Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zosia

Bezdzietnosc

Polecane posty

Gość Iwona

Z tego co napisałaś te dzieci to raczej z tych mniejszych. Nie wypoczniesz przy takim towarzystwie. Ja bym na Twoim miejscu nie chciała z nimi jechać. Piszę to jako matka niemowlaka 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopl

Dlaczego piszesz WAM, dzieciatym to przeszkadza. Przeszkadza  konkretnie twojej bratowej. Jestem dzieciata i zupelnie mi wszystko jedno, czy ktos ma dzieci czy nie, zareczam cie ze wiekszosci dziaciatych  tez. Wyjatki to czasem najblizsa rodzina, ktora z roznych powodow chce jej powiekszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z...
12 godzin temu, Gość Figa napisał:

Poj/ je/bani tylko tak głupio mówią. Chyba każdy zna przypadki w których rodzice są opuszczeni przez dzieci, wykorzystywani i obojętni na ich starość , nikt nie wie jaki będzie „ finał „ 

a ty z mężem pogadaj otwarcie bo takie niedomowienia niczym dobrym się nie kończą. I dlaczego jest tobie przykro jezeli mówi to osoba która jest głupia, nieempatyczna i do tego prostacka. 

Ale czemu z mężem 🤔. Jest mi przykro bo mnie to zabolało. Traktuje ja jak siostrę i nigdy się nie spodziewałam po niej takich słów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z...
11 godzin temu, Gość kopl napisał:

Dlaczego piszesz WAM, dzieciatym to przeszkadza. Przeszkadza  konkretnie twojej bratowej. Jestem dzieciata i zupelnie mi wszystko jedno, czy ktos ma dzieci czy nie, zareczam cie ze wiekszosci dziaciatych  tez. Wyjatki to czasem najblizsa rodzina, ktora z roznych powodow chce jej powiekszenia.

Niestety z doświadczenia wiem że duzo dzieciatych ma problem z niedzieciatymi. Spotykam się z tym średnio 2, 3 razy w miesiącu. Nie będę tutaj opisywać jak czasem jestemy traktowani bo zaraz się zacznie jakąś g...o burza a to nie o to chodzi. Owszem xanm kilka par z dziećmi którzy mają gdzieś jak żyją inni ale to naprawdę garstka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z...
12 godzin temu, Gość Iwona napisał:

Z tego co napisałaś te dzieci to raczej z tych mniejszych. Nie wypoczniesz przy takim towarzystwie. Ja bym na Twoim miejscu nie chciała z nimi jechać. Piszę to jako matka niemowlaka 😉

 

14,13 i prawie 6. Myślę że nie takie małe 😊

14 i 13 bardzo poważni jak na swój wiek, grzeczni i cisi. 6 latek wiadomo mała czysta energia która musi się wybiegac 😁. Uwielbiamy z nimi spędzać czas i nie przeszkadzają nam. Często się nimi zajmujemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booo

Dlaczego piszesz WAM, dzieciatym to przeszkadza. Przeszkadza  konkretnie twojej bratowej. Jestem dzieciata i zupelnie mi wszystko jedno, czy ktos ma dzieci czy nie, zareczam cie ze wiekszosci dziaciatych  tez. Wyjatki to czasem najblizsa rodzina, ktora z roznych powodow chce jej powiekszenia.

Niestety z doświadczenia wiem że duzo dzieciatych ma problem z niedzieciatymi. Spotykam się z tym średnio 2, 3 razy w miesiącu. Nie będę tutaj opisywać jak czasem jestemy traktowani bo zaraz się zacznie jakąś g...o burza a to nie o to chodzi. Owszem xanm kilka par z dziećmi którzy mają gdzieś jak żyją inni ale to naprawdę garstka. 

\x

 Hmm, no nie wiem, jak to jest ,ze wszyscy maja pecha oprócz mnie. Przez 11 lat od slubu nie mialam dzieci ( urodzilam pierwsze w wieku 36 lat) i nikt tego tematu przy mnie nie poruszał. Ja tez nigdy nie pytałam i nie pytam o posiadanie dzieci - bo to jest typ pytania osobistego, ktorego nie wypada zadawac, tak jak i pytan o zarobki, zamazpójscie, kwestie wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×