Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pnol

Nie jestem hetero, co robić?

Polecane posty

Gość Pnol

Jestem kobieta  i jestem aseksualna czyli nie czuje pociągu do żadnej płci, nawet tego romantycznego. Nie jestem z osób które potrafią udawać i zmuszać się do czegoś. Jednak chyba dobrze mieć przy sobie kogoś choćby do rozmów bo rodzina się wykrusza  a i mam swój biznes i chyba facet podniesie mój status 

Co robić? Co wy byście zrobili na moim miejscu? Związać się z gejem albo aseksualnym? Na jasnych zasadach? 

Związać się z hetero na zasadzie przyjaźni i godzić na jego romanse? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak to ma niby podnieść twój status w biznesie? Po większości gajowych widać więc każdy się kapnie. Aseksa znaleźć ciężko a hetero może się znajdzie jak mu zapłacisz więc się nie opłaca chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktor #1
30 minut temu, Gość Pnol napisał:

Jestem kobieta  i jestem aseksualna czyli nie czuje pociągu do żadnej płci, nawet tego romantycznego. Nie jestem z osób które potrafią udawać i zmuszać się do czegoś. Jednak chyba dobrze mieć przy sobie kogoś choćby do rozmów bo rodzina się wykrusza  a i mam swój biznes i chyba facet podniesie mój status 

Co robić? Co wy byście zrobili na moim miejscu? Związać się z gejem albo aseksualnym? Na jasnych zasadach? 

Związać się z hetero na zasadzie przyjaźni i godzić na jego romanse? "

z gejem się zwiąż, zapłać mu za ślub i możecie dalej udawać pare a naprawde robić swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×