Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka ja

Choinka 2020

Polecane posty

Gość Taka ja

Jaka macie w tym roku choinkę? Jak przybieracie? Jeden kolor czy może kolorowa? Szukam inspiracji będę miała jodle kaukaska I myślę żeby na zloto ubrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snob

jeszcze nie mam,ale w tym tygodniu juz planuje kupic,bo jeszcze troche i nie będzie. W tym roku zywe drzewko,nieduze, grafitowe bombki,białe duze pióra i dekoracyjne białe sowy. Kilka lat z rzędu mialam taką bardziej tradycyną choinke: złote ozdoby, pierniczki, suszone pomarancze, pałki cynamonu, szydełkowe anioły ,ale potrzebuje zmiany. Moze wstawie drugie drzewko do dzieci do pokoju i bedzie takie słodko-pachnace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huuuu

U mnie w tym roku dekoracje w kolorze białym, srebrnym i czerwonym. Lampki białe. Kupiliśmy sztuczną z uwagi na raczkujace niemowlę. Choinka imituje nieźle jodłe, ma szyszki, wygląda pięknie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

o matko... jeszcze nie zwariowałam, żeby planować kolory na choince 😄 Kupimy w sobotę przed świętami, w niedzielę się ubierze tak, jak nas najdzie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

2020? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja w ogóle nie kupuje choinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość gość napisał:

o matko... jeszcze nie zwariowałam, żeby planować kolory na choince 😄 Kupimy w sobotę przed świętami, w niedzielę się ubierze tak, jak nas najdzie 😄

A co tutaj zwariowanego? Choinka to dekoracja domu w swieta i jeśli można zastanawiać się nad stroikirm na stół, czy poduszkami na sofe, to dlaczego choinka nie jest tak waz na? W swieta to główny element dekoracji domu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×