Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość GabiSek

Dobre filmy w tematyce horrorów

Polecane posty

 

Też oglądałam w sumie to już jakiś czas temu lubię czasem obejrzeć takie starsze filmy, szczególnie horrory są bardzo dobre. Czekam teraz na ten polski horror który wychodzi w marcu. Mam nadzieję, że Polacy będą nareszcie mieli się czy m pochwalić

Te wszystkie teasery całkiem dobrze wyglądają dość groźnie i zachęcająco do obejrzenia, wydaje mi się że film całkiem dobry będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Te wszystkie teasery całkiem dobrze wyglądają dość groźnie i zachęcająco do obejrzenia, wydaje mi się że film całkiem dobry będzie.

takie małe zapowiedzi już trochę nakreślają, ja już prawie wiem jak to się zakończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę, ze wygra zło! Nie zawsze główny bohater powinien przeżyć 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nadzieja umiera ostatnia, dlatego nie ma co się za bardzo przejmować na zapas, przeczytajcie wstępne recenzje, są obiecujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wzgórza mają oczy, z waszego polecenia zobaczyłam i szczerze mówiąc rewelacja! 

Ja w sumie to go nie oglądałam muszę na czasie też zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja w sumie to go nie oglądałam muszę na czasie też zobaczyć

Dobry slasher, oglądałam 2 części, ale pierwsza była dla mnie straszniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz w kinach jest niewidzialny czlowiek, super film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Teraz w kinach jest niewidzialny czlowiek, super film.

teraz w kinach leci premiera za premierą, też to zauważyłeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam bardzo "Fronteries" francuski horror  a raczej thriller ale mega dobry.Początek filmu nie wskazuje na tak dobre kino i mimo,że to francuz warto obejrzeć.Jest to film o rodzince, nad którą piecze sprawuje głowa rodziny stary esesman którzy lubią przekąsić ludzkie mięso...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

19 godzin temu, Transgression napisał:

 

Oglądałam Dom woskowych ciał, również polecam

dobre stare kino..

1975 roku The Night That Panicked America.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poetka
Dnia 29.08.2021 o 17:18, Piołun napisał:

"Wampiryczni Kochankowie",  to bardzo przyjemny horror. Warto również przyjrzeć się książce "Carmilla".

Jestem fanem filmu "Smakosz". Oceny krytyków są miażdżące: 2/10, 1/10... To jakiś żart! Może kieruje mną sentyment, ale ocenić "Smakosza" na 1? 

justi, "To" z 2017 był nawet dobry. Muszę zaliczyć jeszcze cześć drugą, ale obawiam się rozczarowania. 

 

Też mam sentyment do smakosza, oglądałam na kasecie wymiennie z martwym złem i kilkoma innymi. Teraz jak oglądałam 3 to zastanawiałam się czy byłam normalnym dzieckiem.

To 2 było dobre. Serio, nastawialam sie podobnie jak Ty, ale ze znajomymi jak wyszliśmy z kina to każdy zgodnie stwierdził, że było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poetka

Pamiętam jak "to my" mi zrył banie, że musiałam wisieć na telefonie i robić przerwy co pięć minut. 

Jeżeli ktoś lubi fizykę kwantową to polecam Coherence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poetka
Dnia 1.09.2021 o 22:21, Piołun napisał:

Smakosz 3 bardzo mnie rozczarował 🙂 Tyle lat czekania na coś tak słabego. 

"WSZYSCY KOCHAJĄ MANDY LANElubię ten film. 

"RUINYwłaśnie mi się przypomniał. Temat jest o dobrych horrorach, ale ja mam słabość do tych gorszych produkcji 🙂  

Kwestia gustu. Nawet nie wiesz ile horrorów obejrzałam. Jedyna kategoria na filmwebie, która mi się "kończy". Czasem na sali kinowej byłam sama i klimat potrafiło robić nawet najgorsze ścierwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poetka

A jeszcze co do horrorow to polecam pana Szalamajadingdong i jego wizyta (2015) to nic ze juz na poczatku wiedzialam co sie odwali, byl dobry, bo potrafil to przekazac w formie ciekawej

It follows. 

Czarownica. Bajka ludowa z Nowej Anglii

Istota (2009) to było posr.ane

To wszystko filmy nowe.

Doktor Sen był dobry. 

Impostor (2019)

Hereditary podobno jest dobre. 

