Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka

Zrobiłam się na blond i teraz faceci wodza za mną oczami

Polecane posty

Gość Anka

W poniedziałek zrobiłam się na blond. Swoje mam takie ciemne na poziomie 5. Teraz mam jasny beżowy blond. I to był najlepszy wybór 🙂 mężczyźni oczu nie mogą odemnie oderwać. Nawet dziś dwóch mężczyzn mnie podrywalo...bylo widać że im się podobam.

Wczoraj zapytałam jednego faceta o drogę. Nie odpowiedział normalnie tylko "co z tego bede mieć jak Pani powiem"? Mile to było. Takie dziewczynki polecam 😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po tym ostatnim tekście tylko utwierdzilam się w przekonaniu, że po prostu maja się za łatwą. Nie ma czego zazdrościć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najwidoczniej Ci do twarzy w tym kolorze 🙂 fajnie znow poczuc sie atrakcyjnie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Anka napisał:

W poniedziałek zrobiłam się na blond. Swoje mam takie ciemne na poziomie 5. Teraz mam jasny beżowy blond. I to był najlepszy wybór 🙂 mężczyźni oczu nie mogą odemnie oderwać. Nawet dziś dwóch mężczyzn mnie podrywalo...bylo widać że im się podobam.

Wczoraj zapytałam jednego faceta o drogę. Nie odpowiedział normalnie tylko "co z tego bede mieć jak Pani powiem"? Mile to było. Takie dziewczynki polecam 😁

 

wow, jakis oblech musial zrobic obrzydliwa sugestie zamiast po prostu podac informacje, ciesze sie, ze ty sie z tego cieszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Najwidoczniej Ci do twarzy w tym kolorze 🙂 fajnie znow poczuc sie atrakcyjnie, nie?

Oczywiscie 😁 zawsze miałam powodzenie mimo wad ale blond to zdecydowanie kolor dla mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

wow, jakis oblech musial zrobic obrzydliwa sugestie zamiast po prostu podac informacje, ciesze sie, ze ty sie z tego cieszysz

Nie oblech. Normalny mężczyzna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Anka napisał:

Oczywiscie 😁 zawsze miałam powodzenie mimo wad ale blond to zdecydowanie kolor dla mnie 

Fajnie 🙂 mi rudy pasuje, tez planuje wybrać się do fryzjera, bo ostatnio sie zaniedbalam. Mała zmiana, a +10 do samooceny 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Anka napisał:

W poniedziałek zrobiłam się na blond. Swoje mam takie ciemne na poziomie 5. Teraz mam jasny beżowy blond. I to był najlepszy wybór 🙂 mężczyźni oczu nie mogą odemnie oderwać. Nawet dziś dwóch mężczyzn mnie podrywalo...bylo widać że im się podobam.

Wczoraj zapytałam jednego faceta o drogę. Nie odpowiedział normalnie tylko "co z tego bede mieć jak Pani powiem"? Mile to było. Takie dziewczynki polecam 😁

 

Dla mnie takie tekst są żenujące a nie miłe. No ale co kto lubi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izia

Hej, no ja jestem ruda z natury i jakieś tam zainteresowanie mną było ale nie w Polsce, ale kiedyś zrobiłam się na ciemny blond i faktycznie od razu ktoś się oglądał za mną.. dziwne ale wyszło na to że chyba lepiej mi było czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Anka napisał:

Nie oblech. Normalny mężczyzna. 

Już sie dowartosciowują 😄 przecież atrakcyjna kobieta to na bank ..., a facet który na nią zwróci uwagę musi być oblechem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Anka napisał:

Nie oblech. Normalny mężczyzna. 

normalny mezczyzna odpowiedzial by normalnie, ten byl oblesny, ze z takim tekstem wyskoczyl do obcej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dla mnie takie tekst są żenujące a nie miłe. No ale co kto lubi... 

Oj tam żenujące, taki Januszowy podryw. Jaki kraj taki Don Juan. Nie ma sensu tego brać zbyt poważnie. Ale faktem jest,że ładna kobieta ma łatwiej w życiu , przynajmniej wśród mężczyzn, bo kobiety reagują właśnie tak na wspomnienie o tym,że komuś lepiej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

normalny mezczyzna odpowiedzial by normalnie, ten byl oblesny, ze z takim tekstem wyskoczyl do obcej kobiety

A jaki to tekst? 😄 zażartował sobie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Już sie dowartosciowują 😄 przecież atrakcyjna kobieta to na bank ..., a facet który na nią zwróci uwagę musi być oblechem. 

Liczy się sposób w jaki ten facet zwrócił na nią uwagę, a nie ze w ogóle zwrócił. 

Widzę, że niektóre to wszystkim się zadowolą. Nawet gwizdzacymi robotnikami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oj tam żenujące, taki Januszowy podryw. Jaki kraj taki Don Juan. Nie ma sensu tego brać zbyt poważnie. Ale faktem jest,że ładna kobieta ma łatwiej w życiu , przynajmniej wśród mężczyzn, bo kobiety reagują właśnie tak na wspomnienie o tym,że komuś lepiej 😄

"Lepiej" 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

"Lepiej" 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

No lepiej 🙂 zadbana kobieta jest od razu lepiej traktowana, lepiej postrzegana, ludzie chętniej pomogą, uśmiechna sie. Po prostu ładne mają lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Liczy się sposób w jaki ten facet zwrócił na nią uwagę, a nie ze w ogóle zwrócił. 

