Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andzia1

Czy ksiadz moze byc opętany?

Polecane posty

Kochani niedawno mialam potrzebe żeby porozmawiać z ksiedzęm,ponieważ od pewnego czasu żle sie czuje w miejscu w którym mieszkam mimo iz jest ładne i poukładane..

Działo sie tu wiele dziwnych zdarzeń.Z natury jestem bardzo wyczulona na krzywde i cierpienie ludzi ,zwierzat..nieraz leca mi łzy kiedy widze na ulicy strapioną lub bardzo chorą osobe

To samo dzieje się kiedy wchodze do koscioła na mszę dlatego tak trudno jest mi tam chodzic bo jakos glupio sie czuje kiedy łzy ciekna mi po policzkach.

Opowiedzialam to ksiedzu,prosilam o rade odnośnie domu co moge zrobic,poświęcić itd....Ksiadz krzyczał jak opętany był bardzo zły i powiedział że to diabeł przeze mnie płacze.

Wiecie jak się czuje... jakby walną mnie ktos młotkiem w łeb totalnie zdezorientowana..Przyponialo mi się jak to niewinne kobiety zielarki palono kiedyś na stosach bo leczyly ziołami..

 były uważane za czarownice..Jeden wielki ciemnogród.Brak zrozumienia nie rozumiem postawy tego czlowieka jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki

Tak, ksiądz jest dokładnie takim samym człowiekiem jak każdy z nas. Wątpię  by był opętany, ale może być znieczulony, może być niewierzący. Niestety wśród księży też są osobnicy niewierzący, głównie księża homoseksualiści, ale nie tylko.

Musisz poradzić się księdza z powołania, takich jest naprawdę sporo, on ci pomoże. Poszukaj opinii wśród znajomych, może online o dobrych kapłanach, niekoniecznie z twojej parafii. Z takimi księżmi warto rozmawiać, bo to naprawdę sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki

Tak, ksiądz jest dokładnie takim samym człowiekiem jak każdy z nas. Wątpię  by był opętany, ale może być znieczulony, może być niewierzący. Niestety wśród księży też są osobnicy niewierzący, głównie księża homoseksualiści, ale nie tylko.

Musisz poradzić się księdza z powołania, takich jest naprawdę sporo, on ci pomoże. Poszukaj opinii wśród znajomych, może online o dobrych kapłanach, niekoniecznie z twojej parafii. Z takimi księżmi warto rozmawiać, bo to naprawdę sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×