Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka0026

Zawroty głowy w ciąży

Polecane posty

Jestem w 21 tygodniu ciąży i od samego początku mam zawroty głowy ale tylko gdy jestem w sklepie dość długo zazwyczaj w pozycji stojącej, ciężko mi wytrzymać dłużej niż 10 min w sklepie... czy któraś mama może tez tak miała ? I czy to normalne w ciąży bo trochę się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois

Stanie w miejscu strasznie męczy! Mam dokladnie to samo. Raz bedac w sklepie prawie osunelam sie na ziemie czekajac w kolejce, teraz boje sie sama na zakupy chodzic i gdziekolwiek gdzie wiem ze nie bedzie siedzenia a trzeba czekac.

 

Niby to normalne, bo twoj organizm, np. pluca i serce pracuja nawet o 70% intensywniej, zeby "zasilic" jednoczesnie twoj organizm i organizm maluszka, ale jezeli cos cie niepokoi to skonsultuj sie ze swoim doktorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Lois napisał:

Stanie w miejscu strasznie męczy! Mam dokladnie to samo. Raz bedac w sklepie prawie osunelam sie na ziemie czekajac w kolejce, teraz boje sie sama na zakupy chodzic i gdziekolwiek gdzie wiem ze nie bedzie siedzenia a trzeba czekac.

 

Niby to normalne, bo twoj organizm, np. pluca i serce pracuja nawet o 70% intensywniej, zeby "zasilic" jednoczesnie twoj organizm i organizm maluszka, ale jezeli cos cie niepokoi to skonsultuj sie ze swoim doktorem.

Na pewno poradzę się w tej sprawie ze swoim lekarzem ale po prostu będę unikać częstych zakupów tym bardziej w weekendy gdzie ludzi w sklepach pełno, bo jak jestem w domu siedzę czy leżę czuje się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×