Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aeiou88

Zdradziłem narzeczoną z puszystą i nie mogę przestać o niej myśleć

Polecane posty

Gość Aeiou88

Moja narzeczona mimo, ze jest szczupła, zgrabna od kilku lat stała się sztywną kłodą w łóżku, w dodatku bez inicjatywy, kiedyś wyglądała lepiej, z wiekiem to jej szczupłe ciało totalnie mnie przestaje pociągać. W dodatku poznałem ją, piękna, puszystą, z zajebistym ciałkiem i uroczą buzią blondyneczkę. W dodatku okazało się, ze jest wspaniałą, inteligentną kobietą, gdy zamykałem oczy myslalem o niej. Walczyłem i nadal walczę ze sobą, ucinam kontakt ale nie mogłem i nie mogę przestać o niej. Spałem z nią, ten sex i ona doprowadza mnie w 2 minuty do orgazmu, jest genialna w dodatku działa na mnie jak magnes. 

Też tak lubicie sex z puszystymi? 

Myślicie, ze to pożądanie czy już coś więcej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love it

To nie pożądanie ,to tylko zboczenie.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Aeiou88 napisał:

Moja narzeczona mimo, ze jest szczupła, zgrabna od kilku lat stała się sztywną kłodą w łóżku, w dodatku bez inicjatywy, kiedyś wyglądała lepiej, z wiekiem to jej szczupłe ciało totalnie mnie przestaje pociągać. W dodatku poznałem ją, piękna, puszystą, z zajebistym ciałkiem i uroczą buzią blondyneczkę. W dodatku okazało się, ze jest wspaniałą, inteligentną kobietą, gdy zamykałem oczy myslalem o niej. Walczyłem i nadal walczę ze sobą, ucinam kontakt ale nie mogłem i nie mogę przestać o niej. Spałem z nią, ten sex i ona doprowadza mnie w 2 minuty do orgazmu, jest genialna w dodatku działa na mnie jak magnes. 

Też tak lubicie sex z puszystymi? 

Myślicie, ze to pożądanie czy już coś więcej? 

Narzeczona od kilka lat? Z braku laku z nią jesteś?  Jest bogata? Spłaca ci kredyt? A nowa odpowiada twemu zboczeniu?,twoje lustrzane odbicie, czyli ordynarna, wulgarna i zboczona? Dwóch w jednym poście?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To w czym problem zerwij z narzeczoną i bądź z tą drugą ,za kilka lat ta też ci się znudzi bo taka twoja podła natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Aeiou88 napisał:

Moja narzeczona mimo, ze jest szczupła, zgrabna od kilku lat stała się sztywną kłodą w łóżku, w dodatku bez inicjatywy, kiedyś wyglądała lepiej, z wiekiem to jej szczupłe ciało totalnie mnie przestaje pociągać. W dodatku poznałem ją, piękna, puszystą, z zajebistym ciałkiem i uroczą buzią blondyneczkę. W dodatku okazało się, ze jest wspaniałą, inteligentną kobietą, gdy zamykałem oczy myslalem o niej. Walczyłem i nadal walczę ze sobą, ucinam kontakt ale nie mogłem i nie mogę przestać o niej. Spałem z nią, ten sex i ona doprowadza mnie w 2 minuty do orgazmu, jest genialna w dodatku działa na mnie jak magnes. 

Też tak lubicie sex z puszystymi? 

Myślicie, ze to pożądanie czy już coś więcej? 

Od kiedy przystało cie pociągać?  Od godziny?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonkonformistka

Zadaj sobie pytanie dlaczego jestes jeszcze z narzeczoną a pozniej sam dojdziesz do wniosku dlaczego zaiskrzyło z blondynką. 

Nadal nie rozumiem po co ludzie są w związku na siłę skoro nie maja dzieci czy wspólnego kredytu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

I co zamierzasz teraz zrobic? Klasc sie do lozka - z ta kloda jakby nic. No hipokryta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 40

Uwielbiam puszyste, mają ciaśniejsze i doznania są o niebo lepsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motofan

Nie wiem na co czekasz. Zerwij z tą zimną dziewczyna. Masz nadzieję że zmieni się? Masz opory ze względu na otoczenie? Oj co powiedzą bo ona jest taka czy siaka. Miej to w nosie. Działaj póki nie jest zbyt pozno. W innym przypadku będziesz żałował i wspominał jak było cudownie. Puszyste kobiety mają wielkie serca pełne miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

W imię czego tak się poświęcasz z tą i dla tej kłody ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Motofan napisał:

Nie wiem na co czekasz. Zerwij z tą zimną dziewczyna. Masz nadzieję że zmieni się? Masz opory ze względu na otoczenie? Oj co powiedzą bo ona jest taka czy siaka. Miej to w nosie. Działaj póki nie jest zbyt pozno. W innym przypadku będziesz żałował i wspominał jak było cudownie. Puszyste kobiety mają wielkie serca pełne miłości.

