Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 888

Za trzaskowskiego warszawa zamienia się w miasto trzeciego świata. dosłownie!

Polecane posty

Gość gość

Nie może da rydzykowi, ten się pomodli i stanie się cud...i wszystko się cudownie naprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phff

Mój ojciec właśnie po południu jechał do babci z piecykiem gazowym i po drodze butlę kupić, bo babcia lat 81 marznie w mieszkaniu przez tą awarię. Na wszystko kasa w  Wawie jest, na LGBT miliony są, na podwyżki dla urzędników jest, tylko ku'rwa nie ma na inwestycje i renowacje systemów miejskich. Rafałek się tłumaczy, że to prywatna firma, ale k'urwa Rafałek wam nie powie, że częściowo i że miasto współodpowiada za dostarczanie ciepła mieszkańcom.

Patologia w wawie jest nie do opisania... to co słuchacie o wawie w TV to tylko wierzchołek góry lodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Warszawa pachnie gnojem, jak w przyslowiu, po dobrym panie jeszcze lepszy nastanie, prawda?

Ścierwa pchają się na stołki tylko rządzić nie umieją ehh

Oj matole ty nigdy nawet w stolicy nie byłeś, Warszawa to najbogatsze miasto w Polsce, w takim Wilnie to biedę widać na ulicach, bogatsza jest nawet od Rygi czy Bratysławy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Phff napisał:

Mój ojciec właśnie po południu jechał do babci z piecykiem gazowym i po drodze butlę kupić, bo babcia lat 81 marznie w mieszkaniu przez tą awarię. Na wszystko kasa w  Wawie jest, na LGBT miliony są, na podwyżki dla urzędników jest, tylko ku'rwa nie ma na inwestycje i renowacje systemów miejskich. Rafałek się tłumaczy, że to prywatna firma, ale k'urwa Rafałek wam nie powie, że częściowo i że miasto współodpowiada za dostarczanie ciepła mieszkańcom.

Patologia w wawie jest nie do opisania... to co słuchacie o wawie w TV to tylko wierzchołek góry lodowej.

Dają na LGBT, a ty ile pedałku dostałeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Phff napisał:

Mój ojciec właśnie po południu jechał do babci z piecykiem gazowym i po drodze butlę kupić, bo babcia lat 81 marznie w mieszkaniu przez tą awarię. Na wszystko kasa w  Wawie jest, na LGBT miliony są, na podwyżki dla urzędników jest, tylko ku'rwa nie ma na inwestycje i renowacje systemów miejskich. Rafałek się tłumaczy, że to prywatna firma, ale k'urwa Rafałek wam nie powie, że częściowo i że miasto współodpowiada za dostarczanie ciepła mieszkańcom.

Patologia w wawie jest nie do opisania... to co słuchacie o wawie w TV to tylko wierzchołek góry lodowej.

Dokładnie. Ale taka jest metalność warszawskiego lemingradu... postkomunistyczna cebulacka mentalność... rafcio im by nas'rał osobiście na talerz z obiadem a oni i tak będą rafcia bronić... daj spokój... cieszę się, że  z rodziną się wyprowadziliśmy z tego poje'banego czerwonego zaściankowego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość ech napisał:

Gorzej niż przy czaskoskim być nie może.

U nas też taki matoł siedzi od brania kasy i pierdzenia w stołek nic nie robi dla miasta dosłownie nic, podnosi podatki, bilety i opłaty za śmiecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

U nas też taki matoł siedzi od brania kasy i pierdzenia w stołek nic nie robi dla miasta dosłownie nic, podnosi podatki, bilety i opłaty za śmiecie 

Jak Pisiory podniosą cenę prądu a podniosą na pewno to PiSowskie barany zobaczycie jak wszystko podrożeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak Pisiory podniosą cenę prądu a podniosą na pewno to PiSowskie barany zobaczycie jak wszystko podrożeje.

Ceny prądu g mnie obchodzą, mam swój

Dzięki PiS ludziom żyje się lepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ceny prądu g mnie obchodzą, mam swój

Dzięki PiS ludziom żyje się lepiej 

Tak masz własny prąd jak sobie świeczkę zapalisz, ale jak prąd podrożeje to to wszystko podrożeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuuu
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ceny prądu g mnie obchodzą, mam swój

Dzięki PiS ludziom żyje się lepiej 

Nie mów za innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To przeszkód (kilka słupków) za 370 tyś ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tor przeszkód.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Uuuuu napisał:

Nie mów za innych

Mówię bo widzę, lubię obserwować 😁

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mówię bo widzę, lubię obserwować 😁

 

 

To sobie obserwój ale nie wypowiadaj się w imieniu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znowu limuzyna rozbita 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To sobie obserwój ale nie wypowiadaj się w imieniu innych.

Tobie wolno, mi też, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tobie wolno, mi też, prawda?