Widzę, że niektóre to wszystkim się zadowolą. Nawet gwizdzacymi robotnikami. 

Zwrócił uwagę jak umiał, co tu drążyć? A autorka nic nie napisała,żeby ja Janusz wąsem zadowalał, tylko napisala,że mezczyzni inaczej na nią reagują po tej zmianie. Co do gwizdzacych robotników to nie uważam, to za super podryw czy zwracanie uwagi, ale lepiej się podobać niż nie podobać nawet robotnikom z rusztowania 😄 to bym się zastanowiła czy ze mną wszystko ok gdyby żaden facet za mną sie nie odwrócił 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Zwrócił uwagę jak umiał, co tu drążyć? A autorka nic nie napisała,żeby ja Janusz wąsem zadowalał, tylko napisala,że mezczyzni inaczej na nią reagują po tej zmianie. Co do gwizdzacych robotników to nie uważam, to za super podryw czy zwracanie uwagi, ale lepiej się podobać niż nie podobać nawet robotnikom z rusztowania 😄 to bym się zastanowiła czy ze mną wszystko ok gdyby żaden facet za mną sie nie odwrócił 😄

 

Oj Karynko Karynko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Oj Karynko Karynko. 

No co? Zapomniałaś jak to jest być atrakcyjna kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła

Autorko, a ja Cie zapytam od technicznej strony, robilas caly zabieg u fryzjera? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No co? Zapomniałaś jak to jest być atrakcyjna kobieta?

Jest zadbana i atrakcyjna, bo poszła do fryzjera? 😂😂😂

Gratuluję w takim razie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
17 minut temu, Gość Gość napisał:

A jaki to tekst? 😄 zażartował sobie i tyle.

Ja to właśnie tak odebrałam. Jako żart😁 ale mile to było. Wogole faceci teraz jakby milsi dla mnie są. Blondynki maja łatwiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
1 minutę temu, Gość Oschła napisał:

Autorko, a ja Cie zapytam od technicznej strony, robilas caly zabieg u fryzjera? 

Tak. Siedziałam 3h i zapłaciłam ponad 400zl ale warto było 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła
Przed chwilą, Gość Anka napisał:

Tak. Siedziałam 3h i zapłaciłam ponad 400zl ale warto było 😁 

A mialas wlosy farbowane czy swoj kolor? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Zwrócił uwagę jak umiał, co tu drążyć? A autorka nic nie napisała,żeby ja Janusz wąsem zadowalał, tylko napisala,że mezczyzni inaczej na nią reagują po tej zmianie. Co do gwizdzacych robotników to nie uważam, to za super podryw czy zwracanie uwagi, ale lepiej się podobać niż nie podobać nawet robotnikom z rusztowania 😄 to bym się zastanowiła czy ze mną wszystko ok gdyby żaden facet za mną sie nie odwrócił 😄

 

Kurde, ile Ty masz lat, że Ci takie rzeczy imponują? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Anka napisał:

Ja to właśnie tak odebrałam. Jako żart😁 ale mile to było. Wogole faceci teraz jakby milsi dla mnie są. Blondynki maja łatwiej 

Już rozpętałas burze tą fryzura 😄 jak mozesz byc atrakcyjna? Może jeszcze powiedz,że masz męża i nie wstyd Ci się podobać innym? A co dzieci na to,że ich matka to Karynka? 😄 przecież ładna i lubi sie podobać to na bank patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kurde, ile Ty masz lat, że Ci takie rzeczy imponują? 

Imponuja? Nie, po orostu lubie czuc atrakcyjna 🙂 moj maz tez zawsze chodzi dumny jak paw kiedy widzi reakcje innych facetów 😄 36 , dwójka dzieci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Imponuja? Nie, po orostu lubie czuc atrakcyjna 🙂 moj maz tez zawsze chodzi dumny jak paw kiedy widzi reakcje innych facetów 😄 36 , dwójka dzieci 🙂

Wow, gratuluję, jestem normalnie pod wrażeniem 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
6 minut temu, Gość Oschła napisał:

A mialas wlosy farbowane czy swoj kolor? 

Miałam resztki sombre po nieudanej koloryzacji  w innym salonie. To bylo w lutym więc spory odrost miałam.. Aż się bałam ze te resztki rozjasnione mi odpadna ale wzięłam olaplex i wlosy są lepsze niż wcześniej. No genialny ten fryzjer. Kolor taki beżowy trójwymiarowy.. . Polecam fajnego fryzjera we Wrocławiu 🙂 jak ktoś chce dam namiar 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Wow, gratuluję, jestem normalnie pod wrażeniem 🤣🤣🤣

Widać, że nie wiesz jak to jest 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×