Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saint peter

Od jakiegoś czasu przestałem o siebie dbać bo to i tak nic nie daję i żadna mnie nie chciała tak czy owak

Polecane posty

Gość saint peter

Zawsze byłem takim trochę picusiem glancusiem, ciuch musiał być zawsze dopasowany, modny, siłownia od 10 lat, dbanie o siebie pełną parą.. i dosłownie NIC mi to nie dawało, nie miałem totalnie nigdy powodzenia, więc stwierdziłem na stare lata (mam 32 lata obecnie) , że to nie ma sensu i tylko niepotrzebne tracę siły..., od praktycznie roku już nie chodze na siłownie, ubieram się jako tako, oczywiscie nie jak brudas, ale po prostu byle mi było w czyms dobrze, a nie, zeby super wygladac w tym.., mam to juz w d0pie.. i wiecie co?? nie ma zadnej roznicy, jestem traktowany identycznie teraz jak jeszcze rok temu kiedy robiłem te wszystkie pierdoły...

pie.rdole to.. i otwieram wlasnie piwo a wieczorem zjem pizze, i ch0j.. po co przeplacac skoro i tak nie ma roznicy

ps. tak zaraz ktos napisze, ze takie rzeczy robi się dla siebie a nie dla kobiet.., i ja teraz odpowiadam- dla siebie to ja juz mam to w d0pie, bo jako stary ch0j nie chce mi sie tracic sily czasu i pieniedzy na te wszystkie rzeczy, skoro nie przynosilo mi to ZADNYCH efektow.. a takto teraz jestem wychillowany, piwkuje sobie codziennie, jem co chce.. i sr4m na wszystko i wszystkich, w szczegolnosci na kobiety, ktore zawsze mnie olewały, niezaleznie jak mocno sie starałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekstylia

rzadko, który facet ma powodzenie, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgegerge

bo kobiety to szm a ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

Poi3rdolenie typowego przegrywa. Masakra. 

Z taką mentalnościa nie dziwie się ze nic nie masz. 

Chlej, na zdrowie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blazisko
29 minut temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Poi3rdolenie typowego przegrywa. Masakra. 

Z taką mentalnościa nie dziwie się ze nic nie masz. 

Chlej, na zdrowie! 

napisał prawdę i nic z tym nie zrobisz blazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniu

mam tak samo, nie ma po co, bo one i tak tego nie doceniaja i leca na bogatych i wplywowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnn
14 godzin temu, Gość saint peter napisał:

Zawsze byłem takim trochę picusiem glancusiem, ciuch musiał być zawsze dopasowany, modny, siłownia od 10 lat, dbanie o siebie pełną parą.. i dosłownie NIC mi to nie dawało, nie miałem totalnie nigdy powodzenia, więc stwierdziłem na stare lata (mam 32 lata obecnie) , że to nie ma sensu i tylko niepotrzebne tracę siły..., od praktycznie roku już nie chodze na siłownie, ubieram się jako tako, oczywiscie nie jak brudas, ale po prostu byle mi było w czyms dobrze, a nie, zeby super wygladac w tym.., mam to juz w d0pie.. i wiecie co?? nie ma zadnej roznicy, jestem traktowany identycznie teraz jak jeszcze rok temu kiedy robiłem te wszystkie pierdoły...

pie.rdole to.. i otwieram wlasnie piwo a wieczorem zjem pizze, i ch0j.. po co przeplacac skoro i tak nie ma roznicy

ps. tak zaraz ktos napisze, ze takie rzeczy robi się dla siebie a nie dla kobiet.., i ja teraz odpowiadam- dla siebie to ja juz mam to w d0pie, bo jako stary ch0j nie chce mi sie tracic sily czasu i pieniedzy na te wszystkie rzeczy, skoro nie przynosilo mi to ZADNYCH efektow.. a takto teraz jestem wychillowany, piwkuje sobie codziennie, jem co chce.. i sr4m na wszystko i wszystkich, w szczegolnosci na kobiety, ktore zawsze mnie olewały, niezaleznie jak mocno sie starałem

Myślę że nie powinieneś się poddawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe

Nie ma nic? Chyba ma wszystko tepaku. Czyli swiety spokoj. Nie musi sie uzerac z jakas paniusia ktora w kazdej chwili moze zdradzic z jakims ladniejszym przyglupem, a wiadomo ze wy kobiety na widok ladnych ryjow macie mokro w majtach wiec to tylko kwestia czasu oraz nie ma niezliczonych wydatkow i problemow z jej rozdartymi bachorami a wiadomo ze takie problemy sa nieuniknione jak bachory trafia w szkole w towarzystwo nedznych alkoholikow, palaczy i cpunow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość saint peter napisał:

[...] Od jakiegoś czasu przestałem o siebie dbać bo to i tak nic nie daję i żadna mnie nie chciała tak czy owak [...]

Skoro ''dbanie o siebie'' zawęziłeś do opisanego pucowania powierzchowności, zapominając o innych istotnych kwestiach, jak szlifowanie charakteru i postawy, wielowymiarowy rozwój osobisty, nabywanie umiejętności, doświadczanie życia... O kobiety się nie zabiega, tylko zajmuje się sobą w taki sposób, by je przyciągnąć. Najwyraźniej zrobiłeś to źle i zamiast się nad sobą użalać, napraw błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnn
24 minuty temu, Gość Hehehe napisał:

Nie ma nic? Chyba ma wszystko tepaku. Czyli swiety spokoj. Nie musi sie uzerac z jakas paniusia ktora w kazdej chwili moze zdradzic z jakims ladniejszym przyglupem, a wiadomo ze wy kobiety na widok ladnych ryjow macie mokro w majtach wiec to tylko kwestia czasu oraz nie ma niezliczonych wydatkow i problemow z jej rozdartymi bachorami a wiadomo ze takie problemy sa nieuniknione jak bachory trafia w szkole w towarzystwo nedznych alkoholikow, palaczy i cpunow.

A na jakiej podstawie uważasz, że każda tak robi? Chyba nie znasz kobiet. Nie każda leci na ładną buźkę. Facet powinien coś sobą reprezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×