Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość GabiSek

Dobre filmy w tematyce horrorów

Polecane posty

Gość GabiSek

Dobre horrory, jesteście zwolenniczkami/zwolennikami czy jednak wolicie się pośmiać na komediach? Na co częściej stawiacie bo ja jednak wybieram opcję numer jeden i fajnie jakbyśmy ten temat trochę rozwinęli 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czasem lubię dobry horror ostatnio oglądałem Biwak nad Bajkałem 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burke

Świetny film!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

O tym tytule nie słyszałem, więc będę musiał go w takim razie sprawdzić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaOl

Ja również raz na kilka tygodni z chęcią obejrzę sobie jakiś horror taki topowy to na pewno Piła, ale też Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno juz nie widzialam zadnego dobrego horroru. Wszystkie sa podobne. Ze starego repertuaru na pewno warto zobaczyc "Noc Grozy" Horror - komedia z Fernandelem. Ale nie moge tego znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eti

Chętnie sprawdzę i mam nadzieję, że znajdę trochę czasu jeszcze dziś żeby sobie wieczorem obejrzeć bo pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loren

Też sobie obejrzę i mam nadzieję, że mnie wciągnie bo już z tych swoich ulubionych filmów i seriali w okresie świątecznym widziałam wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

Jak chcesz jakieś tytuły to ja ci podam akurat to oglądałem i bylo dostępne na CDa NAWET pobierałem te filmy sobie na dysk i były fajne nawet tytuły to może coś ciebie zainteresuje i zaciekawi akurat ?  obok tytułu podaje rok produkcji danego filmu ...

Nocne koszmary 1988 , Zabobony 1982  , Amerykański gotyk 1987 , Krwawy nałóg 1986 , Trupi loch 1989, Podpalenie 1981, Zza światów 1986 , Las 1982 , Maniak 1980 , Jedna ciemna noc 1982 ,Mroczne wizje 2015 , Opętani 2010 , Śmierć się śmieje 2008 , Wskrzeszony 1991 , Płytko pod ziemią 2004 , Szubienica 2015 , Dom szaleńców 2004 ,Nad grobem 2013 , Ofiara spełniona 2007, Intruzi 2011, Gdy zapada zmrok 2003 ,Nadawca 1982 ,Bezbożny 1988, Madman 1982 , Krwawy odwet 1986 ,Życie za śmierć 2005 

Może akurat ktoś tych tytułów z tej listy nie oglądał i nie zna wszystkich ja to oglądałem na cda   .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozen

O proszę czyli jest tutaj trochę klasyków z lat dziewięćdziesiątych myślę, że to najlepszy czas dla mocnych horrorów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymek

Gdy zapada zmrok i Szubienica  jak dla mnie super, oglądałem i też mogę polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red

Fajnie, że tutaj trafiłem. Właśnie dopadała mnie choroba więc idealny czas na nadrobienie ciekawych pozycji z horrorów i tutaj mam już sporo propozycji do sprawdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek

Ja ostatnio widziałem Leatherface, jest to film o czasach młodzieńczych głównego bohatera teksańskiej masakry. Myślę, że warto sprawdzić bo też został stworzony przez twórców tego kultowego horroru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozos

To taki film wyszedł? Nie wiedziałem nawet, ale musi być to chyba jakaś świeższa produkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

 No wyszło w 2017 więc stosunkowo nie dawno, dla mnie też spoko więc do listy można dopisać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu.

 Mam jeszcze takie tytuły dla fanów starego kina grozy jak : Intruz 1989 , Piekielna noc 1981 , Bal przebierańców 1988 , Telefon do piekła 1988 to jest horror Roberta Englunda Co grał Freddiego Krugera .

Moja krwawa walentynka 1981 .

Wcielenie 1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz
11 godzin temu, Gość gosciu. napisał:

 Mam jeszcze takie tytuły dla fanów starego kina grozy jak : Intruz 1989 , Piekielna noc 1981 , Bal przebierańców 1988 , Telefon do piekła 1988 to jest horror Roberta Englunda Co grał Freddiego Krugera .

