Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka

Zrobiłam się na blond i teraz faceci wodza za mną oczami

Polecane posty

Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Już rozpętałas burze tą fryzura 😄 jak mozesz byc atrakcyjna? Może jeszcze powiedz,że masz męża i nie wstyd Ci się podobać innym? A co dzieci na to,że ich matka to Karynka? 😄 przecież ładna i lubi sie podobać to na bank patologia

Burze? Przecież to jest zabawne, że autorka tak się podnieca. Niech ma, niech się cieszy, nikt tu jej naprawdę nie zazdrości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Anka napisał:

Miałam resztki sombre po nieudanej koloryzacji  w innym salonie. To bylo w lutym więc spory odrost miałam.. Aż się bałam ze te resztki rozjasnione mi odpadna ale wzięłam olaplex i wlosy są lepsze niż wcześniej. No genialny ten fryzjer. Kolor taki beżowy trójwymiarowy.. . Polecam fajnego fryzjera we Wrocławiu 🙂 jak ktoś chce dam namiar 

Super 🙂 tez musze cos takiego zrobić. A jakie masz wlosy? Długość i cięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Już rozpętałas burze tą fryzura 😄 jak mozesz byc atrakcyjna? Może jeszcze powiedz,że masz męża i nie wstyd Ci się podobać innym? A co dzieci na to,że ich matka to Karynka? 😄 przecież ładna i lubi sie podobać to na bank patologia

Mam jedno małe dziecko i męża. Tak i on też twierdzi że w blondzie mi najładniej i najbardziej mu się podbam w takich 😁 cała wizytę sam zaproponował i zapłacił 😁 fajny ten mój monsz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Anka napisał:

Mam jedno małe dziecko i męża. Tak i on też twierdzi że w blondzie mi najładniej i najbardziej mu się podbam w takich 😁 cała wizytę sam zaproponował i zapłacił 😁 fajny ten mój monsz 

Super 🙂 gratuluję udanej metamorfozy i monsza 😄 to najważniejsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Widać, że nie wiesz jak to jest 🙂

Tak tak, oczywiście, że nie wiem. Przecież na kafe same kaszaloty siedzą 😉  Ty czytasz sama siebie? Przecież to jest żenada poziom level hard. Kończę już tą dyskusję z dziewczynką o mentalności 12-latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studnia
39 minut temu, Gość Gość napisał:

normalny mezczyzna odpowiedzial by normalnie, ten byl oblesny, ze z takim tekstem wyskoczyl do obcej kobiety

Jak widzą ze ... w dodatku za friko to tak sie odżywiają.  Mima by im opadła jak by cali sie w nią zmieścilo o to we wdoje jak w śpiwór %(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak tak, oczywiście, że nie wiem. Przecież na kafe same kaszaloty siedzą 😉  Ty czytasz sama siebie? Przecież to jest żenada poziom level hard. Kończę już tą dyskusję z dziewczynką o mentalności 12-latki.

Foch 😄 cześć👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A najzabawniejsze, że autorka sama do siebie piszę te pochwalne komentarze😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

A najzabawniejsze, że autorka sama do siebie piszę te pochwalne komentarze😋

Nieprawda. Podobam się sobie teraz o wiele bardziej 🙂 wogole ładna kobitka ze mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

A najzabawniejsze, że autorka sama do siebie piszę te pochwalne komentarze😋

Nie, bo ja tutaj ja komplementuje  🙂 dlaczego uważasz,że inna kobieta nie może się cieszyć z tego,że autorka fryzura poprawiła sobie samoocenę? Fajnie..pogratulować dobrze wydanych pieniedzy i decyzji. Tak trzeba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła
7 minut temu, Gość Anka napisał:

Miałam resztki sombre po nieudanej koloryzacji  w innym salonie. To bylo w lutym więc spory odrost miałam.. Aż się bałam ze te resztki rozjasnione mi odpadna ale wzięłam olaplex i wlosy są lepsze niż wcześniej. No genialny ten fryzjer. Kolor taki beżowy trójwymiarowy.. . Polecam fajnego fryzjera we Wrocławiu 🙂 jak ktoś chce dam namiar 

Pytam, bo ja wlasnie chcialam uzyskac jasniejszy odcien, wlosy mam plus minus jak Ty (4/5) ale od lat farbuje i zrobilam rozjasnianie w domu (polecam kapiel rozjasniajaca, zadnego zniszczenia, a efekt bdb), potem srebrny/siwy odcien blond, zeby przygasic zolte i pomaranczowe tony (i tu niestety wlosy mi sie juz zniszczyly troche:/), a na drugi dzien poprawilam 7 sredni blond i znowu sie przyciemnily:-/ wydalam duzo mniej niz u fryzjera, ale szkoda nawet tych 80 zl na efekt prawieze taki jak wyjsciowy:D teraz mysle, ze moglam znalezc jakis ladny pomaranczowy rudy i przez jakis czas takim kolorem robic. Moze troche sie wyplucze, o jasnym blondzie nie mam co marzyc, ale moze sie rozjasnia i potem bede mogla robic poziomem 8.

