Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

🌹 Nie nienawidze Cie, przepraszam za wredny ton

Polecane posty

Gość gość
2 minuty temu, Gość och napisał:

a ja twoim cieniem z netu..sorry,nie widzę nic wyjątkowego

bo to nie te fale, frustratka nie dostrzeże niczego o wyższych wibracjach - tak działa wszechświat, interferencja kochanie - znasz takie słowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej
Przed chwilą, Gość gość napisał:

nawet w klawisze nie trafiasz tak cie tam telepie xD także no... 😄 

także wiesz..laska z netu za uśmiech zdejmie gatki..koleś za butelkę piwa wykona zlecenie..a trzeci by wkupić się w twe łaski nawet udowdni wszystkim wokoło jakim jest dnem i pajacem..także tego wiesz..marnych masz znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhehe
Przed chwilą, Gość gość napisał:

bo to nie te fale, frustratka nie dostrzeże niczego o wyższych wibracjach - tak działa wszechświat, interferencja kochanie - znasz takie słowo?

zapewne te portalowe forumowe dupodajki znały🤣:classic_wink::classic_wink::classic_wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość hej napisał:

także wiesz..laska z netu za uśmiech zdejmie gatki..koleś za butelkę piwa wykona zlecenie..a trzeci by wkupić się w twe łaski nawet udowdni wszystkim wokoło jakim jest dnem i pajacem..także tego wiesz..marnych masz znajomych

jakie laski z netu 😄 ja nie bawie sie w portale randkowe, bo w necie to poznać można tylko ooo kogoś takiego jak ty xD trzymajcie mnie z daleka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekam
1 minutę temu, Gość gość napisał:

jakie laski z netu 😄 ja nie bawie sie w portale randkowe, bo w necie to poznać można tylko ooo kogoś takiego jak ty xD trzymajcie mnie z daleka xD

właśnie..bo boje się,że mnie złapiesz..także ten tego ta,mtego..uważaj na siebie koleś..zabawny jesteś,ale nie w moim typie🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tego
7 minut temu, Gość uciekam napisał:

właśnie..bo boje się,że mnie złapiesz..także ten tego ta,mtego..uważaj na siebie koleś..zabawny jesteś,ale nie w moim typie🤣

idziesz sobie possać 🤚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×