Za tor przeszkód (kilka słupków) PiS zapłaciło 370 tysiakow, znowu limuzyna rządową rozbita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriel z Krakowa

Jestem ratownikiem medycznym od 14 lat, nie, nie głosowałem na PiS, nie chodzę na wybory, ale jedno trzeba uczciwie PiSowi przyznać, odkąd weszło to 500 plus poziom biedy znacznie się zmniejszył. Wiecie skąd to wiem? Bo odwiedzam od kilkunastu do kilkudziesięciu mieszkań i domów dziennie. Niektórzy pacjenci mają takie schorzenia, że bywamy u nich regularnie. Widzę na własne oczy jak ludzie których nie było stać na nic, a to wymienili sobie meble, a to zrobili pokój dla dziecka, a to pozbyli się wreszcie grzyba ze ściany. Nikt mi nie powie, że 500 plus to kasa w błoto, bo wielu ludziom przywróciła godność - zwyczajną, ludzką godność, bo nie ma wstydu w ich oczach, gdy ratownik i lekarz odwiedzają dom bo ktoś się rozchorował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tą różnicą że + 500 zł dostają również bogaci ja nie koniecznie chcę spowodować ludzi bogatych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Owszem trzeba pomagać ludziom wielodzietnym ale poprzez obniżki podatków wtedy mobilizuje się młodych ludzi do pracy, ale często w rodzinie wielodzietnej nie pracuje nie tulko mama (temu akurat się nie dziwie) ale tatuś również nie pracuje (znam taką rodzine)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Za tor przeszkód (kilka słupków) PiS zapłaciło 370 tysiakow, znowu limuzyna rządową rozbita.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@hjjk
45 minut temu, Gość Gabriel z Krakowa napisał:

Jestem ratownikiem medycznym od 14 lat, nie, nie głosowałem na PiS, nie chodzę na wybory, ale jedno trzeba uczciwie PiSowi przyznać, odkąd weszło to 500 plus poziom biedy znacznie się zmniejszył. Wiecie skąd to wiem? Bo odwiedzam od kilkunastu do kilkudziesięciu mieszkań i domów dziennie. Niektórzy pacjenci mają takie schorzenia, że bywamy u nich regularnie. Widzę na własne oczy jak ludzie których nie było stać na nic, a to wymienili sobie meble, a to zrobili pokój dla dziecka, a to pozbyli się wreszcie grzyba ze ściany. Nikt mi nie powie, że 500 plus to kasa w błoto, bo wielu ludziom przywróciła godność - zwyczajną, ludzką godność, bo nie ma wstydu w ich oczach, gdy ratownik i lekarz odwiedzają dom bo ktoś się rozchorował.

Co z tego jak to wszystko jest na kredyt i te dzieciaki to beda pozniej splacac? Wtedy to dopiero bedzie bieda z nedza nie bedzie emerytur nie bedzie niczego ale wazne ze tu i teraz jest pincet...pisiory to jednak stan umyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakiś yebany czub z farmy trolli ciągle się tu produkuje pieerdõląc przekazy dnia, żeby przykryć kolejne afery pisu. A jest co przykrywać. Nie ma tygodnia, żeby jakaś afera nie wyszła na jaw.

Jełopie, pieerdool póki możesz i masz płacone. Bo wasz zafajdany pis się sypie, kasa kończy i już niebawem wszyscy zostaniecie wywiezieni na taczce z kaczym g0wnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dzięki PiS ludziom żyje się lepiej 

xDDDDD

Tylko niepracującej patologii 500+.

Co nie zmienia faktu, że Jaki byłby dużo lepszym prezydentem niż czaskoski. Moim zdaniem marnuje się w PiSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość ech napisał:

xDDDDD

Tylko niepracującej patologii 500+.

Co nie zmienia faktu, że Jaki byłby dużo lepszym prezydentem niż czaskoski. Moim zdaniem marnuje się w PiSie.

Nowa afera Jakiego kilka słupków do toru przeszkód za 370 tysiaków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jakiś yebany czub z farmy trolli ciągle się tu produkuje pieerdõląc przekazy dnia, żeby przykryć kolejne afery pisu. A jest co przykrywać. Nie ma tygodnia, żeby jakaś afera nie wyszła na jaw.

Jełopie, pieerdool póki możesz i masz płacone. Bo wasz zafajdany pis się sypie, kasa kończy i już niebawem wszyscy zostaniecie wywiezieni na taczce z kaczym g0wnem.

Tutaj jest Polska, a nie kraj z językiem bełkoczącym. Przeprowadź się do kraju o nazwie Bełkolandia, bo tutaj w kulturalnym kraju rządzącym przez kulturalny rząd nikt takiego języka nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Tutaj jest Polska, a nie kraj z językiem bełkoczącym. Przeprowadź się do kraju o nazwie Bełkolandia, bo tutaj w kulturalnym kraju rządzącym przez kulturalny rząd nikt takiego języka nie zna.

Kulturalny rząd, tego jeszcze nie grali😂 Kürva, w tym PiSie naprawdę są same pojëby😂 Wypi'erd'alaj trollu do ziemi wolskiej, jak onegdaj bredzil prezio, profanując hymn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Kulturalny rząd, tego jeszcze nie grali😂 Kürva, w tym PiSie naprawdę są same pojëby😂 Wypi'erd'alaj trollu do ziemi wolskiej, jak onegdaj bredzil prezio, profanując hymn.

Nic nie rozumiem z twojego bełkotu. Jakbym miał słownik bełkoto-polski, to wiedziałbym o czym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nic nie rozumiem z twojego bełkotu. Jakbym miał słownik bełkoto-polski, to wiedziałbym o czym piszesz.

Bo masz trollu niedorozwój umysłowy, cechę charakterystyczną każdego pisiora😂 Pisior potrafi tylko spać, sr.ać, żreć za publiczne pieniądze i pier.dolić głupoty. Niczego więcej nie można od niego wymagać, tym bardziej myślenia, zrozumienia czegokolwiek😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×