Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość goisc

Ja Ci Dam Emi

Polecane posty

Gość goisc

Już nie nagrywa nic ciekawego od kiedy powstał ich sklep. Ciągle to samo, patrzcie na nowe produkty z mojego sklepu. Za to non stop pojawia się w komentarzach u wiekszych youtuberek, u Ewki, u Sary, nawet u Stylizacji. Teraz zaczęła im schlebiać w swoich storkach, jakie to mądre rzeczy mówią dziewczyny, Ewcia i Sarunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😢😢😢😢😢

Co mnie to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szkoda, że sprzedaje rzeczy z japońskiego sklepu typu "Wszystko po 3zł", za cenę 30 zł na dodatek nie wszystkie są made in japan. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość goisc napisał:

Już nie nagrywa nic ciekawego od kiedy powstał ich sklep. Ciągle to samo, patrzcie na nowe produkty z mojego sklepu. Za to non stop pojawia się w komentarzach u wiekszych youtuberek, u Ewki, u Sary, nawet u Stylizacji. Teraz zaczęła im schlebiać w swoich storkach, jakie to mądre rzeczy mówią dziewczyny, Ewcia i Sarunia.

A co cię obchodzi z kim ona się trzyma ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A co cię obchodzi z kim ona się trzyma ? 

a żeby ona się z nimi 'trzymała' to pół biedy, ona im nadskakuje w komentarzach 🤣 a dla widzów jest chamska i traktuje ich z wyższością - pamiętny filmik o tym, by nie zadawać pytań o politykę, bo podobno tego się w Japonii nie robi. Obalony zresztą przez chłopaka, który w Japonii mieszka i ma żonę Japonkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Szkoda, że sprzedaje rzeczy z japońskiego sklepu typu "Wszystko po 3zł", za cenę 30 zł na dodatek nie wszystkie są made in japan. 

Kosmetyki kosmetykami, ale reszta wygląda jak z aliexpress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

a żeby ona się z nimi 'trzymała' to pół biedy, ona im nadskakuje w komentarzach 🤣 a dla widzów jest chamska i traktuje ich z wyższością - pamiętny filmik o tym, by nie zadawać pytań o politykę, bo podobno tego się w Japonii nie robi. Obalony zresztą przez chłopaka, który w Japonii mieszka i ma żonę Japonkę.

Ja dalej nie rozumiem i co z tego ???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja dalej nie rozumiem i co z tego ???

 

Nawet mi ciebie w takim razie nie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Kosmetyki kosmetykami, ale reszta wygląda jak z aliexpress

To chiński shit sprzedawany w Japonii po 100 jenów, oglądając YT-berów mieszkających albo będących w Japonii łatwo te rzeczy poznać. Poza tym, kradnie zdjęcia z internetu, chociażby te dotyczące figurek anime, kubków otaku i tym podobne. Żałosne. Że się ludzie na to nabierają i przepłacają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenada

Klupnięta jest ta typka zdrowo. 

Pajacuje i myśli, że to kogos NORMALNEGO bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 minut temu, Gość Żenada napisał:

Klupnięta jest ta typka zdrowo. 

Pajacuje i myśli, że to kogos NORMALNEGO bawi

Może i bawi.

Ale chce zdoby suby niskim kosztem, podlizując się Ewce i Stylizacjom, a na pytania widzów odpowiada opryskliwie lub nie odpowiada wcale. A ciemna masa się cieszy, bo ich pewna siebie idolka przemówiła. W dodatku zarabia na głupocie ludzkiej, sprzedając plastikowe badziewie i najtańsze słodycze za wielokrotność sklepowej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

Może i bawi.

Ale chce zdoby suby niskim kosztem, podlizując się Ewce i Stylizacjom, a na pytania widzów odpowiada opryskliwie lub nie odpowiada wcale. A ciemna masa się cieszy, bo ich pewna siebie idolka przemówiła. W dodatku zarabia na głupocie ludzkiej, sprzedając plastikowe badziewie i najtańsze słodycze za wielokrotność sklepowej ceny.

Założę się, że Emi pojechała po tobie za jakiś ...ny komentarz, a tobie żyłka lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość mola

Weszłam z ciekawości i też nie rozumiem... 🤔🤔🤔 Kogo interesuje z kim ta dziewczyna chce przystawać. Wiele youtuberek nie odpisuje, gdzie są zobligowanie do odpisywania??? Gdyby to była moja wytyczna to żadnej bym nie oglądała 😂😂

Słabe masz argumenty dziewczyno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość mola napisał:

Weszłam z ciekawości i też nie rozumiem... 🤔🤔🤔 Kogo interesuje z kim ta dziewczyna chce przystawać. Wiele youtuberek nie odpisuje, gdzie są zobligowanie do odpisywania??? Gdyby to była moja wytyczna to żadnej bym nie oglądała 😂😂

Słabe masz argumenty dziewczyno. 

Swoich widzów nazwała po prostu chamami za pytania, które jej zadawali. a były to pytania o kulturę i socjologię Japonii, nic prywatnego wymierzonego w nią. I nie, ja u niej nie komentuję, bo nie widzę sensu.

