Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xxx

Mógłby spaść wkońcu ten metoryt i zniszczyć tą popie*rdoloną planetę, bo mam już dość tego skur*wysyńskiego świata

Polecane posty

Gość Xxx

Coś czuję, że na wiosnę się powieszę, bo mam już dosyć tego popierd*olone go świata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Właśnie przez walkę o kobiety biorą się przypadki "wparowania do szpitala i pozabijania niektórych".

I gdy kobieta woli lekarza ginekologa to "samobójstwa" 

The End

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Alkoholizm, depresja, kłótnie, zdrady, rozwody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Nie wyjezdzajcie za granicę do pracy. Zostancie z rodzinami. Lepiej biednie a razem. Ja popełniłem ten błąd i już nie mam żony ani dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Pozatym jak się dowiedziałem, że moja żona jest cwanym klamca to prawdopodobnie dzieci nigdy nie miałem. S...ysynski świat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueWhale

Meteoryt, ćwierćmózgu to ex definitio coś, co leży na ziemi, albo w ziemi i nawet sam siebie nie może zniszczyć, a co dopiero ziemi. Kamyk, który się buja w przestrzeni i potencjalnie może spaść na ziemię to METEOROID, kiedy już wejdzie w atmosferę i widzimy go, jako tzw "spadającą gwiazdę" jest METEOREM, a kiedy spadnie na ziemię i na niej leży to jest to METEORYT.

 Poza tym meteoroid nie może zniszczyć ziemi. Zniszczyć ją może asteroid, albo planetoid... Analfabetyzm kafeteriuszy bywa porażający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Zwał jak zwał. Wiadomo o co chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Poprostu pod wpływem złości się pomyliłem. Niestety nie mogę edytować bo dodałem jako gość. Nie rozumiem dlaczego mnie obrażasz "ćwierćmózgu". Jeszcze masz jakieś zastrzeżenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×