Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonim

Czy stara panna z dzieckiem

Polecane posty

Gość Anonim

 Ma szansę na znalezienie ustawionego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 45

To zależy od wieku starej panny i charakteru. No cóż, ten facet musiałby się w niej zakochać albo przynajmniej ją bardzo lubić. W związek z rozsądku żaden normalny facet nie będzie się pakował gdy w prezencie dostanie nieswoje małe dzieci do wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

Mam jedno dziecko i nie jest już małe, chciałabym poznać kogoś kto to zaakceptuje.

Nie jestem już młoda bo za kilka lat stuknie 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo

Masz 40 lat i ustawionego? Szansę małe masz, ale na takiego 60+. Atrakcyjny, młody facet po 40 jeszcze bogaty to raczej wybierze super 20 latke oczywiście bez dziecka bo sam będzie chciał je mieć z nią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny
1 minutę temu, Gość Ooo napisał:

Masz 40 lat i ustawionego? Szansę małe masz, ale na takiego 60+. Atrakcyjny, młody facet po 40 jeszcze bogaty to raczej wybierze super 20 latke oczywiście bez dziecka bo sam będzie chciał je mieć z nią. 

Prawda. A jaki właściwie to jest ten ustawiony z ciekawości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

Problem w tym że chętni by się i znaleźli, tylko że prędzej czy później uciekają. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 45
8 minut temu, Gość Anonim napisał:

Mam jedno dziecko i nie jest już małe, chciałabym poznać kogoś kto to zaakceptuje.

Nie jestem już młoda bo za kilka lat stuknie 40

Starsze dziecko nie stanowi problemu. Ale facet 40+ i do tego "normalny" bez bagażu nie będzie się angażował z równolatką tak dla sportu. Tu trzeba coś więcej, musisz takiego czymś zauroczyć 😉 albo tak jak napisałem, liczyć na cud że sam się zakocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam bardzo ładna koleżankę, która bogaty facet wziął z dzieckiem i jeszcze jako mezatkę (tyle, że jej mąż to typowy menel, więc i tak małżeństwo było tylko na papierze). Miała wtedy 38 lat. Są dziś po ślubie i mają swoje dziecko. Pół domu jej notarialnie przepisał (a dom kupił przed ślubem), nie wiem co to za rozmowa była, że pół domu żonie przepisał, skoro i tak tam mieszkają, jakoś go przekonała 😉 Póki co, te kilka lat im się dobrze układa,ale on jest za nią bardziej niż ona za nim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnn
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Mam bardzo ładna koleżankę, która bogaty facet wziął z dzieckiem i jeszcze jako mezatkę (tyle, że jej mąż to typowy menel, więc i tak małżeństwo było tylko na papierze). Miała wtedy 38 lat. Są dziś po ślubie i mają swoje dziecko. Pół domu jej notarialnie przepisał (a dom kupił przed ślubem), nie wiem co to za rozmowa była, że pół domu żonie przepisał, skoro i tak tam mieszkają, jakoś go przekonała 😉 Póki co, te kilka lat im się dobrze układa,ale on jest za nią bardziej niż ona za nim. 

Desperat, naiwny, może ma jakieś problemy np łóżkowe. Zdrowy, zaradny facet z kasą zawsze poszuka młodszej atrakcyjnej tak jak nie będzie jeździł 30 letnim golfem, proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Gość Nnn napisał:

Desperat, naiwny, może ma jakieś problemy np łóżkowe. Zdrowy, zaradny facet z kasą zawsze poszuka młodszej atrakcyjnej tak jak nie będzie jeździł 30 letnim golfem, proste. 

Może akurat się właśnie zakochał. Ja jeżdżę 17 letnim odrestaurowanym i dokładnie sprawdzonym Golfem mk4 bo taki mi się bardziej podoba niż nowsze wersje 😉 a stać by mnie było na o wiele lepszy samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popw
45 minut temu, Gość gość napisał:

Może akurat się właśnie zakochał. Ja jeżdżę 17 letnim odrestaurowanym i dokładnie sprawdzonym Golfem mk4 bo taki mi się bardziej podoba niż nowsze wersje 😉 a stać by mnie było na o wiele lepszy samochód.

Tiaa, takie bajki... Odrestaurowac to można bmw e24 a nie szrota typu golf 4:)) każdy Sebix mówi że jego golf jest po remoncie i klasyk xd nowe amor z allegro dał za 400 stówy i już xd Niee tak to nie działa, fantazja, jeszcze GTI Seria I to może 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Obok mnie buduje dom zamożny facet. Ma kobietę z dwójką jej dzieci i jedno mają wspólne. Kobieta nieatrakcyjna, raczej prosta. Musi mieć to "coś", bo dla mnie to zupełnie niezrozumiałe żeby atrakcyjny i zamożny facet bez zobowiązań wiązał się z rozwodka z 2 dzieci... babka wydaje się miła, chociaż pewna siebie. Pracowała kiedyś w sklepie, ale od czasu ciąży z maluchem nie pracuje i nie planuje wracać. Wyglądają na zakochanych a ja myślę, co takiego ma w sobie, że zawróciła mu w głowie? 

Mam jeszcze taką kuzynke, starszą Panią, która zawsze miała wielu adoratorow. Faceci przynosili jej do sklepu kwiaty, prezenty, odwozili, czekali aż skończy pracę, zaprasza li... Też pracuje w sklepie, może to szczęśliwy fach? 

Są takie osoby, które mają to coś, są atrakcyjne dla płci przeciwnej niezależnie od figury, wygladu, wykształcenia. Inne nawet atrakcyjne dziewczyny z dzieckiem są odrzucone a tamte mają powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Obok mnie buduje dom zamożny facet. Ma kobietę z dwójką jej dzieci i jedno mają wspólne. Kobieta nieatrakcyjna, raczej prosta. Musi mieć to "coś", bo dla mnie to zupełnie niezrozumiałe żeby atrakcyjny i zamożny facet bez zobowiązań wiązał się z rozwodka z 2 dzieci... babka wydaje się miła, chociaż pewna siebie. Pracowała kiedyś w sklepie, ale od czasu ciąży z maluchem nie pracuje i nie planuje wracać. Wyglądają na zakochanych a ja myślę, co takiego ma w sobie, że zawróciła mu w głowie? 

Mam jeszcze taką kuzynke, starszą Panią, która zawsze miała wielu adoratorow. Faceci przynosili jej do sklepu kwiaty, prezenty, odwozili, czekali aż skończy pracę, zaprasza li... Też pracuje w sklepie, może to szczęśliwy fach? 

Są takie osoby, które mają to coś, są atrakcyjne dla płci przeciwnej niezależnie od figury, wygladu, wykształcenia. Inne nawet atrakcyjne dziewczyny z dzieckiem są odrzucone a tamte mają powodzenie.

Może tak, ale ja się z tym nie spotkałam. Może pojęcie atrakcyjny, bogaty jest tutaj względne. Mieszkam w dużym mieście, i tutaj jeśli naprawdę atrakcyjny i zadbany np 45 latek przedsiębiorcą szuka kobiety, np po rozwodzie to w 99% jest ona młoda albo przynajmniej młodsza, względnie atrakcyjna, szczupła i najczęściej wykształcona np adwokat. Mam kolegę, który jest po rozwodzie i teraz poznał piękna, 12 lat młodsza sedzine a jest bardzo przystojny i bogaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×