Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Tak się zastanawiam jak się czują nowe kobiety starych capów podczas gdy ci nie rozwiedli się jeszcze z zonami, mi by było głupio wobec jego zony. Te Korwiny, te Tajnery, a mlodym w to graj

Polecane posty

Gość Gość

Jak ta Dominika zaczęła być z Korwinem to normalnie miał żonę. I jeszcze kilka lat miał te żonę. Zadziwiające, jeszcze w 2010 z żoną chodził marszu Życia i Rodziny a niecały rok później zrobił dziecko innej. Tamta pewnie się po fakcie dowiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak ta Dominika zaczęła być z Korwinem to normalnie miał żonę. I jeszcze kilka lat miał te żonę. Zadziwiające, jeszcze w 2010 z żoną chodził marszu Życia i Rodziny a niecały rok później zrobił dziecko innej. Tamta pewnie się po fakcie dowiedziała.

Polskie życie prawdziwych Polaków katolików!

I takie śmiecie mają czelność krytykować porządnych ludzi tylko dla tego że nie chodzą do kościoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Polskie życie prawdziwych Polaków katolików!

I takie śmiecie mają czelność krytykować porządnych ludzi tylko dla tego że nie chodzą do kościoła!

A ludzie którzy nie chodzą do kościoła są dobrzy według ciebie? Niech rzuci ten kamień który jest bez winy. Ja znam więcej złych ludzi, którzy nie chodzą do kościoła niż tych którzy chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

A ludzie którzy nie chodzą do kościoła są dobrzy według ciebie? Niech rzuci ten kamień który jest bez winy. Ja znam więcej złych ludzi, którzy nie chodzą do kościoła niż tych którzy chodzą.

Ja tez, chocby po wypowiedziach na kafe, to ateisci pluja jadem.Osoby wierzace tez popelniaja bledy, ale wiekszosc z was by uogolniala ze niewierzacy sa krysztalowi. Na jakiej podstawie?Co wy takiego dobrego robicie dla swiata?Jakos zdradzanie i wymienianie zony na nowa nie jest standartem ani czyms chwalebnym dla katolika, a dla niewierzacego owszem, bo zycie ma sie jedno, trzeba myslec o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda
19 minut temu, Gość Gosc napisał:
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Polskie życie prawdziwych Polaków katolików!

I takie śmiecie mają czelność krytykować porządnych ludzi tylko dla tego że nie chodzą do kościoła!

A ludzie którzy nie chodzą do kościoła są dobrzy według ciebie? Niech rzuci ten kamień który jest bez winy. Ja znam więcej złych ludzi, którzy nie chodzą do kościoła niż tych którzy chodzą.

Aha! Czyli wszystko w porządku.

Skoro ci co normę chodzą do kościoła to w większości źli ludzie więc Ci co chodzą też mają prawo nie przestrzegać przykazań, zdradzać, bo i tak są lepsi.

No super to wymyśliłaś!

Taka pisowska logika - tamci kradli to my też możemy, tamci zdradzają to my też możemy, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Polskie życie prawdziwych Polaków katolików!

I takie śmiecie mają czelność krytykować porządnych ludzi tylko dla tego że nie chodzą do kościoła!

To sobie poczytaj zagraniczna prase o ile znasz angielski lub jakis inny "zachodni i cywilizowany", madralo.To co wsrod katolikow sie zdarza, ale sie to potepia, w innym srodowisku zyskuje poklask, ze "taka sliczna kobiete sobie znalazl", "cudowna para", "szczescia mlodej rodzinie", "gratulacje", do tego nagminnie zdarza sie porzucenie ciezko chorej zony czy meza "bo choroba popsula nasze relacje" czy rozwod z powodu smierci dziecka, "bo w tej sytuacji nie mozemy byc razem".W jednym "standartowym" serialu synek zdradzil zone, to cala rodzina, "a ladna ona?przyprowadzisz ja na obiad?"co zrobisz, bedziesz dalej z zona czy przeprowadzisz sie do dziewczyny?"Reakcja rodziny przedstawia zachodnie standarty, ktorych katolik czy jakikolwiek chrzescijanin nie trawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dlaczego wolnej kobiecie ma byc glupio wonec obcej baby?

Smiesza mnie baby, ktore w wolnych kobietach szukaja winy a nie w capie, ktory zdradza zone.

Jeszcze bardziej mnie smiesza te, ktore odnosza sie do sumienie takiej kobiety i ja nachodza „zabralas mi meza, zabralas ojca dzieciom”.

Czepiaj sie swojego pierdunna, ktory obiecal ci milosc i wiernosc. Jak twoj facet ma takie sklonnosci to dzisiaj zdradzi cie z Beata a za 3 lata z Hanka i chocbys chciala wplywac na sumienie kochanki (grozic jej, nachodzic, obrazac) to niedoruuchanya u swojego chłopa noe zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

A ludzie którzy nie chodzą do kościoła są dobrzy według ciebie? Niech rzuci ten kamień który jest bez winy. Ja znam więcej złych ludzi, którzy nie chodzą do kościoła niż tych którzy chodzą.

To nawet nie jest fizycznie możliwe, biorąc pod uwagę, że osoby wierzące są w większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×