Nie mam zamiaru nawet udawać, że mnie interesuje to, gdzie na skali ląduja moje argumenty wg ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość :DDD napisał:

Hahaha Emi ma tu obrończynię 😄 Albo sama tu lata po wątkach 😄

Nasza Japonka 😄

Oczywiście wszyscy jesteśmy Emi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pamiętam jak opowiadała w szkole, że jest japońska księżniczka i gra w jakimś ich teatrze słynnym. Od zawsze była taka szurnieta. Potem się dziwi że przyjaciół i znajomych nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiri

Czy ktoś wie może, czy na tym filmiku to ten sławetny Yochan? Bo jeśli tak, to nieźle chroni prywatności męża.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli film zniknie, to znaczy, że to był on 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DŻAPANESKA
22 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Pamiętam jak opowiadała w szkole, że jest japońska księżniczka i gra w jakimś ich teatrze słynnym. Od zawsze była taka szurnieta. Potem się dziwi że przyjaciół i znajomych nie ma. 

Przez przypadek na nią trafiłam kiedyś. I no cóż - nie wygląda to dobrze 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka
22 godziny temu, Gość Kiri napisał:

Czy ktoś wie może, czy na tym filmiku to ten sławetny Yochan? Bo jeśli tak, to nieźle chroni prywatności męża.

On czy nie - trzeba przyznać, że przystojny. 😉 Chociaż mogę być nieobiektywna, bo ogólnie lubię Azjatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Taka napisał:

On czy nie - trzeba przyznać, że przystojny. 😉 Chociaż mogę być nieobiektywna, bo ogólnie lubię Azjatów.

Racja, jesteś totalnie nieobiektywna bo to przeciętny koleś. Przystojny to jest Gackt 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOL
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Racja, jesteś totalnie nieobiektywna bo to przeciętny koleś. Przystojny to jest Gackt 😛

A Ty ślepa.😂 Akurat Gackt wygląda jak brzydka kobieta po nieudanych operacjach plastycznych. 🤣Totalnie aseksualny. :P Ten Yochan(?) czy kto to tam jest, znacznie przystojniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jeżeli film zniknie, to znaczy, że to był on 🤣

Filmik wisi ponad 9 lat, więc to raczej nie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

a ten joćan to nie jest przypadkiem kurdupel? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

a ten joćan to nie jest przypadkiem kurdupel? 

Jaki kurdupel? Przecież ma normalny wzrost. A no tak, zapomniałam, Polki lubią wyrośniętych dryblasów wyglądających jak małpy, choć same mają nie więcej niż 170, a im niższa i grubsza tym bardziej chce wyższego. Potem idzie taka niewyrośnięta karlica z dryblasem i wyglądają jak dwie pokraki. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Jaki kurdupel? Przecież ma normalny wzrost. A no tak, zapomniałam, Polki lubią wyrośniętych dryblasów wyglądających jak małpy, choć same mają nie więcej niż 170, a im niższa i grubsza tym bardziej chce wyższego. Potem idzie taka niewyrośnięta karlica z dryblasem i wyglądają jak dwie pokraki. xD

Haha, Emi uspokój się 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Haha, Emi uspokój się 😄 

Nie jestem Emilią, śmieszą mnie po prostu absurdalne wymagania kobiet, które mierzą wyżej niż same mają. 😄

Btw. Niech ktoś jej powie, żeby zainwestowała w korektora, bo błędy na stronie ze sklepem aż rażą w oczy. Bardzo nieprofesjonalnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Haha, Emi uspokój się 😄 

Nie jestem Emilią, śmieszą mnie po prostu absurdalne wymagania kobiet, które mierzą wyżej niż same mają. 😄

Btw. Niech ktoś jej powie, żeby zainwestowała w korektora, bo błędy na stronie ze sklepem aż rażą w oczy. Bardzo nieprofesjonalnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość LOL napisał:

A Ty ślepa.😂 Akurat Gackt wygląda jak brzydka kobieta po nieudanych operacjach plastycznych. 🤣Totalnie aseksualny. 😛Ten Yochan(?) czy kto to tam jest, znacznie przystojniejszy.

Gackt ma teraz prawie 50 lat, więc nie dziwne, że ma operacje plastyczne czy botoks. Zobacz go jak wyglądał w wieku Yochana.. a nie, wróć! nie wiesz jak wygląda Yochan bo nosi maske konia na mordzie, a koleś z filmu to jakiś kolega sprzed 9 lat. WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Gackt ma teraz prawie 50 lat, więc nie dziwne, że ma operacje plastyczne czy botoks. Zobacz go jak wyglądał w wieku Yochana.. a nie, wróć! nie wiesz jak wygląda Yochan bo nosi maske konia na mordzie, a koleś z filmu to jakiś kolega sprzed 9 lat. WOW

Przecież Gackt za młodu też nie powalał, więc o co ta spina? 😛 

Hmm, którym miejscu napisałam, że to Yochan? Czytanie ze zrozumieniem się kłania. 😉 Cytując mój  wcześniejszy wpis: "On czy nie - trzeba przyznać, że przystojny." 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×