Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość denis

poznałem młoda ukrainke

Polecane posty

Gość denis

Cześć . poznałem młodą 24 ukrainke ktoraz kolei  poznałem na terenie mojej wsi , w spółce sadowniczej. Znam sie z nią 5 miesiecy . Bardzo sie zakochała we mnie i wiaże ze mna przyszłość , aczkolwiek zaprzecza wszystki stereotypom ze chce tylko meldunku  itp. obywatelstwa nie  potrzebuje bo twierdzi ze lepiej byc ukrainka ,  ślubu nie chce tak jak wszystkie inne , nie nalega na to .Jestem bardzo o nią podejrzliwy w temacie dawania dupy itp...on sama uważa  siebie za rozważną i szanującą sie osobe  ktora nie pojdzie z byle kim na lewo ... faktem jest to ze wiele razy robiłem podstep , zakładajac fejkowe konta znanych jej osob i umawiałem sie z nią itp ...nic z tego jest tak jak mowiła . Ma poukładane w głowie.. nie wiem co mysleć o niej bo wszyscy mowia ze chce mnie obrócic na kase  , ale ona sama zarabia na siebie i z reszta mi tez kupuje rozne rzeczy .. ona pracuje ona wydaje tak uważa ..jednak czytajac to co inni pisza to na prawde woda w głowie sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd

Z tego co piszesz, widać, że Ci z nią dobrze. Dziewczyna nie nalega na ślub od razu, więc możecie po prostu trochę jeszcze poczekać, i zobaczyć, czy Wam ze sobą dalej się układa. Tak naprawdę to musisz się sam siebie zapytać, innymi bym się nie sugerował, to jest Twój związek, a nie innych. Przecież wiele Polek za granicą wyszło za obywateli krajów zachodnich i to są często szczęśliwe małżeństwa. A pewnie wielu Niemców, czy Anglików też "doradzało" swoim kolegom, że ta Polka, która się z nimi umawia, to pewnie tylko paszportem jest zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuba

laska dobra aktorka, wytestuj ją, udaj chorobe czy złamianie nogi, itp., zobacz czy będzie pomocna czy cie oleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd
12 godzin temu, Gość kuuba napisał:

laska dobra aktorka, wytestuj ją, udaj chorobe czy złamianie nogi, itp., zobacz czy będzie pomocna czy cie oleje

Polkę też byś sugerował tak "wytestować"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

Ukrainki polują na Polaków jeleni bo chcą dostać stały pobyt w Polsce. Dodatkowo Polak w porównaniu do Ukraińca to dla nich bogacz i wyższa liga. Lecą na kasę szmaciury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd
8 godzin temu, Gość Realista napisał:

Ukrainki polują na Polaków jeleni bo chcą dostać stały pobyt w Polsce. Dodatkowo Polak w porównaniu do Ukraińca to dla nich bogacz i wyższa liga. Lecą na kasę szmaciury.

Podejrzewam, że tak samo paskudne rzeczy i o Polkach za granicą mówiono. To zbyt miłe nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadm

możliwe że masz po prosty farta, trafila ci się fajna dziewczyna, jakby nie patrzeć, na ukrainie prawosławie i tam też są jeszcze normalni ludzie z zasadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick bez avatara

Ludzie są różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek
12 godzin temu, Gość Realista napisał:

Ukrainki polują na Polaków jeleni 

Nikt na nikogo nie poluje.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd
 
 
 
 
Dnia 14.12.2019 o 10:07, Gość Realista napisał:

Ukrainki polują na Polaków jeleni bo chcą dostać stały pobyt w Polsce.

Naprawę myślisz, że ten stały pobyt w Polsce to taki wielki atut, skoro Niemcy zaraz bardziej otwierają swoją granicę dla pracowników z Ukrainy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak czujesz, że ona Cię kocha, to co się tu zastanawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No właśnie Niemcy otwierają teraz granicę, wszystkie te zakochane ukrainki wyjadą zakochać się na nowo w hansach z mercedesami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczi
Dnia 13.12.2019 o 17:27, Gość denis napisał:

Cześć . poznałem młodą 24 ukrainke ktoraz kolei  poznałem na terenie mojej wsi , w spółce sadowniczej. Znam sie z nią 5 miesiecy . Bardzo sie zakochała we mnie i wiaże ze mna przyszłość , aczkolwiek zaprzecza wszystki stereotypom ze chce tylko meldunku  itp. obywatelstwa nie  potrzebuje bo twierdzi ze lepiej byc ukrainka ,  ślubu nie chce tak jak wszystkie inne , nie nalega na to .Jestem bardzo o nią podejrzliwy w temacie dawania dupy itp...on sama uważa  siebie za rozważną i szanującą sie osobe  ktora nie pojdzie z byle kim na lewo ... faktem jest to ze wiele razy robiłem podstep , zakładajac fejkowe konta znanych jej osob i umawiałem sie z nią itp ...nic z tego jest tak jak mowiła . Ma poukładane w głowie.. nie wiem co mysleć o niej bo wszyscy mowia ze chce mnie obrócic na kase  , ale ona sama zarabia na siebie i z reszta mi tez kupuje rozne rzeczy .. ona pracuje ona wydaje tak uważa ..jednak czytajac to co inni pisza to na prawde woda w głowie sie robi.

W życiu jak się nie ryzykuje to się szampana nie piję.Zachowaj jedynie rozwagę i nie spiesz się. Niech ta relacja rozwija się swoim tempem. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Einstein
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

No właśnie Niemcy otwierają teraz granicę, wszystkie te zakochane ukrainki wyjadą zakochać się na nowo w hansach z mercedesami

 A gdzie tam wyjadą, kto je tam będzie chciał?

Niemcy to nie Polska, tam trzeba coś umieć i znać język

One nawet Polskiego (mimo że dość podobny do Ukraińskiego) dobrze nie panimaju, a co dopiero Niemieckiego

Widzę to np w sklepach, zapytasz się taką o cokolwiek to zazwyczaj nie da się dogadać bo nie rozumie wielu polskich słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Einstein napisał:

 A gdzie tam wyjadą, kto je tam będzie chciał?

Niemcy to nie Polska, tam trzeba coś umieć i znać język

One nawet Polskiego (mimo że dość podobny do Ukraińskiego) dobrze nie panimaju, a co dopiero Niemieckiego

Widzę to np w sklepach, zapytasz się taką o cokolwiek to zazwyczaj nie da się dogadać bo nie rozumie wielu polskich słów

Cóż jak zobaczą że majątek typowego Niemca jest 5 razy większy niż polaka to zaczną mówić językiem miłości 😄 niemiecki nie będzie potrzebny 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z resztą kobiety nie są głupie, taka bialorusinka , ukrainka czy Rosjanka ma świadomość że u Holendra czy norwega jej będzie dużo lepiej jak u polaka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nawet kiedyś widziałam jak grupa młodych Ukraińców jechała na wycieczkę do Polski i Czech, ktoś je zapytał czy chciałaby polaka to jedna odpowiedziała, że polaka nie koniecznie bo wolała by mieszkańca " starej Europy " czyli wszystko co na zachód od Polski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Z resztą kobiety nie są głupie, taka bialorusinka , ukrainka czy Rosjanka ma świadomość że u Holendra czy norwega jej będzie dużo lepiej jak u polaka 😄

Ale wygląda na to, że ona kocha jego, a nie Holendra czy Norwega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale wygląda na to, że ona kocha jego, a nie Holendra czy Norwega.

Bo jeszcze zadnego nie poznała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ostatnio było dużo małżeństw polsko ukraińskich ale teraz znowu będzie duży spadek bo oni już zaczynają wyjeżdżać na zachód, nawet Czechy są dla nich bardziej atrakcyjne od Polski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i co z tego że ukrainka? Ja mam chłopaka Niemca i nie uważam żeby przez to był gorszy , patrz na to jaka ona jest nie na narodowość, Polacy to naprawdę ograniczony naród, zamiast patrzeć na charakter to patrzą komuś w paszport , a później durne gadanie że polka albo ukrainka zła tylko przez narodowość 😄 tak jakby narodowość miała większe znaczenie od tego jak coś wychowaja rodzice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravda
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

No i co z tego że ukrainka? Ja mam chłopaka Niemca i nie uważam żeby przez to był gorszy , patrz na to jaka ona jest nie na narodowość, Polacy to naprawdę ograniczony naród, zamiast patrzeć na charakter to patrzą komuś w paszport , a później durne gadanie że polka albo ukrainka zła tylko przez narodowość 😄 tak jakby narodowość miała większe znaczenie od tego jak coś wychowaja rodzice 

Płaci ci chociaż w ojro?  Bo szwabskie knury nawet wśród niemek są passe bo tamte wola wszystko co z południa i egzotyczne.  Tylko tanie polaczyny sobie projektują jakieś wizję atrakcyjnych niemców ha ha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×