Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emi

Dla samotnych dziewczyn, które szukają fajnych chłopaków

Polecane posty

Gość Emi

Na kafeterii większość użytkowników jest płci żeńskiej i wiele z nich jest samotnych, ciężko im znaleźć odpowiedniego faceta. Podobna sytuacja jest na portalu wykop.pl z tym, że tam jest na odwrót - ilość mężczyzn (w tym oczywiście samotnych) w stosunku do kobiet jest znaczna. Dobrze by było wymienić się wiadomościami, a nuż uda się znaleźć drugą połówkę. Szczególnie polecam szukać na podanym linku: www.wykop.pl/tag/przegryw  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka

dzieki do mnie już piszą fajni chłopcy <333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Nie, jest jedna, dużo lepsza rada. Po prostu przestańcie robić z wyglądu jedyne kryterium i zwróćcie uwagę na charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena
1 godzinę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie, jest jedna, dużo lepsza rada. Po prostu przestańcie robić z wyglądu jedyne kryterium i zwróćcie uwagę na charakter.

Ta rada działa również w Wasza stronę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
11 minut temu, Gość lena napisał:

Ta rada działa również w Wasza stronę!

Ja się stosuję do tej rady i nic mi to nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania, że gdyby ludzie zaczęli poznawać się w realu zamiast za pośrednictwem wszelakich portali, serwisów randkowych itp, to rozwiązałoby to kilka coraz większych problemów społecznych współczesnego świata.

Jak latem widzę grupkę ludzi nad jeziorem, którzy zamiast cieszyć się swoim towarzystwem siedzą ze łbami przyklejonymi do smartfonów, to serio nie wiem czy mam się śmiać czy ich żałować 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
5 minut temu, Narodowy napisał:

Jestem zdania, że gdyby ludzie zaczęli poznawać się w realu zamiast za pośrednictwem wszelakich portali, serwisów randkowych itp, to rozwiązałoby to kilka coraz większych problemów społecznych współczesnego świata.

Jak latem widzę grupkę ludzi nad jeziorem, którzy zamiast cieszyć się swoim towarzystwem siedzą ze łbami przyklejonymi do smartfonów, to serio nie wiem czy mam się śmiać czy ich żałować 😄

Współczesne zmbiaki;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
9 minut temu, Narodowy napisał:

Jestem zdania, że gdyby ludzie zaczęli poznawać się w realu zamiast za pośrednictwem wszelakich portali, serwisów randkowych itp, to rozwiązałoby to kilka coraz większych problemów społecznych współczesnego świata.

Jak latem widzę grupkę ludzi nad jeziorem, którzy zamiast cieszyć się swoim towarzystwem siedzą ze łbami przyklejonymi do smartfonów, to serio nie wiem czy mam się śmiać czy ich żałować 😄

Jako przedstawiciel młodego pokolenia zgadzam się z tobą i ubolewam, że nastały takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość vvv napisał:

Jako przedstawiciel młodego pokolenia zgadzam się z tobą i ubolewam, że nastały takie czasy.

Cyfroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena
40 minut temu, Narodowy napisał:

Jestem zdania, że gdyby ludzie zaczęli poznawać się w realu zamiast za pośrednictwem wszelakich portali, serwisów randkowych itp, to rozwiązałoby to kilka coraz większych problemów społecznych współczesnego świata.

Jak latem widzę grupkę ludzi nad jeziorem, którzy zamiast cieszyć się swoim towarzystwem siedzą ze łbami przyklejonymi do smartfonów, to serio nie wiem czy mam się śmiać czy ich żałować 😄

Najgorsze, ze to tez dotyka osoby po 40, mam koleżankę, która potrafi przyjść do mnie w odwiedziny i nie rozstaje się z telefonem, ciagle nerwowo zerka,  coś sprawdza, nie rozumiem już tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość lena napisał:

Najgorsze, ze to tez dotyka osoby po 40, mam koleżankę, która potrafi przyjść do mnie w odwiedziny i nie rozstaje się z telefonem, ciagle nerwowo zerka,  coś sprawdza, nie rozumiem już tego świata.

Typowe uzależnienie od internetu.

Mnie też już to powoli zaczynało brać kilka lat temu, w końcu ustaliłem sobie, że zaglądam do sieci w telefonie tylko i wyłącznie wtedy kiedy muszę, a resztę robię za pomocą laptopa w domu i to jest chyba najoptymalniejsze rozwiązanie.

Facebook, twitter, instagram, itp to wszystko cholernie wciąga, aż z czasem staje się twoim drugim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena
4 minuty temu, Narodowy napisał:

Typowe uzależnienie od internetu.

Mnie też już to powoli zaczynało brać kilka lat temu, w końcu ustaliłem sobie, że zaglądam do sieci w telefonie tylko i wyłącznie wtedy kiedy muszę, a resztę robię za pomocą laptopa w domu i to jest chyba najoptymalniejsze rozwiązanie.

Facebook, twitter, instagram, itp to wszystko cholernie wciąga, aż z czasem staje się twoim drugim życiem.

Bardzo uzależnia, dlatego niczego, co wymieniłeś, nie posiadam. Czasami tez widzę, ze za dużo czasu spędzam w sieci, ale w towarzystwie nigdy nie sięgam po telefon, często nawet wyciszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×