Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hosc

Levvogram

Polecane posty

Gość Gość

Oj nie, nie... kolejna zarozumiała influencerka "z misją", przekonana o tym, że zawsze ma rację i coś do przekazania światu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Zarozumiała, zadufana osoba, której się wydaje, ze podbiła kule ziemska, bo skończyła medycynę. Robi takie wrażenie, jakby była pierwsza osoba w swojej rodzinie z wyższym wykształceniem i wali jej na dekiel z radosci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady A

Irytująca na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bardzo ja lubię, jest młodziutka, więc jej poglądy nie są jeszcze stabilne, ale wyrobi sie, bo jest mądra i ciekawa świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Jak ktoś madry może być lewakiem? Najbardziej antyludzkim systemem świata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Sylwia napisał:

Jak ktoś madry może być lewakiem? Najbardziej antyludzkim systemem świata??

Lewicowe poglądy są antyludzkie? Przeciwnie, w czystej formie są bardzo pro ludzkie, o wiele bardziej niż prawicowe, ktore zrodziły między innymi faszyzm, który doprowadził między innymi do wybicia połowy narodu polskiego.

Jeśli jakaś mądra głowa będzie chciała teraz rzucić mi w odpowiedzi przykładem komunizmu, to spieszę z zapobiegawczą odpowiedzią, że komunizm to nie to samo co marksizm lub socjalizm i zasadniczo się te doktryny od siebie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
24 minuty temu, Gość gość napisał:

Lewicowe poglądy są antyludzkie? Przeciwnie, w czystej formie są bardzo pro ludzkie, o wiele bardziej niż prawicowe, ktore zrodziły między innymi faszyzm, który doprowadził między innymi do wybicia połowy narodu polskiego.

Jeśli jakaś mądra głowa będzie chciała teraz rzucić mi w odpowiedzi przykładem komunizmu, to spieszę z zapobiegawczą odpowiedzią, że komunizm to nie to samo co marksizm lub socjalizm i zasadniczo się te doktryny od siebie różnią.

Oj....chyba masz mała wiedzę z historii. Faszyzm był lewicowa ideologia w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

młodziutka to ile ma lat?

 

 

Jest denerwująca,ma spaczone poglądy...tylko weganizm i pomoc zwierzętom na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość gosc napisał:

młodziutka to ile ma lat?

 

 

Jest denerwująca,ma spaczone poglądy...tylko weganizm i pomoc zwierzętom na plus

Ma 26 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Sylwia napisał:

Oj....chyba masz mała wiedzę z historii. Faszyzm był lewicowa ideologia w 100%

Nie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh

lubilam, ale niestety, raz sie z nia nie zgodzilam. nawet juz nie pamietam w jakiej kwestii. i odpowiedziala agresywnie. to byl moment, kiedy stwierdzilam "ok, nie doroslas jeszcze do dyskusji" :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

chamka afere zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ale jak to

Jaką aferę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czasem mam wrażenie, że ona jest podstawiona, żeby tak naprawdę tylko ośmieszać poglądy, które rzekomo popiera np. feminizm. Bo to niemożliwe, żeby być aż tak głupim i robić taki czarny PR swojemu środowisku. Ale niestety prawdopodobnie jest po prostu aż taka głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość No ale jak to napisał:

Jaką aferę? 

