Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asd

Po czym poznać że mężczyzna lubi cię trochę bardziej?

Polecane posty

Gość Asd

Jak w temacie.

Chodzi mi o takie delikatne sygnały w początkowej fazie znajomości. Np. W pracy lub na uczelni. Jak poznać, że mu się podobam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafallo

dużo patrzy w twoją stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asd
10 godzin temu, Gość Rafallo napisał:

dużo patrzy w twoją stronę

Patrzy. 

Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

rownie dobrze moze udawac i robic dziwne rzeczy🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asd
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

rownie dobrze moze udawac i robic dziwne rzeczy🤔

Po co udawać? Co znaczą "dziwne rzeczy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola

Szuka kontaktu, pyta jak się czujesz, chce spędzać z Tobą czas, przedstawia Cię znajomym i rodzinie, kupuje kwiaty, dba o Ciebie, jest zainteresowany kim jesteś i jaka jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

a jezeli oboje sa w związkach to po czym poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Jak ma Twoje nogi na swoich barkach to znaczy, że Cie lubi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asd

Czy ktoś tu umie czytać ze zrozumieniem?

Pytam o SUBTELNE znaki, początek znajomości, flirt, a nie późniejsze etapy w tym poznawanie rodziców... No ludzie 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne
30 minut temu, Gość ona napisał:

a jezeli oboje sa w związkach to po czym poznać?

Też bym to chciała wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
12 godzin temu, Gość Asd napisał:

Jak w temacie.

Chodzi mi o takie delikatne sygnały w początkowej fazie znajomości. Np. W pracy lub na uczelni. Jak poznać, że mu się podobam?

słucha co mówisz i zabiega o twoje wzgledy. typu powiedz mu że masz imieniny za tydzień. potem w miedzy czasie powiesz "chciałabym miec te perfumy... ale nie mam kurde kasy" 😛 i jesli ci kupi na imieniny 😄 to znaczy ze slucha twoich potrzeb 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Sins to legenda!
Cytat

Po czym poznać że mężczyzna lubi cię trochę bardziej?

zerkaj na krocze czy mu nabrzmiewa jak z nim gadasz.

Jak nabrzmiewa to git, jak nie to mu nie pasujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak ty zajęta on zajęty to jakie to ma Znaczenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asd

Mam wrażenie, że tu nikt z nikim nie flirtował na początku znajomości... Od razu waliliście z grubej rury? Od razu kawa na ławę? A gdzie jakaś tajemnica, uwodzenie, zdobywanie kogoś małymi kroczkami?

Ech. Dziwny jest ten świat. 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli tego nie widzisz sama i musisz pytać innych to znaczy ze żadnego flirtu nie ma a ty na siłę próbujesz się oszukać że Cię lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola
1 godzinę temu, Gość ona napisał:

a jezeli oboje sa w związkach to po czym poznać?

Jak się jest w szczęśliwym związku to się takimi rzeczami człowiek nie zajmuje bo ma kochającego partnera. Tobie widać czegoś brakuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asd
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeśli tego nie widzisz sama i musisz pytać innych to znaczy ze żadnego flirtu nie ma a ty na siłę próbujesz się oszukać że Cię lubi.

Widzę, że coś jest na rzeczy, a to nic złego zapytać innych mężczyzn co myślą na ten temat i jak oni reagują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróc uwage na mowe ciała,gdzie ma zwrocone stopy kiedy stoji obok lub na przeciwko Ciebie i bedziesz wiedziala czy cie lubi i jest zainteresowany tobą. Cialo nie kłamie trudno jest nim manipulować..Jesli stopy ,czubki sa zwrócone w twoją strone to jest tobą zainteresowany.Jesli natomiast przy rozmowie z tobą krzyzuje nogi ,rece..to mamy doczynienia z typem zamkniętym ,raczej nie zainteresowanym i nie przyjmującym opini ,zdań innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asd
2 minuty temu, Andzia1 napisał:

Zwróc uwage na mowe ciała,gdzie ma zwrocone stopy kiedy stoji obok lub na przeciwko Ciebie i bedziesz wiedziala czy cie lubi i jest zainteresowany tobą. Cialo nie kłamie trudno jest nim manipulować..Jesli stopy ,czubki sa zwrócone w twoją strone to jest tobą zainteresowany.Jesli natomiast przy rozmowie z tobą krzyzuje nogi ,rece..to mamy doczynienia z typem zamkniętym ,raczej nie zainteresowanym i nie przyjmującym opini ,zdań innych..

Całe jego ciało jest zwrócone do mnie. Często też się pochyla w moją stronę. Ostatnio tak fajnie stał oparty o ścianę, zwrócony do mnie. Musnął mnie też, niby przypadkiem, gdy przechodził obok.

Bardzo dużo na siebie patrzymy. Tak dużo, że to aż nieprzyzwoite. 🙂 No i kątem oka dostrzegłam, że na mnie spoglądał, gdy myślał, że nie patrzyłam. 

Podoba mi się ta gra 😊 Bardzo, bardzo.

