Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wysoka kultura

Podziekowanie

Polecane posty

Gość Wysoka kultura

Drogi Panie? :))) 

Bardzo dziekuje za kwiaty:))) Od zawsze czulam, ze darzy mnie Pan wyjatkowym uczuciem :)))i Vice versa:)))) Ciesze sie,ze nie moze Pan? mnie zapomniec.Ja juz dawno nie pamietam stad pewnie frustracja. Rozumiem i wspolczuje od zawsze.... :)))) Rownie dobrze sie bawilam w Panskim? towarzystwie:)))z ta roznica,ze tego nie wykorzystuje....ale kto wie , czy nie bedzie trzeba okazac zoltych papierow...:))) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 kafe wielbiciel 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

A te papiery to na papierze czy w eterze?...😊😋😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

A te papiery to na papierze czy w eterze?...😊😋😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoka kultura
15 minut temu, Gość szaarŕriikkkkk napisał:

A te papiery to na papierze czy w eterze?...😊😋😊

O tym niebawem sie Pan? przekona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Suchy
2 godziny temu, Gość Wysoka kultura napisał:

O tym niebawem sie Pan? przekona...

Ta sprawa kwalifikuje się do Sądu.To jest nękanie i zniesławienie.Ja tego tak nie zostawię zgłaszam temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Suchy

Jakie kwiaty? Jaki Pan ?jakie uczucie ?jakie żótle papiery ?Wy myślicie ze jesteście bezkarni?Doskonale potrafię was wymienić z nazwiska.Kieruje sprawę do Prokuratury.Zacznę od Joli z Polkapu Ewy Łukasza i Teresy .Widzimy się w Sądzie.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Sylwia Suchy napisał:

Jakie kwiaty? Jaki Pan ?jakie uczucie ?jakie żótle papiery ?Wy myślicie ze jesteście bezkarni?Doskonale potrafię was wymienić z nazwiska.Kieruje sprawę do Prokuratury.Zacznę od Joli z Polkapu Ewy Łukasza i Teresy .Widzimy się w Sądzie.!

Suchy ch*ju sąd jak nie ten ziemski to ten Boski już na ciebie czeka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Sylwia Suchy napisał:

Jakie kwiaty? Jaki Pan ?jakie uczucie ?jakie żótle papiery ?Wy myślicie ze jesteście bezkarni?Doskonale potrafię was wymienić z nazwiska.Kieruje sprawę do Prokuratury.Zacznę od Joli z Polkapu Ewy Łukasza i Teresy .Widzimy się w Sądzie.!

Suchy ch*ju sąd jak nie ten ziemski to ten Boski już na ciebie czeka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Sylwia Suchy napisał:

Jakie kwiaty? Jaki Pan ?jakie uczucie ?jakie żótle papiery ?Wy myślicie ze jesteście bezkarni?Doskonale potrafię was wymienić z nazwiska.Kieruje sprawę do Prokuratury.Zacznę od Joli z Polkapu Ewy Łukasza i Teresy .Widzimy się w Sądzie.!

Suchy ch*ju sąd jak nie ten ziemski to ten Boski już na ciebie czeka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Sylwia Suchy napisał:

Jakie kwiaty? Jaki Pan ?jakie uczucie ?jakie żótle papiery ?Wy myślicie ze jesteście bezkarni?Doskonale potrafię was wymienić z nazwiska.Kieruje sprawę do Prokuratury.Zacznę od Joli z Polkapu Ewy Łukasza i Teresy .Widzimy się w Sądzie.!

Suchy ch*ju sąd jak nie ten ziemski to ten Boski już na ciebie czeka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Zgłaszam groźbę a sądu Bożego się nie boję bo mam z Jezusem bliska relacje jestem czysta!Nie tak jak wy parszywce.Wasze miejsce jest w piekle.Bóg nie ryhliwy ale sprawiedliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Suchy

Drukuje ten temat wedle wytycznych śledczego posłużą jako materiał dowodowy w sprawie o Zniesławienie i nękanie oraz stalking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Sylwia Suchy napisał:

Drukuje ten temat wedle wytycznych śledczego posłużą jako materiał dowodowy w sprawie o Zniesławienie i nękanie oraz stalking

"niczego nie żałuję, tylko tego, że za mało kasy zgarnąłem" Ty gadzie, myślisz, że jak ch*ja z siebie zrobisz, to będziesz górą? Nic mylnego, suchy biedny starcze.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jareczek
26 minut temu, Gość Sylwia Suchy napisał:

Drukuje ten temat wedle wytycznych śledczego posłużą jako materiał dowodowy w sprawie o Zniesławienie i nękanie oraz stalking

Weź qrwa leki ty głupia pisdo. Wszędzie cię zniesławiają, pomawiają i stalkują - Głupia qrwo ten temat na 1000% nie jest skierowany do ciebie ani do mnie. Za pewne pisała go taka sama chora wariatka jak ty ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jareczek
31 minut temu, Gość Sylwia Suchy napisał:

