Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Narodowy

Zarejestrowani
 • Zawartość

  990
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Narodowy wygrał w ostatnim dniu 26 Grudzień 2018

Narodowy ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

100 Excellent

2 obserwujących

O Narodowy

 • Urodziny 10.05.1991

Ostatnio na profilu byli

2831 wyświetleń profilu
 1. No skoro jest taki idealny w każdym calu to sam też wymaga. Takie życie, co robić?
 2. Kobieta, a zachowuje się jak ostatnia smarkula. Dziecko to ogromna odpowiedzialność, a ona się bawi w łapanie faceta z którym jest 15 lat na ciążę... Jeśli czuje, że ściga się z zegarem biologicznym to powinna na poważnie porozmawiać z nim o planowaniu rodziny, a jeśli on będzie to odkładać w nieskończoność to rozstać się, ale łapanie go na ciążę? Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie... A co jak facet zwieje, bo zwyczajnie nie jest na to gotowy i dlatego ucieka od tego tematu? Zostanie z dzieckiem sama...
 3. Potraktowała cię instrumentalnie i co tu dużo mówić wykorzystała stosując podstęp. Jeśli nie zajdzie w ciążę to proponuję zastanowić się na poważnie czy jest sens z kimś takim być.
 4. Tyle tylko, że on co najwyżej będzie płacić alimenty, o ile się dziecka nie wyprze, bo jeśli tak, to potem jeszcze dużo nieprzyjemności w sądzie o ustalenie ojcostwa. A ona będzie samotną matką, dziecko bez pełnej rodziny, tylko dlatego, że dwóm de'bilom zachciało się seks układów.
 5. Innymi słowy jest bardzo głupia godząc się na seks układ, skoro to ona najwięcej ryzykuje. Niemniej umowa była na seks układ, wiedziała w co wchodzi więc nie ma prawa oczekiwać odpowiedzialności i wsparcia od faceta z którym łączy ją tylko seks. To analogiczna sytuacja co z tzw. "frankowiczami". Wiedzieli, że podpisują gów'nianą i ryzykowną umowę, a i tak się na nią pisali. Nikt im teraz nie pomoże, więc kobieta godząca się na seks układ niech nie liczy, że facet szukający wyłącznie zaspokojenia seksualnego ją w razie czego wesprze. Naiwnym jest wierzyć, że mu się to odmieni z czasem, skoro już na starcie prezentuje taki a nie inny system wartości. Życie to nie bajka, trzeba myśleć!
 6. Aby mieć dobry, udany związek oparty na czymś więcej niż tylko seks, czy korzyściach materialnych płynących z bycia w nim, trzeba naprawdę dobrze trafić, a to nierzadko przypomina loterię, bo mało kto na początku ujawnia swoje prawdziwe ja.
 7. Wiele kobiet, które z jakiś powodów nie są w stanie w tradycyjny sposób przyciągnąć do siebie faceta, szuka opcji alternatywnej i jedną z nich jest zaczynanie wszystkiego od du'py strony, tj. nie mogą poznać faceta chętnego na związek, to szukają takiego, który będzie chętny na cokolwiek, czyli w gruncie rzeczy na seks, godzą się na seks układ, ale po cichu oczekują, że za jakiś czas z tego seks układu wywiąże się coś więcej. Stąd najprawdopodobniej wynika powód, że ona wypytuje się o twoją pracę! Deklaruje, że chodzi jej tylko o seks, ale tak naprawdę liczy, że z czasem będzie z tego coś więcej. Niestety ale sporo jest kobiet, które robią sobie tą metodą kuku i ogromny bajzel w życiu.
 8. Ktoś mnie jeszcze pamięta? Miłe! Trochę spraw na głowie i brak czasu na kafeterię. Jak będę mieć czas postaram się bywać częściej.
 9. Mądra rada. Dodam tylko od siebie, dla autora, że jeżeli teraz czujesz dyskomfort związany z jej przeszłością, to z biegiem czasu będzie się to nasilać. W końcu opadną różowe okulary z nosa i motylki przestaną fruwać, a ty zostaniesz z tym wewnętrznym, nazwijmy to dyskomfortem. Nie pasuje ci jej przeszłość, masz do tego prawo, nie zmuszaj się do niczego, bo na dobre to jeszcze nikomu nie wyszło.
 10. W twoim przypadku sprawa jest bardzo prosta. Nie czujesz pociągu seksualnego do kobiet, bliskość której szukasz nie wiąże się z erotyzmem, więc nie, nie jesteś lesbijką ani biseksualna. Szukasz u kobiet bliskiej przyjaźni, ale czysto platonicznej, przynajmniej tak wynika z tego co piszesz. Jeśli brak podtekstów seksualnych to o "lesbijstwie" nie może być mowy.
 11. Myślę, że nie ma najmniejszego sensu by się nad tym zastanawiać. Jeżeli zostawiła to niech spada na drzewo. Nie przyjmuje się z powrotem takich kobiet.
 12. Przyjaciółmi to wy przestaliście być. To co było między wami przed seksem już nie wróci - nie da się tak. Szukała pocieszenia po rozstaniu, to pewnie ten typ kobiety, który nie potrafi być sam, no i w konsekwencji skończyło się seksem z przyjacielem... Oddzwoń do niej. Unikanie rozmowy po tym co się wydarzyło jest szczeniackie i niedojrzałe. Wyjaśnijcie sobie to czym prędzej.
 13. Jasne, że może, tylko pytanie się nasuwa czy taki związek będzie mieć jakąkolwiek przyszłość na dłuższą metę? Jeżeli różnica wieku jest duża - załóżmy 15-20 lat, to niestety, ale z biegiem czasu może to mieć wpływ na relację.
 14. Narodowy

  Czy taki zwiazek ma sens?

  Nie, taki związek nie ma żadnego sensu. Ktoś kto kocha nie zdradza notorycznie, a ja śmiem twierdzić, że nie zdradza w ogóle. Możesz mu wybaczać w nieskończoność jego zdrady, ale gwarantuję ci, że w końcu skończy się to tak, że zostawi cię dla innej. Nie ma on do ciebie za grosz szacunku. Jedynie pozytywna rzecz jest taka, że nawet jeśli będziesz na tyle du'rna by dalej mu wybaczać, to w końcu i tak cię zostawi dla innej, być może wtedy się wreszcie obudzisz. Miej swoją godność dziewczyno i go zostaw. Najwyższy czas!
 15. Bardzo wątpliwe, by chciał się spotkać tylko po koleżeńsku... sam fakt, że odezwał się w walentynki. Idzie wiosna i u człowieków zaczyna się okres godowy
×