Z tego co piszesz, to fryzjer mial troche latwiejsze zadanie, bo lepiej miec swoj naturalny kolor, ja nie poszlam do fryzjera, bo nie mam zaufania i sie balam... Ale ciesze sie, ze Ty masz dobry efekt:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie, bo ja tutaj ja komplementuje  🙂 dlaczego uważasz,że inna kobieta nie może się cieszyć z tego,że autorka fryzura poprawiła sobie samoocenę? Fajnie..pogratulować dobrze wydanych pieniedzy i decyzji. Tak trzeba. 

Brawo za osiągnięcie roku! Wizytę u fryzjera 🤣 prawie jak Nobel Tokarczuk 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Brawo za osiągnięcie roku! Wizytę u fryzjera 🤣 prawie jak Nobel Tokarczuk 😂

Ty jeszcze tu? Miałaś już iść... trzeba sie cieszyć z małych rzeczy żeby nie być zgryzliwą zołzą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ty jeszcze tu? Miałaś już iść... trzeba sie cieszyć z małych rzeczy żeby nie być zgryzliwą zołzą 🙂

Nie rozmawiasz z jedna osoba bystrzaku 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wczoraj zapytałam jednego faceta o drogę. Nie odpowiedział normalnie tylko "co z tego bede mieć jak Pani powiem"?

No wlasnie, co z tego bedzie mial?Niekoniecznie to byl podryw, a zwykla interesownosc, brak empatii i lenistwo.W obecnych czasach nie ma co liczyc na bezinteresownosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak sie okresla poziomy kolorow wlosow?Autorka miala 5 jako ciemne, jaki to jest, macie link z jakas tabela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak sie okresla poziomy kolorow wlosow?Autorka miala 5 jako ciemne, jaki to jest, macie link z jakas tabela?

Im wyzsza cyfra, tym jasniejszy kolor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autora
15 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jak sie okresla poziomy kolorow wlosow?Autorka miala 5 jako ciemne, jaki to jest, macie link z jakas tabela?

Skala jest dwunastocyfrowa. 1 to czarny a powyżej 9 to już jasny blond 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie podniecaj się tak bo ci zwieracze pójdą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Blondynki są uznawane za mniej inteligentne dlatego faceci rzucają do nich takie teksty. Taka głupia nawet się nie zorientuje że to niesmaczne. Baaa i jeszcze opisze to na forum jako wielkie wydarzenie 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wow wow wow ale osiągnięcie maskara pierwsze słyszę żeby coś takiego kobietę spotkało 👏👏👏👏 normalnie nie zasnę do niej facet zagadal... Tego jeszcze nie było. Ode z tym do tv bo to takie dziwne i niespotykane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Blondynki są uznawane za mniej inteligentne dlatego faceci rzucają do nich takie teksty. Taka głupia nawet się nie zorientuje że to niesmaczne. Baaa i jeszcze opisze to na forum jako wielkie wydarzenie 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Dokładnie. A jak jeszcze jest wypacykowana, wygryzowana to już w ogóle im się wydaje ze łatwa i pozwalają sobie na takie odważne teksty. To kobiet z klasa nawet by kundle nie podeszły bo wiedza ze nie dla psa kiełbasa, a tak to wszyscy faceci z rusztowań maja cię za swoją babkę Hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja mam brązowe włosy i cały czas mnie podrywaja od wielu lat nie muszę robić z siebie infantylne blondynki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ja mam brązowe włosy i cały czas mnie podrywaja od wielu lat nie muszę robić z siebie infantylne blondynki 

i juz Ci lepiej,bo kogos obrazilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja mam brązowe włosy i cały czas mnie podrywaja od wielu lat nie muszę robić z siebie infantylne blondynki 

Co z tego jak charakter masz paskudny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autora
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Blondynki są uznawane za mniej inteligentne dlatego faceci rzucają do nich takie teksty. Taka głupia nawet się nie zorientuje że to niesmaczne. Baaa i jeszcze opisze to na forum jako wielkie wydarzenie 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Jesteś chamski. I pewnie nieszczęśliwy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam.
5 godzin temu, Gość Autora napisał:

Skala jest dwunastocyfrowa.

Hmmm, a jakie cyfry sa w tej dwunastocyfrowej skali ...? 😉 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×