Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AdamnieAdam

Ciagle sam

Polecane posty

Gość AdamnieAdam

Czuje sie strasznie samotny, mam juz 20 lat ale nigdy nie mialem dziewczyny,nie mam zadnych znajomych...Ogolnie jestem jak na faceta bardzo wrazliwy i niesmialy i niski,slabej budowy,chyba mam fobie spoleczna i nawet depresje...wybieram sie juz nawet do psychiatry

Szczerze to nie wiem po co to pisze, na pewno bedzie sporo glupich komentarzy,ale czy ja na prawde pragne tak wiele? Druga osobe,troche ciepla,bliskosci no kurde wiecie o co chodzi nawet facet tego pragnie a juz tym bardziej ktos tak wrazliwy jak ja...

Boje sie w sumie zagadywac do dziewczyn, zreszta nigdy nie widzialem u zadnej jakiegokolwiek zainteresowania moja osoba,ale chyba nie umiem czytac tych tajemnych znakow...

Wogole co ja tu robie na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojaJa

Hej Adam.Ja myślę że po prostu masz kompleksy.Masz fajne cechy.Piszesz że jesteś wrażliwy(spoko) ale myślę że ten niski wzrost Tobie przeszkadza najbardziej ,co?.Niepotrzebnie.Jest wiele niskich niesmialych dziewczyn.W końcu trafisz na swoją!Nie łam się tylko chłopie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamnieAdam

Chyba racja,mam kompleksy,ale nie umiem tez zawiazywac znajomosci,przyjazni, nie mam nawet gdzie znalezc ewentualna dziewczyne 

Ale dzieki za troche otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×