Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malwa

Inseminacja

Polecane posty

Gość Malwa

Witam drogie panie. Wkrótce udaje się do lekarza celem przygotowania się do inseminacji nasieniem dawcy ponieważ mąż nie może mieć dzieci. I tu moje pytanie, bo statystyki nie napawają mnie optymizmem. Otóż której z was i za którym razem udało się zajść w ciążę podczas inseminacji? Wiem że nie ma zasady bo każdy przypadek jest inny jednak miłej jest na serduszku widząc że ten zabieg jednak się udaje i ma to sens. Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiara

Jesteś zdrowa, ale mąż nie chce mieć własnych dzieci i dlatego idziesz na inseminację czy są jakieś problemy zdrowotne? W pierwszym przypadku powodzenie jest bardzo duże, ale przy chorobach nie znam ani jednej pary, której by się udało i dopiero in vitro pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem zdrowa, mąż zdrowy. Wyniki nie były idealne ale były w normie. Lekarze nie widzieli przeciwskazań i nie widzieli powodu żeby nie zajść w ciążę. Naprawdę nie było nic do czego można by się przyczepić. Z początku kochaliśmy się w dni płodne wg kalendarzyka, potem inseminacja, 1, 2 itd. Niestety pomimo tego miałam 10 inseminacji, 2 in vitro i nic z tego. Poddałam się bo od przyjmowania dodatkowych hormonów tylko tyłek mi urósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×