Drukuje ten temat wedle wytycznych śledczego posłużą jako materiał dowodowy w sprawie o Zniesławienie i nękanie oraz stalking

Weź qrwa leki ty głupia pisdo. Wszędzie cię zniesławiają, pomawiają i stalkują - Głupia qrwo ten temat na 1000% nie jest skierowany do ciebie ani do mnie. Za pewne pisała go taka sama chora wariatka jak ty ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jareczek
51 minut temu, Gość Sylwia Suchy napisał:

Jakie kwiaty? Jaki Pan ?jakie uczucie ?jakie żótle papiery ?Wy myślicie ze jesteście bezkarni?Doskonale potrafię was wymienić z nazwiska.Kieruje sprawę do Prokuratury.Zacznę od Joli z Polkapu Ewy Łukasza i Teresy .Widzimy się w Sądzie.!

Może qrwa nie od Joli z Polkapu tylko od wizyty u psychiatry zacznij! ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jareczek
53 minuty temu, Gość Sylwia Suchy napisał:

Jakie kwiaty? Jaki Pan ?jakie uczucie ?jakie żótle papiery ?Wy myślicie ze jesteście bezkarni?Doskonale potrafię was wymienić z nazwiska.Kieruje sprawę do Prokuratury.Zacznę od Joli z Polkapu Ewy Łukasza i Teresy .Widzimy się w Sądzie.!

Może qrwa nie od Joli z Polkapu tylko od wizyty u psychiatry zacznij! ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mogę. Jeszcze mogę. Choć czasami wolałbym już nie móc. Przez pracę jest to męczące i życie byłoby prostsze, mniej problemów. I może wtedy bym nie tęsknił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
Dnia 10.12.2019 o 23:36, Gość Jareczek napisał:

Może qrwa nie od Joli z Polkapu tylko od wizyty u psychiatry zacznij! ✋

Zostałes zgłoszony to co robisz tutaj to przestepstwo wyzywanie ludzi od psychicznie chorych jest przestepstwem osoby wymienione tez odpowiedzą karnie! Do psychiatry polecam udac sie tobie -ziejesz jadem na kilometr co do Joli mam dowody ,to co zrobili jest karalne! Sprawa jest w toku.Ja jestem zdrowa i nie omieszkam zglosic tej sprawy do sądu zreszta już zbieram dowody.!Jestescie bandą mafijną i odpowiecie za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
Dnia 10.12.2019 o 23:28, Gość Jareczek napisał:

Weź qrwa leki ty głupia pisdo. Wszędzie cię zniesławiają, pomawiają i stalkują - Głupia qrwo ten temat na 1000% nie jest skierowany do ciebie ani do mnie. Za pewne pisała go taka sama chora wariatka jak ty ✋

 póki co wiem o czym mówię i sledczy od przemocy internetowej i nie tylko uznał to własnie za stalking i zniesławienie jak przedłozyłam  dowody w postaci esemesów ,złamanych haseł do fb do poczty ,maili do syna ,wpisy do niego z fikcyjnego konta na fb ,podszyte tematy moją osoibą na temat ,,praktyk' -tematy łamiące prawe szkalujące oczerniające ponadtto dowody z Polkapu -szczegóły rozmów które miały tutaj swoj oddzwięk w sposób podły! sytuacje z Admitu Koamu Paraiso -wszedzie tam zostało złamane prawo wobec mojej osoby i sledzczy chyba wie lepiej czy to kwalifikuje sie do sadu czy nie!! Karalne jest nazywanie w miejscach publicznych nazywanie mnie pijaczką!@ bo nie toletruję pijaństwa! narkomanką-bo nigdy zadnego swinstwa w rekach nie miałam i gardze narkomanami,złą matką- bo uwazam siebie za bardzo dobrą i troskliwą matkę ,świetnie wychowałam dzieci bez niczyjej pomocy ,psychicznie chorą- bo byłam na konsultacji i jestem osoba zdrową! Wszystko to co robicie jest niezgodne z prawem i zakrawa o działania mafijne! Sprawa została zgłoszona ten temat tez zostaje do wydruku tak jak mi kazano,na podstawie waszych wpisów forum musi ujawnic wasze IP Prokuraturze tak więc nie byłabym taka pewna sieboie na waszym miejscu radze hamowac język podłe szmatławce.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość sylwia s napisał:

 póki co wiem o czym mówię i sledczy od przemocy internetowej i nie tylko uznał to własnie za stalking i zniesławienie jak przedłozyłam  dowody w postaci esemesów ,złamanych haseł do fb do poczty ,maili do syna ,wpisy do niego z fikcyjnego konta na fb ,podszyte tematy moją osoibą na temat ,,praktyk' -tematy łamiące prawe szkalujące oczerniające ponadtto dowody z Polkapu -szczegóły rozmów które miały tutaj swoj oddzwięk w sposób podły! sytuacje z Admitu Koamu Paraiso -wszedzie tam zostało złamane prawo wobec mojej osoby i sledzczy chyba wie lepiej czy to kwalifikuje sie do sadu czy nie!! Karalne jest nazywanie w miejscach publicznych nazywanie mnie pijaczką!@ bo nie toletruję pijaństwa! narkomanką-bo nigdy zadnego swinstwa w rekach nie miałam i gardze narkomanami,złą matką- bo uwazam siebie za bardzo dobrą i troskliwą matkę ,świetnie wychowałam dzieci bez niczyjej pomocy ,psychicznie chorą- bo byłam na konsultacji i jestem osoba zdrową! Wszystko to co robicie jest niezgodne z prawem i zakrawa o działania mafijne! Sprawa została zgłoszona ten temat tez zostaje do wydruku tak jak mi kazano,na podstawie waszych wpisów forum musi ujawnic wasze IP Prokuraturze tak więc nie byłabym taka pewna sieboie na waszym miejscu radze hamowac język podłe szmatławce.!

