Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy ...enka może wystawiać ok 20 cm poza plaszcz

Polecane posty

Gość Gość

Dziewczyny idę po świętach na wesele i nie wiem co ubrać na ...enkę. Mam płaszcz ale jest krótszy od ...enki  o jakieś 20 cm. Za bardzo nie nam kasy na nowy płaszcz. Bardzo proszę 9 jakieś rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Jeszcze do niedawna nie wiedziałam że są jakieś zasady żeby płaszcz wszystko zasłaniał. Chyba mało kto na to zwraca uwagę. Dla mnie to normalne. ...enka to nie bielizna żeby ją ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W ogóle bym na to uwagi nie zwróciła. Poza tym, w płaszczu będziesz w Kościele i to głównie siedzieć. Nie wiem w czym problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najlepiej przymierzyć co masz i zobaczyć jak to wygląda. Jeśli ...enka jest oliwkowa do kolan to czy płaszczyk będzie krótszy czy dłuższy to jest bez różnicy. Trochę inaczej jak ...enka jest taka poszerzana od pasa w dół wtedy lepiej nawet krótka kurteczka czy płaszczyk żeby cały dół był wyeksponowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeśli płaszcz jest za kolano, to ...enka może wystawać. Jeśli ...enka krótka, a płaszcz jeszcze krótszy to głupio może to wyglądać, ale ja bym nie panikowała. Mówi się trudno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tyle się dziś mówi o ekologii itp... A za chwilę jakiś stylista mówi w tv że to nie wolno ubierać z tym i tym. To nie modne, z zeszłego sezonu itp... Ludzie głupieja i nabijaja kieszenie producentom odzieży itp... I wytwarzają góry śmieci. Kobieto w płaszczu idziesz do kosciola później zapewne autem na salę i już będziesz tylko w kiecce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możesz kupić płaszcz "na ciuchach". Czasem coś się trafi fajnego, taniego i dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Jeśli masz jakiś płaszcz to bym nie kupowała nowego. Bezsensowny wydatek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×