Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamila321

Mam 26 lat i jestem samotna

Polecane posty

Gość podaj źródło
1 minutę temu, Gość Taki obraz wasz napisał:

nie fałszywych liczb wszyscy wiedzą że kobiet w przedziale wiekowym 25 - 30 lat jest mniej niż mężczyzny

Niby jakim sposobem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eho

Nie pitole  sprawa jest prosta pokochaj samotność poco na siłe brnąc w patologie  z tymi wzorowymi ludźmi po przejściach  czy kobiety czy faceci  szkoda czasu na miłosć lepiej sie czymś zając. bez kasy to tak niedasz normalnego domuy a brnac wpatalogie to tez glupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik
5 minut temu, Gość eho napisał:

Nie pitole  sprawa jest prosta pokochaj samotność poco na siłe brnąc w patologie  z tymi wzorowymi ludźmi po przejściach  czy kobiety czy faceci  szkoda czasu na miłosć lepiej sie czymś zając. bez kasy to tak niedasz normalnego domuy a brnac wpatalogie to tez glupie.

Że ty się poddałaś i kupiłaś kota i masz zjechaną psychike nie znaczy że masz tym zarażać innych. Daj ludziom żyć, a za swoje durne decyzje życiowe wiń osobe w lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Gdzie autorka? ulotniła się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Kamila321 skąd piszesz?Gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość dać szanse napisał:

Nie potrzebne są hobby i zainteresowania, napewno masz dobre cechy nadające się do codziennego życia. Ci co piszą o hobby itp, raz coś robili i to hobby haha, fantaści, szukają podziwu. Czemu po rozmowie cie odrzucają? Niewiele lubisz rozmawiać?

Skąd jesteś? Jak masz na imie?

Jestem z Poznania.Klaudia. Lubie rozmawiac i nie powiem lubie ludzi, ale ja ciezko nawiazuje kontakty, mam problem z komunikacja i choruje od wielu ,wielu lat.Ze wzgledu na chorobe, jestem tez przekreslona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość eho napisał:

Nie pitole  sprawa jest prosta pokochaj samotność poco na siłe brnąc w patologie  z tymi wzorowymi ludźmi po przejściach  czy kobiety czy faceci  szkoda czasu na miłosć lepiej sie czymś zając. bez kasy to tak niedasz normalnego domuy a brnac wpatalogie to tez glupie.

Dokladnie i z tym sie zgadzam.Ja pieniadze mam, ale niebede z kims, kto jest zemna ze wzgledu na pieniadze. O dziecko sie postaralam ,ma 18m wiec juz moze osamotnienia niebede czula ,a bycie z facetem ze wzgledu na to dziecko, to tez bez sensu.W ydaje mi sie ,ze sens zycia trzeba nadawac sobie samemu...Choc nie powiem ,fajnie by bylo miec kochajaca rodzine ,a dzisiaj milosc i dobry drugi czlowiek ,to jak skarb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila321

Jestem jestem;) ja wiem- nie szukaj na siłę. Ale zastanawiam się co jest ze mną nie tak - jestem wykształcona, ludzie mówią, że jestem atrakcyjna, a i tak ostatni partner powiedział:"nie mogę się zaangażować" Po 3.5 msc związku. Ręce mi opadły. Idę na imprezę - wszyscy pija. Eh.

Jestem ze Skawiny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki obraz wasz
Przed chwilą, Gość Kamila321 napisał:

Jestem jestem;) ja wiem- nie szukaj na siłę. Ale zastanawiam się co jest ze mną nie tak - jestem wykształcona, ludzie mówią, że jestem atrakcyjna, a i tak ostatni partner powiedział:"nie mogę się zaangażować" Po 3.5 msc związku. Ręce mi opadły. Idę na imprezę - wszyscy pija. Eh.

Jestem ze Skawiny 🙂

Tzn czy nie pijesz czy o co ci chodzi?

Sama nie wiesz jakiego faceta szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 godzin temu, Gość gosc napisał:

Moze wiedza co chca ,czego chca od zycia ,ale niestety kobiet jest wiecej ,facetow mniej i we wiekszosci, ten ktory moglbyc byc moim facetem, nalezy juz do innej baby.To jest jak z warzywami na straganie, kazdy chce warzywa jakosciowo dobre ,niezwiedniete.kto sie spozni, to ma resztki, odpadki i czasem i resztki ktos wezmie.

Wina facetów bo oprócz wyglądu i łatwego sexu nie mają zadnych oczekiwań stąd puste baby nie są samotne.. A takie nie zasługują na faceta tym bardziej do tego. 

Dziwne porównanie, przedmiotowe ale zgodzę się.. Tylko co jeśli kobieta jest na tym straganie wg facetów nieciekawym warzywem, nic nie zrobi, niektórym nawet operacje plastyczne nie pomogą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof
22 godziny temu, Gość Kamila321 napisał:

 i nie mam faceta. Co wiecej- nie zanosi sie by byl. 

