Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna

Mój chłopak na mnie nadaje

Polecane posty

Gość Anna

Witam. Ostatnio dowiedziałem się, że mój chłopak strasznie żali się na mnie przed swoim takim jednym kolegą. Sprawdziłam ich rozmowę na messengerze i parę razy pisał tyrady jaka to jestem zła i jak go podle traktuje. Powiem szczerze, że jestem wzburzona i nie wiem co mam o tym myśleć bo przy mnie zawsze miły, potulny i ułożony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata
3 godziny temu, Gość Anna napisał:

Witam. Ostatnio dowiedziałem się, że mój chłopak strasznie żali się na mnie przed swoim takim jednym kolegą. Sprawdziłam ich rozmowę na messengerze i parę razy pisał tyrady jaka to jestem zła i jak go podle traktuje. Powiem szczerze, że jestem wzburzona i nie wiem co mam o tym myśleć bo przy mnie zawsze miły, potulny i ułożony. 

Obgadywanie partnera do znajomych za plecami jest totalnie słabe i jak dla mnie świadczy o braku szacunku. 

Wiem coś o tym. Mój takiej jedzy mówił jaka ja to jestem niewiadomo co, za to że mówiłam, że mi zależy i kocham. Moje dobre czyny wymieniał jako zle i nie do przyjęcia, co za d  ebil! 

Ciekawe co mówi do innych, pomyśl o tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondzioł

Obgadywanie partnera jest słabe. 

Tak samo jak czytanie jego prywatnych wiadomości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

On Cie nie szanuje i raczej nie kocha, pewnie jesteś tylko jego zapchajdziura i jak pozna inna to Cie zostawi. Mądra honorowa kobieta po czymś takim by odeszła, bo skoro taka ,,zła" jesteś to czemu się Ciebie trzyma? Zapewne dla seksu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weź
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

On Cie nie szanuje i raczej nie kocha, pewnie jesteś tylko jego zapchajdziura i jak pozna inna to Cie zostawi. Mądra honorowa kobieta po czymś takim by odeszła, bo skoro taka ,,zła" jesteś to czemu się Ciebie trzyma? Zapewne dla seksu! 

Co ty bredzisz? To on robi za jej pikusia do bicia, biedak się jej boi... To jego krzyk o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×