Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta palaczka

Polecane posty

Gość Gosc
3 minuty temu, malypantofelek napisał:

My z dziewczyną czasami używamy papierosa jako gadżetu erotycznego 🙂 Ona jest stroną dominującą dlatego pali sobie spokojnie papieroska a ja w tym czasie pieszcze jej stopy albo sprawiam jej przyjemność w jakis inny sposób. Zdarza sie też że celowo dmucha mi w twarz i się śmieje jak kaszle 🙂

fuj kogo to obchodzi   idź stąd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, malypantofelek napisał:

Goście jak zwykle próbują rządzić na forum 🙂

czyli zdarza ci się to częściej, że ludzie zwracają ci uwagę? nic dziwnego, skoro piszesz takie obrzydliwe rzeczy. Posiadanie nicku to naprawdę nie jest szczyt odwagi i nie upoważnia cię do pisania ohydnych rzeczy. Nie wiem co to za dziwna riposta. To forum ma opcje publikowania komentarzy na 2 sposoby, jesteś nie mniej anonimowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądny romantyk

Taka kobieta definitywnie odpada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość haha napisał:

patologia to ograniczeni ludzie (tacy jak w tym temacie) a nie palacze

Patoogia to cię robiła, ograniczony/a ...ie/ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Choćby baba była 10/10 (w polsce akurat nie ma kobiet, są paszczury) to i tak nie związałbym się, jestem nie palący i obrzydzają mnie wszyscy którzy jarają to goowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 16.12.2019 o 02:07, Gość Tfu! napisał:

Palacze jak murzyni i żydzi siłą się domagają szacunku i sympatii, niepalący jakoś nie zakładają deb.ilnych tematów czy palący ich zaakceptują i się z nimi zwiążą, to już mówi o skutkach palenia, degradacji mózgu

Tfu, dobry nik nawet splunąć na ciebie nie warto:( a mózgu to chyba już nie masz tylko 2 zwoje żeby nie ... pod siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfu
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

Tfu, dobry nik nawet splunąć na ciebie nie warto:( a mózgu to chyba już nie masz tylko 2 zwoje żeby nie ... pod siebie:(

Idź sobie zapal śmierdzielu i charkaj flegmą na siebie i sobie podobnych syfiarzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfu

Ten mongoł wyżej tylko potwierdza że palacze to zyeby roszczeniowe! 

Przychodzą do kogoś to pierwsze co robią to czy mogą sobie zapalić, na odmowę idą do okna i że tak przez okno sobie zapalą, w samochodzie to samo, reagują dopiero na wy.pier.dalaj śmierdzielu, za.pier.dalaj na piechotę i pal sobie ile zechcesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfu

To że w ciąży rzucają też jest nieprawdą, rodzą dzieci uzależnione i przymulone a w domu je jeszcze dodatkowo podtruwają bo ,,im nie przeszkadza" ...tępe rury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfu

To że w ciąży rzucają też jest nieprawdą, rodzą dzieci uzależnione i przymulone a w domu je jeszcze dodatkowo podtruwają bo ,,im nie przeszkadza" ...tępe rury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho

Palaczki widać i słychać z daleka, co drugie słowo kooorwa i ja pier.dolę. Ci co tutaj ich bronią to jakieś sebiksy i desperaci co by kozę wydooopczyli gdyby tylko mieli okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho

Palaczki widać i słychać z daleka, co drugie słowo kooorwa i ja pier.dolę. Ci co tutaj ich bronią to jakieś sebiksy i desperaci co by kozę wydooopczyli gdyby tylko mieli okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Macho napisał:

Palaczki widać i słychać z daleka, co drugie słowo kooorwa i ja pier.dolę. Ci co tutaj ich bronią to jakieś sebiksy i desperaci co by kozę wydooopczyli gdyby tylko mieli okazję

W jakim ty srodowisku zyjesz że tylko takich palaczy znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wbijcie sobie do tej pustej głowy zasrani palacze że nie zmusicie nikogo do tolerowania waszego nałogu i do bycia z wami. Tak DLA WIELU LUDZI TO PROBLEM 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

palę i nie mam z tym problemu : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

W jakim ty srodowisku zyjesz że tylko takich palaczy znasz

Na ulicach widać, napisałem że z daleka i poznawać ich nie mam zamiaru nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Macho napisał:

Na ulicach widać, napisałem że z daleka i poznawać ich nie mam zamiaru nigdy

co za płytki buc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Akceptuję a przy seksie wręcz wymagam  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubas

Aby się dymilo i kurzylo,. 