Nie sztuka miec faceta, sztuka go utrzymac. Porblem moga miec z tym wegety (nie jedzace miesa), bo wymyslaja przy jedzeniu. Tego nie zjem bo tu skorka, tu slonina, sledzia nie lubie, a watrobka smazona be -jesli w ten sposob to u Ciebie wyglada, to sytuacja nie latwa. Ponadto nie kazdemu jest dane aby mial dzieci. Niektorym odgornie jest dane, aby mimo jednego partnera bawili sie ze soba, ale traktowali sie kulturalnie i powaznie. Pytania do autorki: czy umiesz gotowac? czy jesz mieso, podroby, sledzie, czosnek? czy palisz? czy wyrazasz sie kulturalnie? czy chcesz miec dzieci? (Z jakiego powodu chcesz miec dzieci?) czy w restauracji zaczekasz na to az Twoj facet zaplaci za Ciebie za posilek, czy sama bez wahania zaplacisz za siebie? czy prcujesz? w jakim miescie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hultaj

Jak ma cipkę to poradzi sobie, wystarczy że da komuś polizać ją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila321
1 godzinę temu, Gość Krzysztof napisał:

Nie sztuka miec faceta, sztuka go utrzymac. Porblem moga miec z tym wegety (nie jedzace miesa), bo wymyslaja przy jedzeniu. Tego nie zjem bo tu skorka, tu slonina, sledzia nie lubie, a watrobka smazona be -jesli w ten sposob to u Ciebie wyglada, to sytuacja nie latwa. Ponadto nie kazdemu jest dane aby mial dzieci. Niektorym odgornie jest dane, aby mimo jednego partnera bawili sie ze soba, ale traktowali sie kulturalnie i powaznie. Pytania do autorki: czy umiesz gotowac? czy jesz mieso, podroby, sledzie, czosnek? czy palisz? czy wyrazasz sie kulturalnie? czy chcesz miec dzieci? (Z jakiego powodu chcesz miec dzieci?) czy w restauracji zaczekasz na to az Twoj facet zaplaci za Ciebie za posilek, czy sama bez wahania zaplacisz za siebie? czy prcujesz? w jakim miescie mieszkasz?

Jem mięso i nie jestem wege.  Nie przeklinam. Zawsze proponuje, że za siebie zapłacę.  Umiem dobrze gotować, przynajmniej tak inni twierdzą;D pracuje, utrzymuje się sama. Oczywiście, że chce mieć dzieci. Dlaczego? Jestem rodzinną osoba i dzieci to skarb;) jestem z Krakowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
55 minut temu, Gość Kamila321 napisał:

Jem mięso i nie jestem wege.  Nie przeklinam. Zawsze proponuje, że za siebie zapłacę.  Umiem dobrze gotować, przynajmniej tak inni twierdzą;D pracuje, utrzymuje się sama. Oczywiście, że chce mieć dzieci. Dlaczego? Jestem rodzinną osoba i dzieci to skarb;) jestem z Krakowa 

Ja bym chciala faceta, ale niestety za szybko sie rozkladam ,bo nie panuje nad soba swoimi myslami i mam trudnosci ,w podejmowaniu decyzji, to wina moja i w ogole kazdy ma mnie w dupie ,bo duzo narzekam ,marudze .twarz mam smutna, jak z kamienia.Czuje sie beznadziejna i do niczego. Cale zycie jestem osamotniona, zero kolezanek, przyjaciol normalnego faceta,znajomych .Wpadam w skrajnosci i chorobe, a nie mam nikogo kto by mnie wspieral i bezgranicznie kochal, w tej chorobie i czuje ze tak bedzie zawsze. Sa grubaski i tez maja facetow ,to niezalezy od wygladu. Dziewictwo stracilam z byle kim, dziecko mam z byle kim. Niebylo dla mnie chlopa ,ktory by mnie bezgranicznie kochal i chcial ,a potem lecialo odemnie desperacja.W pracy nikt sie do mnie nie odzywal ,a w telefonie mam tylko dwie osoby, juz starsze po przejsciach.Z jednej patologi ,wpadalam w kolejna.A uzalanie nad soba mi nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Kamila321 napisał:

Jem mięso i nie jestem wege.  Nie przeklinam. Zawsze proponuje, że za siebie zapłacę.  Umiem dobrze gotować, przynajmniej tak inni twierdzą;D pracuje, utrzymuje się sama. Oczywiście, że chce mieć dzieci. Dlaczego? Jestem rodzinną osoba i dzieci to skarb;) jestem z Krakowa 

Te glupie wasze pytania, czy kobieta zaplaci za rachunek. W idze ze faceci robia tak samo ,jak kobiety .Jezeli kobiety szukaja facetow z grubymi portfelami ,to faceci tez patrza ile kobieta ma pieniedzy i czy pracuje. Faceci teraz sie tacy porobili ,ze patrza na pieniadze kobiety i chca zeby to ona pracowala, utrzymywala rodzine.To jest takie ,odbijanie pileczki i czym dluzej ktos jest sam, tym bedzie mu trudniej znalez kogos ,wartosciowego bo widze to ,po sobie. Druga sprawa co mnie denerwuje, to denerwuje mnie to w ludziach i to sie tyczy bab i facetow, ze ktos niejest szczery ,uczciwy, a sam oczekuje szczerosci, od drugiej osoby.Ludzie zastanowcie sie nad soba?albo jezeli ktos klamie, cos zataji, to zaraz pretensje ze cos sie zatailo, a jezeli sie mowi prawde i jest sie uczciwym, szczerym, to zaraz ta szczerosc sie wykorzystuje.Niewiadomo, jakim czlowiekiem powinno sie byc.To sa ciezkie czasy ,a beda coraz gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
11 godzin temu, Gość Taki obraz wasz napisał:

Tzn czy nie pijesz czy o co ci chodzi?

Sama nie wiesz jakiego faceta szukasz

wypad, podszywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×