Dzięki za konkretną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asd
19 minut temu, Andzia1 napisał:

Więc zdecydowanie TAK🙂

Po prostu nie potrafię przestać patrzeć się w jego oczy i w jego stronę. Od początku tak było między nami. On też tak robi. Oby ta chemia trwała jak najdłużej, a co będzie dalej, czas pokaże 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila

Też tak mam z jednym panem z pracy...... Ale to tylko pozostanie w sferze marzeń, bo oboje jesteśmy zajęci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Kiedy jecie razem w barze galerii i ona pyta sie Ciebie, czy odniesc Ci tace? To jest ten dzien kiedy ona nie ma miesiaczki i moze zaoferowac CiM inetke jesli tylko wyjdziesz z taka propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asd

Dlaczego większość facetów nie umie odpowiedzieć normalnie? 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asd
10 godzin temu, Andzia1 napisał:

Zwróc uwage na mowe ciała,gdzie ma zwrocone stopy kiedy stoji obok lub na przeciwko Ciebie i bedziesz wiedziala czy cie lubi i jest zainteresowany tobą. Cialo nie kłamie trudno jest nim manipulować..Jesli stopy ,czubki sa zwrócone w twoją strone to jest tobą zainteresowany.Jesli natomiast przy rozmowie z tobą krzyzuje nogi ,rece..to mamy doczynienia z typem zamkniętym ,raczej nie zainteresowanym i nie przyjmującym opini ,zdań innych..

Wygląda na to, że masz sporą wiedzę na temat mowy ciała...

Czy możesz napisać więcej niewerbalnych oznak dotyczących męskiego zainteresowania kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale pie

Ale pier dolenie rownie dobrze gosc moze byc speszony rozmowa z toba wiec wtedy skrzyzuje nogi albo/I rece przyjmujac postawe defensywna. Z kolei zazwyczah przy zainteresowaniu kobieta bd zerkal, probowal nawiazywac z toba kontakt, probowal przedstawiac sie w dobrym swietle, moze zaimponowac jesli jest z tych gosci, bd inicjowal sytuacje zeby miec z toba jakis kontakt np impreza wspolnych znajomych, bd sie usmiechal, probowal byc smieszny zeby cie rozbawic, jak ma male doswiadczebie z kobietami badz jest introwertykiem lub jeszcze 100 inncyh mozliwosci moze byc skrepowany gdy bd z toba rozmawial. No ogolnie takie takie ale rozpatrywac to pod katem czy typ rusza duzym palcem w lewym bucie to sobie mozesz miedzy bajki wsadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
22 minuty temu, Gość Ale pie napisał:

Ale pier dolenie rownie dobrze gosc moze byc speszony rozmowa z toba wiec wtedy skrzyzuje nogi albo/I rece przyjmujac postawe defensywna. Z kolei zazwyczah przy zainteresowaniu kobieta bd zerkal, probowal nawiazywac z toba kontakt, probowal przedstawiac sie w dobrym swietle, moze zaimponowac jesli jest z tych gosci, bd inicjowal sytuacje zeby miec z toba jakis kontakt np impreza wspolnych znajomych, bd sie usmiechal, probowal byc smieszny zeby cie rozbawic, jak ma male doswiadczebie z kobietami badz jest introwertykiem lub jeszcze 100 inncyh mozliwosci moze byc skrepowany gdy bd z toba rozmawial. No ogolnie takie takie ale rozpatrywac to pod katem czy typ rusza duzym palcem w lewym bucie to sobie mozesz miedzy bajki wsadzic

haha mam nadzieję, że jesteś facetem. szczera, prosta i pomocna wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asd
1 godzinę temu, Gość Ale pie napisał:

Ale pier dolenie rownie dobrze gosc moze byc speszony rozmowa z toba wiec wtedy skrzyzuje nogi albo/I rece przyjmujac postawe defensywna. Z kolei zazwyczah przy zainteresowaniu kobieta bd zerkal, probowal nawiazywac z toba kontakt, probowal przedstawiac sie w dobrym swietle, moze zaimponowac jesli jest z tych gosci, bd inicjowal sytuacje zeby miec z toba jakis kontakt np impreza wspolnych znajomych, bd sie usmiechal, probowal byc smieszny zeby cie rozbawic, jak ma male doswiadczebie z kobietami badz jest introwertykiem lub jeszcze 100 inncyh mozliwosci moze byc skrepowany gdy bd z toba rozmawial. No ogolnie takie takie ale rozpatrywac to pod katem czy typ rusza duzym palcem w lewym bucie to sobie mozesz miedzy bajki wsadzic

Jest introwertykiem, to na pewno. I wygląda na takiego trochę nerda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asd

Poza tym mowa ciała to 80% komunikatu. Jest to potwierdzone przez naukowców. Uważam, że powinno się patrzeć na nią przede wszystkim, bo słowa często nie są do końca prawdą i ludzie po prostu kłamią. A tego, co się kryje np. w oczach, nie podrobisz ani nie przećwiczysz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
1 godzinę temu, Gość Asd napisał:

Jest introwertykiem, to na pewno. I wygląda na takiego trochę nerda 🙂

 

22 godziny temu, Gość Asd napisał:

Całe jego ciało jest zwrócone do mnie. Często też się pochyla w moją stronę. Ostatnio tak fajnie stał oparty o ścianę, zwrócony do mnie. Musnął mnie też, niby przypadkiem, gdy przechodził obok.

Bardzo dużo na siebie patrzymy. Tak dużo, że to aż nieprzyzwoite. 🙂 No i kątem oka dostrzegłam, że na mnie spoglądał, gdy myślał, że nie patrzyłam. 

Podoba mi się ta gra 😊 Bardzo, bardzo.

Dzięki za konkretną odpowiedź.

A więc, to są początki początków 🙂  Ze swojej strony, w jaki sposób dajesz mu do zrozumienia, że on również podoba się tobie? Możesz sama nie zobowiązująco pogłębić znajomość (zagadać- jakieś proste pytanie), skoro on jest taki nieśmiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×