W konwencji

Get Out

Midsommar

Nowiuśkie

Obłąkani (2014) pamiętam, że moment z pożarem mnie zszokował, na motywach opowiadania Edgara Allana Poe

To są filmy młodziutkie, młodziusieńkie. Takie jak ludzie zazwyczaj lubią, im młodsze tym lepsze. Chociaż sztuka horroru przez duże P to roczniki starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poetka

Co do serialii Mike Flanagan ze swoim Dworem w Bly i Nawiedzonym Wzgorzem daje pokaz jak zabijac bez przeszkod glownych bohaterow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poetka
3 minuty temu, Piołun napisał:

Oglądnąłem wczoraj 🙂 

Powoli się rozkręcał, nie wiedziałem czego mam się po nim spodziewać. Podejrzewałem, że to będzie gniot, ale jest naprawdę dobry, mimo dużej ilości słabych ocen na FW. To film, po obejrzeniu którego można chwilę pomyśleć 🙂

Podobał mi się 🙂 

 

😄 

Ja mam braki sprzed lat, ale może zdołam je nadrobić 🙂 Właśnie przypomniałem sobie jak kiedyś mocno się zdenerwowałem po którymś z kolei kiepskim seansie. Mówiłem wtedy, że więcej czasu nie stracę na głupie horrory.  Chciałem wprowadzić selekcje, upewnić się, że kolejny film czekający w kolejce nie będzie działał mi na nerwy.  

 

Polecałem Wam już ten horror? SUPER REKINY KONTRA WIĘŹNIARKI 😆 Mam go w ulubionych. Po głowie mi chodzi jeszcze jedna produkcja, ale nie pamiętam tytułu. Muszę ten film znaleźć 😄 

Życie jest właśnie od tego, żeby tracić czas na kiepskie seanse 😄 też tak co prawda mam jak znajomi mówią, że "wychodzi jakiś horror" to czytam opinie na anglojęzycznych stronach, wyrabiam sobie już jakiś pogląd na to jaki system zastosowano tym razem, no i idę z nimi, nie psuję wrażenia, najwyżej kolejny raz stwierdzą, że to do du.py jest. Teraz na diunę zamierzam wyciągnąć i najwyżej dostanie mi się, ale ja mam jakieś przeczucie co do filmów i zazwyczaj się sprawdza.

Rekiny. 2.6 wysoko. Zobaczę w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poetka

"Roh" klimatem podobny do "Czarownica. Bajka ludowa z Nowej Anglii"

Teraz zaczynam Twin Peaks trzeci sezon to może akurat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.03.2020 o 16:10, melaniatramp napisał:

Wzgórza mają oczy, z waszego polecenia zobaczyłam i szczerze mówiąc rewelacja! 

O... też mi się podobało 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz leciał w tv, już drugi raz go oglądałam ale w sporym odstępie czasowym "World War Z" polecam tym którzy jeszcze go nie widzieli : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2020 o 19:30, ZUZANNA napisał:

"Milczenie owiec" to akurat jeden z moich ulubionych filmow. Ale nie uwazam go za horror.

U mnie podobnie. Klasyka gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poetka
12 godzin temu, ela-ela-ela napisał:

U mnie podobnie. Klasyka gatunku.

to, że to nie jest horror, a thriller psychologiczny to prawda. 

jako ktoś kto przeczytał milczenie owiec wielokrotnie, uważam, że nie umywa się niestety ekranizacja do klimatu książki, gdzie Hannibal jest po prostu uosobieniem zła i gierki psychologiczne między Hannibalem i Clarice przeplatane są niesamowitym napięciem (mieszanką pożądania i władzy), którego jak dotąd mimo przeczytania tony książek nie odnalazłam drugi raz (!)

dużo lepiej obrazuję historię Hannibala wariacja reżysera odpowiadajacego za trzy sezony Hannibala z Mikkelsenem, chociaż też nie jest zgodny z prawdą, ale poetyckość i symbolizm tego dzieła nawet takiego fanatyka jak ja potrafił ułaskawić. 

ale

jako samodzielny film "milczenie owiec" jest bardzo dobry, jeżeli nie porównujesz go do powieści, ani innych źródeł to tak. szczególnie fenomenalne kreacje aktorskie i Anthony Hopkins, który jest chyba najlepszym Hannibalem ze wszystkich, mimo, że nie odwzorowuje oryginału. ogląda się z przyjemnością.

polecam wobec tego niezapoznanym z historią poza samym serialem Hannibal oczywiście również mindhuntera, który opowiada wczesne przygody z profilowaniem kryminalnym i historię Johna Douglasa (agent Holden Ford), który jest z kolei pierwowzorem Crawforda z milczenia i Willa Grahama z serialu Hannibal 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×