Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuza

Brak erekcji u chłopaka

Polecane posty

Gość Zuza

Hej. Piszę bo potrzebuje opinii i oceny sytuacji, szczególnie panów

A więc niedawno po intensywnej, długiej znajomości postanowiłam zacząć uprawiać seks z facetem.

Zaplanowaliśmy kiedy, którego dnia itp. 

Całe zbliżenie zaczęło się bardzo dobrze, czuła gra wstępna, ja byłam bardzo podniecona, chciałam tego, partner wydaje mi się że też. 

Jednak pomimo tego nie wyszło. Powód?... Nie będę owijać w bawełnę zwyczajnie w świecie mu nie stanęło. 

Przyznam, że zrobiło mi się trochę dziwnie i przykro, bo pomyślałam że nie jestem dla niego atrakcyjna i nie pociągam fizycznie.

Oczywiście nie okazałam mu tego i powiedziałam że następnym razem się uda. Widziałam, że był przybity z tego powodu. 

Teraz unika tego i woli mnie pieścić w inny sposób, ale o seksie jeszcze nie myśli. 

Nie wiem jak to jest z tą sprawą, nie jestem facetem ale bardzo mnie to zastanawia. 

Po pierwsze jesteśmy młodzi, po drugie nie chcę wyjść na zrozumiałą ale z wyglądu  jestem bardzo atrakcyjna (figura klepsydry, burza długich włosów, , 170 cm wzrostu), mężczyźni mówią mi że im się podobam itp. 

Pytanie mam do was co mogło to spowodować? 

Dodam że nigdy nie miał dziewczyny, jestem kobietą którą pierwszą wogóle przytula, całuje.

Nigdy nie powiedział, że mu się podobam, jestem ładna, nigdy nie czułam presji seksualnej z jego strony, czy to wcześniej czy później. 

Wiem, że zalecał się kiedyś do dziewczyn ale wyglądały zupełnie inaczej ode mnie, ba były nawet mniej atrakcyjne. 

Czy rzeczywiście mogę go nie pociągać fizycznie, podniecać, podobać mu się? Czy problem tkwi w innej sprawie? 

Bardzo mnie to nurtuje. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

Wez mu do buzi to mu stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

Nie prejmuj sie. Stresowal sie. Myslal o tym jak wypadnie , jak go ocenisz, wtedy moze nie stanac. Im blizej beeziecie i naturalnie tym mniej bedzie stresu i bedzie stawac. Na poczatku czesto nie staje w takich sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Podbijam temat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość taki jeden

Dotykałaś go i pieściłaś i mimo to nie podniecił się? To rzeczywiście dziwne. Stres że co? Że będzie nie tak? Sama wiesz, że podniecony człowiek przestaje się kontrolować i mysli o przyjemności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek123

pewnie często konia bije i weszlo mu to w nawyk.musisz mu napletem poruszać albo wziąć do buzi to mu stanie ajezeli nie to znaczy ze impotent albo pedzio.:classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×