Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mam już dość PMS

Polecane posty

Gość Gość

Przed okresem zawsze mam takiego doła że mam ochotę skoczyć z okna. Dosłanie nie widzę sensu w niczym. Najgorsze ze jak mi się opóźnia jest jeszcze gorzej. Jestem tak spięta, zdenerwowana i zdołowana że okres nawet czasem nie przyjdzie. Nie mam sił już... Nigdy w ciążę nie znajdę z takimi miesiączkami. Piersi jak stodoła a okres sobie jaja ze mnie robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Byłaś z tym u lekarza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Byłaś z tym u lekarza? 

Nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie 

No to nie rozumiem w czym masz problem. Z takimi rzeczami się idzie do lekarza, a nie na jakieś głupie forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No więc tak. Miałam bardzo podobnie, do tego w czasie miesiączki czułam sie tragicznie. Oczywiście ból brzucha, straszne migreny, biegunka, zawroty głowy itd. Przed okresem byłam kłębkiem nerwów. Wszystko było w stanie mnie wyprowadzić z równowagi. Ginekolog przepisała mi tabletki Castagnus, można je kupić bez recepty. Biorę od pół roku i pms u mnie praktycznie nie istnieje. Poprawa jest już po miesiącu. Do tego biorę olej z wiesiołka i magnez. Miesiączki nadal są bolesne ale do przeżycia. Nie mam już biegunki i zwrotów głowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja na silny pms dostałam od lekarza luteinę (od 16 do 25dc). Pms baaardzo złagodniał, skończyły się mdłości, wymioty, bóle głowy i okropne samopoczucie, a ból piersi z takiego niedowytrzymania zmienił się w delikatne pobolewanie.

Z takimi objawami jak u Ciebie to tylko do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×