Niby jest feministką, a ciągle robi jakieś dramy, w których najeżdża na inne grupy kobiet. To nie pierwsza taka jej akcja, gdy atakuje inne kobiety. Teraz rozpętała burzę, że jako kobieta nie masz prawa czuć związku z naturą, bo to seksistowskie i trzeba tępić wszystkie kobiety, które promują życie w zgodzie z cyklem natury. Jeśli jesteś kobietą i czujesz się związana z naturą, to według niej nie masz prawa nazywać się feministką. I inne tego typu bzdury. Ona odlatuje co jakiś czas. Ostatnio się czepiała Pani Ekscelencji, że skoro kiedyś uważała, że jest za gruba i schudła to nie ma prawa mówić dziś, że jest ciało pozytywna, bo jeśli się kiedyś odchudzałaś albo goliłaś pachy, to to jesteś pusta, ulegasz patriarchatowi, itp... Z tego też zrobiła dramę. I najeżdżała na nauczycielką, która postawiła jedynkę jej kuzynowi za to, że dał odpisać koledze z klasy swoją pracę i oboje oddali taką samą. Bo lewogram uważał, że przecież to tylko pomoc i jakim prawem jej kuzyna ukarano za to, że oszukuje w szkole. Ludzie tak ją skrytykowali za to, że usunęła wszystkie materiały o tym i się pruła, żeby już jej o tym nie wspominać. Trochę siedziała cicho i zaraz wróciła z nowymi aferami. Ogólnie jest jakaś niestabilna emocjonalnie. Co chwilę płacze, jest załamana, a chce dyktować innym jak mają żyć. W swoich środowiskach jest nielubiana i krytykowana. Jedynie ma grupkę wyznawczyń wśród pseudo feministek dla których celem feminizmu jest niegolenie pach i chodzenie w brudnych ciuchach. Jest bardzo agresywna, wredna i egoistyczna. Nie akceptuje innego zdania i nie potrafi dyskutować. Płacze przez nietolerancję w stosunku do niej, bo rzekomo jest bi czy tam lesbijką. A sama za chwilę podsyca nienawiść do innych grup. Bo jej nie pasują kobiety, które żyją w zgodzie z  naturą, więc wydała polecenie by się ich pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zobacz sobie jej posta na instagramie o  ezoteryce  ,wszystko tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego te instagramowe feministki są zawsze bi albo les 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Niby jest feministką, a ciągle robi jakieś dramy, w których najeżdża na inne grupy kobiet. To nie pierwsza taka jej akcja, gdy atakuje inne kobiety. Teraz rozpętała burzę, że jako kobieta nie masz prawa czuć związku z naturą, bo to seksistowskie i trzeba tępić wszystkie kobiety, które promują życie w zgodzie z cyklem natury. Jeśli jesteś kobietą i czujesz się związana z naturą, to według niej nie masz prawa nazywać się feministką. I inne tego typu bzdury. Ona odlatuje co jakiś czas. Ostatnio się czepiała Pani Ekscelencji, że skoro kiedyś uważała, że jest za gruba i schudła to nie ma prawa mówić dziś, że jest ciało pozytywna, bo jeśli się kiedyś odchudzałaś albo goliłaś pachy, to to jesteś pusta, ulegasz patriarchatowi, itp... Z tego też zrobiła dramę. I najeżdżała na nauczycielką, która postawiła jedynkę jej kuzynowi za to, że dał odpisać koledze z klasy swoją pracę i oboje oddali taką samą. Bo lewogram uważał, że przecież to tylko pomoc i jakim prawem jej kuzyna ukarano za to, że oszukuje w szkole. Ludzie tak ją skrytykowali za to, że usunęła wszystkie materiały o tym i się pruła, żeby już jej o tym nie wspominać. Trochę siedziała cicho i zaraz wróciła z nowymi aferami. Ogólnie jest jakaś niestabilna emocjonalnie. Co chwilę płacze, jest załamana, a chce dyktować innym jak mają żyć. W swoich środowiskach jest nielubiana i krytykowana. Jedynie ma grupkę wyznawczyń wśród pseudo feministek dla których celem feminizmu jest niegolenie pach i chodzenie w brudnych ciuchach. Jest bardzo agresywna, wredna i egoistyczna. Nie akceptuje innego zdania i nie potrafi dyskutować. Płacze przez nietolerancję w stosunku do niej, bo rzekomo jest bi czy tam lesbijką. A sama za chwilę podsyca nienawiść do innych grup. Bo jej nie pasują kobiety, które żyją w zgodzie z  naturą, więc wydała polecenie by się ich pozbyć.

 

Ona nie rozumie, że większość współczesnych kobiet goli pachy lub nogi dla SIEBIE a nie dla faceta, bo kobiety lubią się czuć dobrze i poprawiać sobie humor maseczkami lub innymi bzdetami, które np mi i wiem że wielu innym pozwalają poprawić samopoczucie w kiepski dzień, lub przed okresem gdzie człowiek czuje się zwyczajnie ble (ja tak mam). Jestem ciekawa co ta nawiedzona furiatka jeszcze wymyśli, tym postem o ezoteryce totalnie mnie rozbroiła ponieważ sama działam od lat wg cyklu księżycowego i te tematy bardzo mnie interesują, ona atakuje wszystkie grupy nie mając pojęcia o czym pitoli. Mogłaby się zaznajomić z historią, dlaczego to kobiety są właśnie utożsamiane z naturą i dlaczego to właśnie kobiety wybierają takie życie (mężczyźni też, ale jest ich raczej bardzo mało). Po prostu ma-sa-kra jak się patrzy.. i tak ona jest totalną pseudo feministką, podbiega ona mi bardzo pod nazi feminizm który jest bardzo szkodliwy. Dodatkowo jej kompleksy i niezrównoważenie oraz frustracja która od niej płynie, ta agresja w jej wypowiedziach, nie rozumiem jak ta dziewczyna stała się jakkolwiek popularna na platformie instagram. Żal mi tych dziewczyn, które za nią podążają. I skoro generalnie wszystko jest seksistowskie to dlaczego ona nie zgoli głowy, nie pofarbuje włosów na kolorowo i wtedy będzie wg samej siebie kwintesencją kobiecości. Okropna dziewucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego te instagramowe feministki są zawsze bi albo les 🤨

Bo w większości tak właśnie, lub są sfrustrowane seksualnie, bo nikt nigdy ich nie chciał, a jeśli nawet były w związkach hetero to szybko facet uciekał. Kto normalny wytrzymałby z takim praniem mózgu dzień w dzień i niezrównoważeniem psychicznym... pseudo feminizm wziął się właśnie z nienawiści do mężczyzn, dlatego większość jest albo bi albo również "udaje" lesbijki. Znam kilka takich udających, żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa
3 minuty temu, Gość gościówa napisał:

Bo w większości tak właśnie, lub są sfrustrowane seksualnie, bo nikt nigdy ich nie chciał, a jeśli nawet były w związkach hetero to szybko facet uciekał. Kto normalny wytrzymałby z takim praniem mózgu dzień w dzień i niezrównoważeniem psychicznym... pseudo feminizm wziął się właśnie z nienawiści do mężczyzn, dlatego większość jest albo bi albo również "udaje" lesbijki. Znam kilka takich udających, żałosne.

Kurczę zjadło mi się, miało być:

Bo większości przypadków tak jest, że* (nie lub :P) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×