Moja krwawa walentynka 1981 .

Wcielenie 1982

Wstyd się przyznać ale jestem fanem horrorów a żadnego z tych nie widziałem:( 

Muszę chyba to nadrobić akurat teraz na feriach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom

Koniecznie Mariusz szczególnie polecam Moja krwawa walentynka naprawdę rewelacje polecam w pierwszej kolejności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

No ja też właśnie za tydzień zaczynam ferie i też chętnie obejrzałabym jakieś dobre horrory. 

Niestety w ciągu roku brak na to czasu a teraz zima, pogoda niestety jest jaka jest nic tylko oglądać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta
7 minut temu, Gość kasia napisał:

No ja też właśnie za tydzień zaczynam ferie i też chętnie obejrzałabym jakieś dobre horrory. 

Niestety w ciągu roku brak na to czasu a teraz zima, pogoda niestety jest jaka jest nic tylko oglądać. 

Dokładnie pogoda niestety jest jak jest tak jak piszesz jednak ja planuję gdzieś wyjechać a nie siedzieć przed ekranem. Wolę iść do kina na jakiś film horror niż oglądać sama w domu to nie dla mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xswaaaz

Na wiosnę jakiś polski horror ma powstać, widziałem teaser na youtube nawet ciekawie się zapowiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta
1 minutę temu, Gość xswaaaz napisał:

Na wiosnę jakiś polski horror ma powstać, widziałem teaser na youtube nawet ciekawie się zapowiada. 

Widziałam jakiś tydzień temu kolega wysłał mi linka, podejrzewam że na wiosnę wybiorę się na ten film do kina nawet całkiem fajnie się zapowiada lubię horrory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek333

Na filmwebie znajdziecie opis i zwiastun tego polskiego slashera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Coś starego wyszukałem na Cda pare jakiś starych zapomnianych filmów lat 80 to może podam wam tytuły : Lalki 1987 , Dom pani Slater 1983 , Zemsta czarownika 1989, Tajemnicza piwnica 1989, Łowca głów 1988 , Mieszkaniec podziemi 1988,Srebrna kula 1985 ,Obcy z głębin 1989 , Ludzie koty 1982 ,Książę ciemności 1987 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Horrory przyciagaja bardzo wielu. Nie wiem nawet dokladnie dlaczego. Moze to sprawa akcji. Choc tak naprawde niewiele jest dobrych horrorow. Z dawniejszch pamietam jeszcze "Omen"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia
Dnia 7.01.2020 o 16:34, ZUZANNA napisał:

Horrory przyciagaja bardzo wielu. Nie wiem nawet dokladnie dlaczego. Moze to sprawa akcji. Choc tak naprawde niewiele jest dobrych horrorow. Z dawniejszch pamietam jeszcze "Omen"

Ja z tych dawniejszych jeszcze żadnego nie oglądałam. 

Oglądałam faktycznie kilka horrorów jednak jakoś nie wzbudziły we mnie zainteresowania. 

widziałam, że w Polsce powstaje coś tego typu nie pamiętam tytułu, ale są zwiastuny na youtube. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byl kiedys jakis japonski horror z tematem lustra. Ale nie pamietam juz ani tytulu ani tresci. Pamietam tylko , ze byl dobry. Reszta w sumie powtarzala ten sam schemat i z czasem stawala sie nudna. Wbrew pozorom wcale nie jest tak latwo zrobic dobry film typu horror tak zeby nie przegiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Diabelskie nasienie, Mulholland Drive, Gabinet doktora Caligari, Psychoza, Dziwolągi, Dziecko Rosemary, Lśnienie, Misery, Milczenie owiec,  Lśnienie, Babadook, Obecny, Czarny łabądź, Wyspa tajemnic, Pontypool, Droga śmierci, Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii, Dom w głębi lasu, Lament, Zielony pokój, Teksańska masakra piłą mechaniczną, i tak dalej, i tak dalej...;) 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Milczenie owiec" to akurat jeden z moich ulubionych filmow. Ale nie uwazam go za horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×