Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam być druhna koleżanki na ślubie ale zaprosiła mnie bez osoby towarzyszącej

Polecane posty

Gość gość

jak i pozostałe koleżanki, które mają być druhnami... To wg was fair i czy poszłybyście w ogóle na takie wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jesli masz faceta a ona wie o tym fakcie to odmowilabym i podalabym powód. Nie godzi sie zapraszac 20letniej dziewczyny samej jesli ma faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona zaprosiła was bez osoby towarzyszącej, dlatego że chce żebyście zostały starymi pannami. To jest taka wróżba. Ona się wywyższa że wychodzi za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Ja bym w takim razie jej powiedziała, że w takim razie przepraszam, ale przyjdę tylko na ślub bo mój partner jest zazdrosny i nie chce zebym szła bez niego grzecznie, ale stanowczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barlow
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

jak i pozostałe koleżanki, które mają być druhnami... To wg was fair i czy poszłybyście w ogóle na takie wesele?

chyba ją pogieło, olej zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ona zaprosiła was bez osoby towarzyszącej, dlatego że chce żebyście zostały starymi pannami. To jest taka wróżba. Ona się wywyższa że wychodzi za mąż.

to kuurwa jeebana, aby jej pizzda zarosła pajęczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc123

Albo chce się czuć lepsza, albo wynika to z przesadnej oszczędności i nie mysleniu o tym żeby goscie się dobrze bawili tylko mniej kasy wydać. Ja bym olała zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młoda

Ale dupie jesteście, dla druchen drużby bendom tylu ilu czeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo druhny maja przede wszystkim byc przy pannie młodej i jej pomagać, a nie bawić się z osobą towarzyszącą, poza tym dla niej to wyjątkowy dzien i powinnaś to uszanować, że może nie chce zebyście przychodziły z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdjd
15 minut temu, Gość gość napisał:

Bo druhny maja przede wszystkim byc przy pannie młodej i jej pomagać, a nie bawić się z osobą towarzyszącą, poza tym dla niej to wyjątkowy dzien i powinnaś to uszanować, że może nie chce zebyście przychodziły z facetami

Ty jestes normalna? Co ma powiedziec swojemu facetowi ze idzie na wesele zabawiac panne mloda a jego zostawia samego? 😂 Od kiedy wesele sluzy temu zeby zabawiac panne mloda? Wesele jak sama nazwa wskazuje sluzy temu by dobrze sie bawili wszyscy. Olalabym zaproszenie i nie pozwolilavym isc na takie wesele mojemu facetowi beze mnie. Szczyt bezczelnosci zapraszac kogos a myslec o tym zebym to JA sie dobrze bawila a gosci sprowadzic do przyniesienia kasy w prezencie i umilania mi czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiekteria92

Normalna sprawa. Ja nie miałem nigdy dziewczyny a mam 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weź
12 godzin temu, Gość Bdjd napisał:

Ty jestes normalna? Co ma powiedziec swojemu facetowi ze idzie na wesele zabawiac panne mloda a jego zostawia samego? 😂 Od kiedy wesele sluzy temu zeby zabawiac panne mloda? Wesele jak sama nazwa wskazuje sluzy temu by dobrze sie bawili wszyscy. Olalabym zaproszenie i nie pozwolilavym isc na takie wesele mojemu facetowi beze mnie. Szczyt bezczelnosci zapraszac kogos a myslec o tym zebym to JA sie dobrze bawila a gosci sprowadzic do przyniesienia kasy w prezencie i umilania mi czasu. 

A ty jesteś normalna? Młodzi zapraszają kogo chcą, niekoniecznie czyichś przydooopasów, a twój facet to nie pies żebyś mu miała pozwolić lub nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Weź napisał:

A ty jesteś normalna? Młodzi zapraszają kogo chcą, niekoniecznie czyichś przydooopasów, a twój facet to nie pies żebyś mu miała pozwolić lub nie

Hehe dobre, a inne.kobiety to zapewne z mężami i facetami zaprosi...to czemu ma wybiórczo traktować, jakby na gorszych warunkach druhny które tez są w związkach? Może właśnie żeby poczuć się lepsza? Albo wszystkich zaprasza z osobami towarzyszącymi albo każdego bez drugiej połówki co byłoby dziwne) a nie jakieś wyjątki robi, to świadczy tylko o niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weź

Druchna to funkcja, zaszczyt i obowiązek a nie zabawa ze swoim ogonem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żenada. Ona z Ameryki że druhny mieć będzie? Bo nie przypominam sobie żeby w Polsce coś takiego było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Żenada. Ona z Ameryki że druhny mieć będzie? Bo nie przypominam sobie żeby w Polsce coś takiego było.

Niektórzy tak robią na wzór amerykańskich wesel, ale mnie też się takie coś nie podoba, jesteśmy w Polsce w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Prowo bo nikt nie zaprasza na wesele kobiety lub mezczyzny bez swojego faceta no chyba ze to nie wesele tylko spotkanie klasowe po latach.

Zabawiac panne mloda dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Prowo bo nikt nie zaprasza na wesele kobiety lub mezczyzny bez swojego faceta no chyba ze to nie wesele tylko spotkanie klasowe po latach.

Zabawiac panne mloda dobre.

Nie wiem jak z druhnani, ale świadkowie mają dużo obowiązków, zbierać kwiaty od gości przy życzeniach, dbać by alkoholu nie brakło na stołach (jeśli alkohol jest) , przemawiać niczym wodzireje, podtrzymywać welon panny młodej, oni są jak aststenci młodych i swoją "pracę" muszą wykonywać, a przy tym nie ma problemu z zabawą. Natomiast osoba towarzysząca powinna być zaproszona i rozumieć sytuację, że partner/ka ma swoje zadania i nie skupia się na osobie towarzyszącej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem jak z druhnani, ale świadkowie mają dużo obowiązków, zbierać kwiaty od gości przy życzeniach, dbać by alkoholu nie brakło na stołach (jeśli alkohol jest) , przemawiać niczym wodzireje, podtrzymywać welon panny młodej, oni są jak aststenci młodych i swoją "pracę" muszą wykonywać, a przy tym nie ma problemu z zabawą. Natomiast osoba towarzysząca powinna być zaproszona i rozumieć sytuację, że partner/ka ma swoje zadania i nie skupia się na osobie towarzyszącej. 

No tak, wszystkie powinny po trochę asystować, choć najbardziej oczywiście świadkowa, ale mimo wszystko zaproszenie bez osób towarzyszących to lekkie przegięcie i ja sama nie wiem czy bym na takie poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×