Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dolores33

Mam 43 lata i jestem w ciąży

Polecane posty

Witam,  mam 43 lata i tydzień temu dowiedziałam się ze jestem w ciąży  ogromne zaskoczenie pomieszane z przerażeniem .Moze któraś z Was jest w podobnej sytuacji .Zapraszam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Na kiedy masz termin? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja siostra urodziła w tym wieku, ciąża bezproblemowa, mała ma już pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores33

Witam, termin 2 sierpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora42

Masz starsze dzieci?Ja mam 42 l. i rok temu urodziłam,ciąża planowana.Z tym,że ja mam już syna prawie 13 lat i syna 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby wiem ze wiek to nie reguła do powikłań i chorób, ale póki co martwię się jak to będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż , nie planowaliśmy z mężem kolejnego dziecka  tym bardziej ze 19 grudnia mam termin zabiegu . Czekam na decyzje mojego konsultanta co robimy , dodam ze mieszkam w Anglii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
25 minut temu, dolores33 napisał:

Cóż , nie planowaliśmy z mężem kolejnego dziecka  tym bardziej ze 19 grudnia mam termin zabiegu . Czekam na decyzje mojego konsultanta co robimy , dodam ze mieszkam w Anglii 

Moja znajoma ma 48 lat i urodziła  dziecko w październiku. Chłopak zdrowy i śliczny.

Ciapaci mnożą się na potęgę ile się da a ty polskie dziecko chcesz usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja mama urodziła mnie jak miała 41 lat, wszyscy jej gadali że nie da rady, że za stara, nie dożyję mojego ślubu. Mam 30 lat, moją mama trzyma się lepiej niz nie jedna 50-tka, na moim weselu przeznaczyła cala noc.Ma 71 lat,w pełni sił fizycznie i psychicznie,pracuje w domu i ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ja nie napisałam ze chce usunąć tylko ze mam termin zabiegu w związku z choroba i właśnie czekam co zdecyduje mój konsultant medyczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzma

Jesteś płodna, zdrowa, prowadzisz życie seksualne bez skutecznej antykoncepcji, to i w ciąże zaszłaś. Kiedyś baby rodziły aż do menopauzy i nie sra,ły żarem jak teraz. Też mi sensacja. Zdrowia życzę i wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Moja mama urodziła mnie jak miała 41 lat, wszyscy jej gadali że nie da rady, że za stara, nie dożyję mojego ślubu. Mam 30 lat, moją mama trzyma się lepiej niz nie jedna 50-tka, na moim weselu przeznaczyła cala noc.Ma 71 lat,w pełni sił fizycznie i psychicznie,pracuje w domu i ogrodzie.

I tego bym sobie życzyła ,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość dyzma napisał:

Jesteś płodna, zdrowa, prowadzisz życie seksualne bez skutecznej antykoncepcji, to i w ciąże zaszłaś. Kiedyś baby rodziły aż do menopauzy i nie sra,ły żarem jak teraz. Też mi sensacja. Zdrowia życzę i wyluzuj.

Więcej kultury i taktu, kimkolwiek jesteś nie potrzebne mi są twoje rady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 70

Witam.

Urodzilam z planowanej ciazy w wieku 44 lat. Coreczka ma obecnie 4 latka.Ciaza bezproblemowa, porod rowniez. Coreczka zdrowa i cudowna . Mam 2 Corki duzo starsze o rowniez duzej roznicy wieku. Najstarsza ma 28, a srednia 16 lat. Czyli miedzy kazda jest 12 lat roznicy. Ciagle jestm mloda mama . Dodatkowo jestem szczesliwa babcia 4 - letniego wnuczka.  Czuje sie cudownie, pracuje zawodowo, jestem aktywna, uwielbiam poswiecac czas moim kochanym maluszkom, mojej cudownej nastolatce i najstarszej wspanialej mezatce. Czuje sie potrzebna i bardzo spelniona. Malo spie ale kocham to. ZYCZE CI POWODZENIA , ZDROWKA , SZCZESCIA I DUZO RADOSCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mam 40 lat i boję się ciąży, nie zaryzykuję, ale gdybym zaszla w nieplanowana to jedyne co mnie martwiloby to zdrowie dziecka. Na pewno nie spojrzenia innych, nie to czy dożyję wnuków itp. Życie jest nieprzewidywalne, nie wiemy co będzie jutro, najważniejsze żeby dziecko urodziło się zdrowe. Ciesz się ciążą, dbaj o siebie i bądź dobrej myśli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danabezpana
37 minut temu, dolores33 napisał:

Więcej kultury i taktu, kimkolwiek jesteś nie potrzebne mi są twoje rady 

A co tam było nietaktownego i niekulturalnego, wariatko ? Chyba to, że ktoś ci życzył zdrowia :D

Robisz afere z niezabezpieczonego stosunku jakby nie wiadomo co sie stało. Stary zalał ci forme i zaskoczyłaś - cały skandal. 

Typowa attention whore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No proszę jakie optymistki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, dolores33 napisał:

Witam,  mam 43 lata i tydzień temu dowiedziałam się ze jestem w ciąży  ogromne zaskoczenie pomieszane z przerażeniem .Moze któraś z Was jest w podobnej sytuacji .Zapraszam 

Moja babcia urodziła w wieku 44 lat moją mamę.  Dała radę w latach 50tych to ty dasz tym bardziej  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Arla

Mnie mama urodziła w wieku 39 lat, a moja ciocia urodziła moją siostrzenicę w wieku 42. Będzie dobrze, zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość Arla napisał:

Mnie mama urodziła w wieku 39 lat, a moja ciocia urodziła moją siostrzenicę w wieku 42. Będzie dobrze, zobaczysz

Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Urodziłam w wieku 40 lat zdrową córkę.  Ciąża i poród bezproblemowe.  Córeczka zdrowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jedna babcia urodzila w wieku 42 lat, a druga w wieku 45 lat.  Podobnie moje dwie ciocie.  Dzieci zdrowe i wszystko bez problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Jeśli Ty jesteś w miarę zdrowa to dasz radę napewno 🙂

Jedyne o co można się niepokoić to zdrowie maluszka. Zrób badania genetyczne czy z dzieckiem wszystko w porządku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×