Zwlokles się z wyra, więc musiałeś coś naskrobac? Wymyślony przez siebie profil ci stallkuja, o rany! Uważaj, żeby nie zainteresowali się tym profilem, gdy dojdą kogo w nim stallkujesz  mafiozo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s

i  bardzo dziwne ze dziewczyny juz widzą stosunek Dominiki Kornaś w pracy do mnie ,próbe manipulacji siostrami i obrabianie mi tyłka za plecami  juz pomijając fakt ze ciągnie mnie za język .Ledwie jej powiedziałam ze sprawa jest zgłoszona na policje ponownie i tematy tutaj oraz esemesy wulgarne z Wats Upa nt jakis rzekomych nagich zdjęć.Słyszałam jak dzwoniła do kogoś mówiąc ,,masz babo przejepane'' ,widac kto ti z kim trzyma Ty koniu zajepany!Wyzywasz Rafała? on na to chore forum nie wchodzi i nie podszywaj sie pod  fikcyjne osoby .Koniarczyk Tado ty chory człowieku i Tomasz równie chory!.Jak to sie nie skonczy to zrobie wam taki armagedon ze za wszystkie czasy pozałujecie! nie żartuję dość tego!!!!!!!Już ssie sistra wypowiedziała ze poerwszy raz z czyms takim sie spotyka zeby ze zdrowej osoby robic chorą -juz powiedziała co o was myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Zwlokles się z wyra, więc musiałeś coś naskrobac? Wymyślony przez siebie profil ci stallkuja, o rany! Uważaj, żeby nie zainteresowali się tym profilem, gdy dojdą kogo w nim stallkujesz  mafiozo! 

nic wam nie da kłamanie i wywracanie kota ogonem,licza sie fakty i dowody ,zwloklam sie? pudło! nie spię od 3 h co kamery zawiodły parszywcu? tak sie sklada ze pisze prace na zaliczenie .Ja stalkuję? ja pisze coo  was stalkerach podłych myslę! to co robicie to stalking ,nękanie ,zniesławianie ,pomawianie i niszczenie cudzego życia.Zapłacicie za to Nazbierało się tego od 1991 roku zwłaszcza od 2008 i 2010!Liczą się dowody .Jest karygodne łamanie haseł do poczty ,fb hakerstwo ,podgląd podsłuch oraz esemesy podłe ,podszywanie się oraz wmawianie ludziom fałszywych trescui na mój temat np na temat mojego zdrowia ,prowadzenia się czy rzekomych nałogów .Ja tak tego nie zostawię! Juz wszyscy o tym wiedzą a pójdę wyzej ,jade z tym do Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Zwlokles się z wyra, więc musiałeś coś naskrobac? Wymyślony przez siebie profil ci stallkuja, o rany! Uważaj, żeby nie zainteresowali się tym profilem, gdy dojdą kogo w nim stallkujesz  mafiozo! 

mafia to wy jestescie ,bedziecie sie w piekle smazyć za to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość sylwia s napisał:

mafia to wy jestescie ,bedziecie sie w piekle smazyć za to wszystko

Oj, oj staruszku ... popisz sobie, popisz jeżeli to poprawi ci tylko samopoczucie, przecież sam wiesz, że czas ci się kończy i niewiele będziesz mógł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Za dużo tu wariatów. Pora się pożegnać. Nie szukaj mnie na tym forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gdybym miał pewność że mnie zaakceptujesz taki jaki jestem dążyłbym do spotkania od samego początku. Nie chcę zobaczyć rozczarowania w twoich oczach. Jestem raczej perfekcjonista i idealista. Jak Bóg da to ogarnę się. Ale zrobiłbym Ci krzywdę prosząc żebyś jeszcze zaczekała. Bo nie wiem czy mi się to uda. Jestem nic nie wart. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat to prawda
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Gdybym miał pewność że mnie zaakceptujesz taki jaki jestem dążyłbym do spotkania od samego początku. Nie chcę zobaczyć rozczarowania w twoich oczach. Jestem raczej perfekcjonista i idealista. Jak Bóg da to ogarnę się. Ale zrobiłbym Ci krzywdę prosząc żebyś jeszcze zaczekała. Bo nie wiem czy mi się to uda. Jestem nic nie wart. Pa.

to prawda jesteś...nic nie wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×