Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ert

dlaczego kobiety po ślubie, będąc już żoną nie chcą uprawiać regularnego seksu z mężem? tylko wolą zdradzać jeśli już chcą seksu

Polecane posty

Gość ert

dla mnie to jakiś non sens..., po bo kobiety biorą slub skoro po slubie juz nie chca uprawiac seksu z mezem? tylko po jakims czasie daja d0py innemu? najgorsze ku.rewstwo jakie istnieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Nonsensem jest to co piszesz.🙃 Na czym to opierasz🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergerg
48 minut temu, PNINA napisał:

Nonsensem jest to co piszesz.🙃 Na czym to opierasz🤨

doswiadczenia i obserwacjia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana

U mnie odwrotnie, po ślubie nagle mężowi już się nie chce, tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość ert napisał:

dla mnie to jakiś non sens..., po bo kobiety biorą slub skoro po slubie juz nie chca uprawiac seksu z mezem? tylko po jakims czasie daja d0py innemu? najgorsze ku.rewstwo jakie istnieje..

1. Czasem jest tak, że facet się zapuści, przestaje dbać o siebie i siłą rzeczy nie jest już pociągający - dlatego nie chce im się tego z nim robić. - to działa też w odwrotną stronę, w sensie czemu niektórzy faceci unikają seksu z żonami.

2. Drugi powód to niesatysfakcjonujący seks. Bardzo wiele kobiet lubi dobrą grę wstępną, pieszczoty, zmysłowość, okazywanie zaangażowania w seksie, skupianie uwagi na jej potrzebach, tak by za każdym razem ona też miała orgazm, a nie tylko on.

3. 90% życia par to życie poza łóżkiem, codzienność. Jeżeli ona nie czuje, że jest przez ciebie pożądana, że jest dla ciebie ważna, to z czasem zacznie unikać seksu.

4. Z tych rzadszych przyczyn - niektóre kobiety kompletnie nie są materiałem na żony i po prostu z czasem nudzi im się w małżeństwie, dlatego po czasie zaczynają szukać innych adoratorów pod byle pretekstem. Chcesz się żenić, to dobrze się zastanów czy twoja wybranka się nadaje!

5. No i pozostałe przyczyny jak, stres, problemy hormonalne, oziębłość itp

Chciałeś małżeństwa to trzeba wkładać w to sporo pracy. Kobieta jest jak ogródek... jak nie plewisz, nie podlewasz, nie siejesz, to nic nie urośnie :DD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Narodowy napisał:

1. Czasem jest tak, że facet się zapuści, przestaje dbać o siebie i siłą rzeczy nie jest już pociągający - dlatego nie chce im się tego z nim robić. - to działa też w odwrotną stronę, w sensie czemu niektórzy faceci unikają seksu z żonami.

2. Drugi powód to niesatysfakcjonujący seks. Bardzo wiele kobiet lubi dobrą grę wstępną, pieszczoty, zmysłowość, okazywanie zaangażowania w seksie, skupianie uwagi na jej potrzebach, tak by za każdym razem ona też miała orgazm, a nie tylko on.

3. 90% życia par to życie poza łóżkiem, codzienność. Jeżeli ona nie czuje, że jest przez ciebie pożądana, że jest dla ciebie ważna, to z czasem zacznie unikać seksu.

4. No i pozostałe przyczyny jak, stres, problemy hormonalne, oziębłość itp

Chciałeś małżeństwa to trzeba wkładać w to sporo pracy. Kobieta jest jak ogródek... jak nie plewisz, nie podlewasz, nie siejesz, to nic nie urośnie :DD

 

madry mezczyzna na tym forum 🙂 zgadzam sie. dlatego ja nie planuje malzenstwa bo patrz punkt cztery - choroba, ozieblosc wywolana problemami zdrowotnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej
11 minut temu, Gość Ana napisał:

U mnie odwrotnie, po ślubie nagle mężowi już się nie chce, tragedia.

Jest gejem,ślub wziął żebyś byłą jego przykrywką.Poczytaj jak wiele jest takich przypadków,połowa gejów zakłada rodziny żeby zamknąć usta rodzinie i znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Argen napisał:

Niestety wielu popełnia błąd, opierając się tylko na atrakcyjności. Czy ktoś zadaje sobie takie pytania:

1. Czy ona coś więcej może mi zaoferować, poza fajnym ciałem?

2. Czy ona będzie dobrą matką?

3. Jaka jest jej rodzina, a zwłaszcza jej matka?

Tak, to prawda. Wielu facetów wychodzi z założenia, że jest wygląd - super!, a reszta, to jakoś się ułoży, a to G prawda. Kobiety coraz częściej też idą w męskie ślady doboru partnera i potem skala rozwodów rok do roku bije rekordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd

Z tego co czytam, obserwuję, to ślub dla faceta to niebezpieczeństwo, tzw kaganiec.  Mi i tak ślub nie grozi bo i tak nigdy nikogo nie miałem, a już 30 stka niebawem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość ergerg napisał:

doswiadczenia i obserwacjia..

Ty nie masz doświadczenia poza jedną dupodają na którą pustaku poleciałeś bo ładna. Obserwacji też nie masz bo nie masz znajomych, nikt cię nie lubi, nikt nie zauważa, dla ludzkości ty nie istniejesz, prowadzisz marny żywot jak surykatka na wygnaniu i jak ona marnie skończysz, już ledwie dyszysz bo życie poza światem cię wykańcza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Trzeba brać sobie taką co przed ślubem seksu nie uprawiała. Z taką wyposzczoną będziesz miał seks regularny 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000

ja nie chciałam bo dla niego seks to było włożyć, 3 minuty i koniec. A gdzie ja, gdzie moje potrzeby?

Ale w końcu się ogarnął i teraz jest dużo lepiej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkii

Bo moze wyszly za maz jako dziewice i chca zobaczyc jak to bedzie z innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzzzz
1 godzinę temu, Gość Vanessa napisał:

Trzeba brać sobie taką co przed ślubem seksu nie uprawiała. Z taką wyposzczoną będziesz miał seks regularny 😁

Haha gorzej jak się okaże, że ona oziębła i seksu nie uprawiała, bo po prostu nie czuje takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick gurr

czesto faceci po slubie sie mega rozleniwiaja. mysla sobie ze sa juz po okresie “zdobywania” kobiety, strojenia sie na randki itp i sie zapuszczaja.. przestaja o siebie dbac, tyja.. i kobiety to odrzuca. nie popieram zdrady absolutnie, ale mysle ze jesli juz to taki moze byc ich powod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożydara

Może masz jakiegoś syfa i ją zarażasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×