Dobra mam piętra dziś jak sam skarwasyn i potrzebuje antidotum na to pomóż mi. Usiądź przy mnie w ławce wirtualnie chociaż grubasie😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

haha co za głupoty, oczywiscie tu kazdy pisze ze fuj ohyda, nie tknie smierdzącej palaczki, a w rzeczywistości takie panny mają niemałe wzięcie, jak patrzę na dziewczyny na studiach to właśnie imprezowiczki/palaczki/rozrywkowe kobiety nie narzekają na brak powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piko
2 godziny temu, Gość gość napisał:

haha co za głupoty, oczywiscie tu kazdy pisze ze fuj ohyda, nie tknie smierdzącej palaczki, a w rzeczywistości takie panny mają niemałe wzięcie, jak patrzę na dziewczyny na studiach to właśnie imprezowiczki/palaczki/rozrywkowe kobiety nie narzekają na brak powodzenia 

Na raz to każda być może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szermanna

Kiedyś paliłam prawie paczkę dziennie, paliłam ponad 10 lat, rzucałam nie jeden raz ale co najwyżej wytrzymałam dwa dni. Teraz nie palę od nowego roku 🙂 Hurrra ! Dla mnie to duży sukces i powiem szczerze, że nie jest źle. Pomogły mi w tym tabletki recigar, kuracja trwa tylko 25 dni. Mam nadzieję, że po tym wszystkim do palenia już nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość szermanna napisał:

Kiedyś paliłam prawie paczkę dziennie, paliłam ponad 10 lat, rzucałam nie jeden raz ale co najwyżej wytrzymałam dwa dni. Teraz nie palę od nowego roku 🙂 Hurrra ! Dla mnie to duży sukces i powiem szczerze, że nie jest źle. Pomogły mi w tym tabletki recigar, kuracja trwa tylko 25 dni. Mam nadzieję, że po tym wszystkim do palenia już nie wrócę.

Co za subtelna reklama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho
Dnia 9.01.2020 o 06:21, Gość gość napisał:

co za płytki buc 

Plytki buc bo się brzydzę śmierdzielicami? Ty jesteś głęboka, tzw. wiadro rozumiem i na dodatek śmierdzisz. ... na twoje śmierdzące wiadro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 14.01.2020 o 02:35, Gość Macho napisał:

Plytki buc bo się brzydzę śmierdzielicami? Ty jesteś głęboka, tzw. wiadro rozumiem i na dodatek śmierdzisz. ... na twoje śmierdzące wiadro!

płytki buc bo obrażasz i poniżasz ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie rozumiem palących ludzi, nie dość że niszczą sobie i innym zdrowie, to jeszcze wydają na to masę kasy. Każdy kto ma choć trochę mózgu nawet jeśli wpadłby w taki nałóg np. za dzieciaka, pod wpływem innych, będąc młodym, to dorastając i będąc bardziej świadomym by rzucił. A ktoś dorosły który w to wpada, to w ogóle kosmos, jak dla mnie. A cechy takich osób? Egoizm, słaba wola, słaby układ neurologiczny, podatność na nałogi. Same negatywne cechy, no bo jakie mogą być pozytywy palenia? Jak dla mnie odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 12.12.2019 o 04:27, Gość gość napisał:

ktoś kto niszczy zdrowie innych nie zasługuje na szacunek

Każdy człowiek posiadający samochód też w takim razie nie zasługuje na szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×