Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniqa

związek z facetem o 10 lat młodszym...!????

Polecane posty

Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Starsze kobiety tylko dla desperatów. 

A puszczalskie dla dla zdesperowany głupców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A puszczalskie dla zdesperowanych głupców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

A puszczalskie dla zdesperowanych głupców 

"Puszczalskie" czyli lubiące seks? Najlepsze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prawdziwy mężczyzna nigdy nie wypomina wieku kobiecie, więc życzę szczęścia.

Tylko małe faceciki, gadają takie teksty o wieku. Pewnie nawet starsza ich nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqa

Tak dochodzę do wniosku po jakimś czasie że u nas chyba nie wiek jest "problemem" o ile można na to patrzeć w takich kategoriach co skrajna różnica osobowości - skrajnie roztrzepany sangiwnik z poukladaną melancholiczką 😄 tu musimy się dotrzeć. Ale z drugiej strony jego wypoczucie humoru bardzo mi pomaga kiedy zaczynam analizować, myśleć, martwić się. On jest naprawdę wyluzowany i zdystansowany do wielu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem

40 lat i dziecko? 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poćwiczy sobie na starej piczy i odejdzie do młodszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqa

Ale jesteś wredny / a 😉 ale wiesz, całkiem dobrze się trzymam bo mam dużo kasy i o siebie dbam o p***e też 😉 a Ty ?:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergreg

narazie jest dla niego fajnie, bo rocha sobie doswiadczonego milfa, ale poczekaj az sie zestarzejesz np tak do 45, wtedy juz nie jestescie takie atrakcyjne i jak jemu by sie trafila mlodsza to na pewno skorzyst,a to pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda zyciowa ma

miałem romans z kobieta starszą o 13 lat.., kiedy zaczelismy bajere ja mialem 28, ona 41.. pierwszy rok byl super, ona jeszcze byla atrakcyjna, imponowalo mi to, ze rocham starsza o tyle lat, ze spuszczam jej sie do buzi i robia z nia co tylko chce.. ale wlasnie z biegiem lat ona niestety robila sie coraz starsza i po niej to bylo mocno widac, ja po 3 latach romansu mam wrazenie ze nadal wygladam identycznie i cialge mlodziutki (mimo 31 lat nadal mnie potrafia zapytac o dowod w sklepie jak alko kupuje), a ona w tej chwili ma juz 44 i niestety widac po niej ten znak czasu..., pojawily sie zmarszczki, podwojna szyja , wlosy juz tkaie rzadsze, przytylo jej sie mimo ze malo je... , niestety, ale kobiety pozniej , wlasnie tak od 45 w gore, robia sie juz malo atrakcyjne (chyba ze sa naprawde jakies znane bogate i mega dbaja o siebie to przykladowo salma hayek czy j.lo wciaz sa mega laski mimo 50 lat), ale mowimy tu o normalnych polkach.. a te okolo 45 juz są niestety babami a nie laskami.., i w tej chwili jak juz wlasnie jestem 3 lata w romansie z nia to jakby mi sie trafila mloda w moim wieku itp to nawet bym sie sekundy nie zastanawial, bo np doszlo do tego ze teraz juz by mi bylo troche wstyd pojsc z nia na miasto i wsrod innych ludzi sie calowac itp.. bo juz to hamsko wyglada, ja mlodziutki a ona juz stara baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodyfac
5 godzin temu, Gość prawda zyciowa ma napisał:

miałem romans z kobieta starszą o 13 lat.., kiedy zaczelismy bajere ja mialem 28, ona 41.. pierwszy rok byl super, ona jeszcze byla atrakcyjna, imponowalo mi to, ze rocham starsza o tyle lat, ze spuszczam jej sie do buzi i robia z nia co tylko chce.. ale wlasnie z biegiem lat ona niestety robila sie coraz starsza i po niej to bylo mocno widac, ja po 3 latach romansu mam wrazenie ze nadal wygladam identycznie i cialge mlodziutki (mimo 31 lat nadal mnie potrafia zapytac o dowod w sklepie jak alko kupuje), a ona w tej chwili ma juz 44 i niestety widac po niej ten znak czasu..., pojawily sie zmarszczki, podwojna szyja , wlosy juz tkaie rzadsze, przytylo jej sie mimo ze malo je... , niestety, ale kobiety pozniej , wlasnie tak od 45 w gore, robia sie juz malo atrakcyjne (chyba ze sa naprawde jakies znane bogate i mega dbaja o siebie to przykladowo salma hayek czy j.lo wciaz sa mega laski mimo 50 lat), ale mowimy tu o normalnych polkach.. a te okolo 45 juz są niestety babami a nie laskami.., i w tej chwili jak juz wlasnie jestem 3 lata w romansie z nia to jakby mi sie trafila mloda w moim wieku itp to nawet bym sie sekundy nie zastanawial, bo np doszlo do tego ze teraz juz by mi bylo troche wstyd pojsc z nia na miasto i wsrod innych ludzi sie calowac itp.. bo juz to hamsko wyglada, ja mlodziutki a ona juz stara baba

Znam to, kolega na studiach miał właśnie o 9 lat starszego milfa. Płaciła mu za studia czasami, wakacje. Miał oczywiście w tym czasie mlodziutkie poza związkiem nawet licealistki 😄 Wiadome jak się skończyło, nie są już razem. Hormony mówią, młoda, jędrna i z tym nie wygrasz. A kasy nie por..asz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Starsze są super i chętnie taką poznam z woj. Swietokrzyskiego mój mail chetny.chetny @onet.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Paweł napisał:

Starsze są super i chętnie taką poznam z woj. Swietokrzyskiego mój mail chetny.chetny @onet.pl 

zboczeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×