Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

denzz

z jakich kursów online korzystacie

Polecane posty

Cześć

Jestem na urlopie macierzyńskim. Chciałabym się czegoś nauczyć w domu, poprawić mój angielski, może nauczyć się czegoś z rachunkowości. Tego jest naprawdę wiele, sama nie wiem co wybrać. Nigdy nie uczyłam się z kursami online, ale wiem że jest w nich duży potencjał. 

Co do budżetu to nie ma ograniczonego, sprawdzę każdą propozycję przez was podaną. 

Wierzę, że mi pomożecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelin

Ja też szukam jakiegoś kursu online, który nauczy mnie mówić. Kładę nacisk przede wszystkim na komnikację, bo mam dosyć uczenia się gramatyki..

Znam tylko aplikację do nauki darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek

wiesz na facebooku poszukaj czegoś z rachunkowści na pewno coś fajnego znajdziesz. Nie mam pojęcia jak cenowo, ale warto poszukać. Co do angielskiego to sam nie znam żadnego kursu, bo nie umiem angieslkiego. Uczę się niemieckiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość maciek napisał:

bo nie umiem angieslkiego.

To faktycznie masz się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor

Jeden z lepszych poradników: system-zarabiania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judtya

a kursy online do angielskiego z jakich się uczycie? Ja jestem w podobnej sytuacji, też siedzę w domu z dzieciakami. Chciałabym się zacząć uczyć języka dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna Sp.

Ja nauczyłam się języka w domu z kursem ENLINADO, zaczynałam naukę od zera. Dużo mi pomógł w przełamaniu się w rozmowie, wcześniej miałam jakąś niewidoczną bańkę i barierę przed rozmową. Bardzo bałam się mówić w tym języku, pracowałam kiedyś w restauracji i nie jednokrotnie musiałam coś ,,wygdukać'' raz wyciągnęłam telefon i napisałam co chce powiedzieć. Zapomniałam wszystkiego. Koleżanka poleciła mi naukę w domu z kursami online i kiedyś na youtube znalazłam ten kurs i zostałam.  Zobacz sobie darmową lekcję kursu, wydaje mi się że masz super czas na naukę. Jak nie teraz to kiedy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Ja uczę się na razie z Duolingo, ale także szukam jakiegoś jeszcze rozwiązania do nauki. 

 

Mam takie chwile, że nie umiem się zupełnie zmotywowac do nauki. Co mi radzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×