Szczególnie te psychopatyczne,  namawiajace do gwaltu zbiorowego na innej kobiecie czy do zabicia jej, faktycznie serca pełne miłości:/. Ten post jest zapewne prowokacja mająca na celu zdołowanie jakiejś szczupłej i niedziw/&karskiej kobiety, widać bardzo przeszkadza ona komuś, ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Seks z hipopotamem to jakiś koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasteczkowo do autora

Twoja kłoda pewnie jest taka bo niewiele masz jej do zaoferowania, zimny, nie lubiący zabaw w łóżku.

Co się ma kobita spinać daje tyle ile otrzymuje. a ty kolego trzymasz się jej jak pies ogona, zdradzasz i liczysz na udogodnienia płynące ze związku. m.in.kasa. 

Puknij się w bańkę i powiem ci dawno powinna dać wilczy bilet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziula

Narzeczona jak mądrze myśli już dawno zaĺapała że lowelasem jesteś to się czuje.

Ważne by w porę pogoniła dziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Grubaski są aseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość Aeiou88 napisał:

Spałem z nią, ten sex i ona doprowadza mnie w 2 minuty do orgazmu,

A ona godzi się na taki 2 minutowy sex? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Obrzydliwe,seks że słoniem . 🤮🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamiecAlfa35

Grubaski robią dobre laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość aseks

Od kilku lat narzeczona jest kłodą ? Czy chcesz ją tutaj obsmarować , żeby usprawiedliwić swoją zdradę ? Żałosny gnojek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość Aeiou88 napisał:

Moja narzeczona mimo, ze jest szczupła, zgrabna od kilku lat stała się sztywną kłodą w łóżku, w dodatku bez inicjatywy, kiedyś wyglądała lepiej, z wiekiem to jej szczupłe ciało totalnie mnie przestaje pociągać. [...]

Czyli Wasz związek de facto opierał się jedynie na fundamencie seksualnym i nie ma innych powodów, żadnej głębszej więzi między Wami, która sprawiłaby, że dążyłbyś do eliminacji problemu. Uważam, że skoro tak to wygląda, nie ma sensu, byś dłużej oszukiwał siebie i narzeczoną, najlepiej zakończyć relację, nim wyrządzicie sobie nawzajem większą krzywdę.

21 godzin temu, Gość Aeiou88 napisał:

[...] Myślicie, ze to pożądanie czy już coś więcej? 

Myślę, że nikt Tobie nie odpowie na pytanie, na które odpowiedź możesz znać jedynie Ty sam. I warto byłoby postarać się o nieco więcej świadomości i rozsądku przy tej ocenie, by nie opierać się wyłącznie na fascynacji i pożądaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porpapor
Dnia 12.12.2019 o 10:15, Nenesh napisał:

Czyli Wasz związek de facto opierał się jedynie na fundamencie seksualnym i nie ma innych powodów, żadnej głębszej więzi między Wami, która sprawiłaby, że dążyłbyś do eliminacji problemu. Uważam, że skoro tak to wygląda, nie ma sensu, byś dłużej oszukiwał siebie i narzeczoną, najlepiej zakończyć relację, nim wyrządzicie sobie nawzajem większą krzywdę.

Myślę, że nikt Tobie nie odpowie na pytanie, na które odpowiedź możesz znać jedynie Ty sam. I warto byłoby postarać się o nieco więcej świadomości i rozsądku przy tej ocenie, by nie opierać się wyłącznie na fascynacji i pożądaniu.

Facet nawet nie chce porady bo wie że nie kocha narzeczonej i świadomie wykorzystuję do bólu ile się da w imię korzyści jakie niesie związek. Oszust i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn

Wątek założyła puszysta.  To są marzenia i projekcje, a może i reklama. To nic złego być puszystą, choć dla zdrowia lepiej być szczupłą. Ale widać na kilometr, że ktoś tu ma kompleksy i usiłuje je załatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojteq

na 100% temat założony przez jakąś grubą lochę udającą faceta  😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam mięsko

kto by chciał ruhać jakąś blond kłode kościotrupa? Baba musi mieć na sobie troche mięsa, wtedy jest za co złapać i grzmocić aż iskry lecą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×