Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiejszej nocy objawił mi się Mojżesz i przykazał uzupełnić dziesiątek jak następuje:

Polecane posty

Gość gość

XI. Każdy dzień zaczynaj całując kobietę w rękę dziękując jej za jasność wniesioną do Twojego podłego, nudnego życia. Kobieta ma zawsze racje. 

XII. Zawsze domniemaj dobre chęci kobiety i postępuj jak w XI nawet gdy nie jest tak jak wydaje się być mimo twardych racjonalnych przesłanek; wątpliwości to siedlisko niecnych postępków.

XIII. "Tak" znaczy nie, zaś nie znaczy "Tak", chyba że owo rażąco stoi w sprzeczności z postępowaniem nakazanym w XI i XII.

Amen 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim_2001

Mimo, że jestem głęboko wierzący, to aż muszę się zapytać. A w tym śnie były smoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

XI. Każdy dzień zaczynaj całując kobietę w rękę dziękując jej za jasność wniesioną do Twojego podłego, nudnego życia. Kobieta ma zawsze racje. 

XII. Zawsze domniemaj dobre chęci kobiety i postępuj jak w XI nawet gdy nie jest tak jak wydaje się być mimo twardych racjonalnych przesłanek; wątpliwości to siedlisko niecnych postępków.

XIII. "Tak" znaczy nie, zaś nie znaczy "Tak", chyba że owo rażąco stoi w sprzeczności z postępowaniem nakazanym w XI i XII.

Amen 🙂

hahahaha

szkoda, ze to tylko sen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To musisz jeszcze nabyć jakąś solidną tablicę kamienną i kuć z całej siły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bak tu Blak

Przypłynął w koszu przez Styks? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Że tez mi się nigdy nic nie chce objawić 😕 

😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×