleźć odpowiednią pozycję, prędkość i duuuużo nawilżenia bez tego nic nie zdziałacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko postu!! Może wybierzcie się razem di jakiegoś SPA Np na masaż czy też piling czekoladowy czy też kredowy na ciało dla dwojga. Np w Termach Rzymskich mają takie pilingi. Bardzo fajny dla ciała. W Polsce jest wiele obiektów gdzie na takie zabiegi można się wybrać we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot
Dnia 8.12.2019 o 14:31, Gość Aniaaa ania napisał:

Witam ja z takim pytanie mam 35 lat 11 lat po ślubie, staram się żeby mąż był że mnie zadowolony w łóżku czasami sex jest codziennie nawet taki na ostro. Ale wiem że należę do przeciętnych kobiet a  mój mąż ma kontakt z młodymi kobietami j ładnymi... Chcę żeby kochał tylko mnie i nie skusił się na inne wdzięki 

Wy kobiety i te Wasze rozkminy... Masz dobry związek, dobry sex i szukasz dziury w całym... Po prostu żyj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim_2001

Weź kup jakiś strój sobie, np. kotki i spróbuj go tam dalej pokusić. Moja dziewczyna czasem tak robi i na mnie np. działa. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa ania

Dziękuję za odpowiedzi ☺️ ale powiem wam że aż coś muszę wymyślę i dodać pikanterii, a dziś trochę się dzialo to na stole to na łóżku, ale z tym analem bym chciała bardzo spróbować i zrobic przyjemnie i dobrze mężowi ale boli muszę faktycznie dużo nawilżenia!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Aniaaa ania napisał:

Dziękuję za odpowiedzi ☺️ ale powiem wam że aż coś muszę wymyślę i dodać pikanterii, a dziś trochę się dzialo to na stole to na łóżku, ale z tym analem bym chciała bardzo spróbować i zrobic przyjemnie i dobrze mężowi ale boli muszę faktycznie dużo nawilżenia!!!! 

 Na olej Kujawski z pierwszego tłoczenia spróbuj, jak się zeszm@cić to i na  kujawskim  można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa ania

Oooo ktoś coś chyba jest nieprzyjemny, no trudno, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×