Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maczo

My faceci mamy głęboko gdzieś wasze pasje

Polecane posty

Gość Maczo

Dla nas liczy się by było ugotowane, posprzątane, pościelone, i żeby gała była dobrze wypucowana. 

Nie jaramy się waszymi pasjami, zresztą 90% z was pasjonuje się podróżami i serialami czyli nuuudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dobrze prawisz ziomus

jak dla mnie na tym, o czym piszesz, powinny sie opierac zwiazki, kobieta robi, co napisales, a facet przynosi kase do domu i dba o remonty, naprawy itp (ew. koordynuje zlecajac innym)

wszystkie cechy u faceta typu rozwinieta empatia itp to powinien byc tylko dodatkowy atut, ktory czyni z faceta kogos naprawde wyjatkowego

kiedys tak bylo, dzis czasy sie zmienily niestety w duzej mierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czasy niewolnictwa przemijają, a najgorsze co może spotkać czlowieka, to zależność od innych ludzi, dlatego trzeba mieć swoją pasję i swoje pieniądze.

To są jedyne rzeczy dla których warto się urodzić. Oczywiście marzeniem każdej kobiety jest spotkać idealnego mężczyznę, który kocha, docenia, rozumie, jest zainteresowany drugą osobą ale to się naprawdę rzadko zdarza.

Większość związków to układy, wymiana usług, zniewolenie, więzienie, ograniczanie się, cierpienie dlatego coraz częściej kobiety wybierają życie w pojedynkę. Nie da się doswiadczyć miłości w interesownym układzie, można tylko przetrwać i roztrwonić zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxx

Napisano 13 minut temu

Dla nas liczy się by było ugotowane, posprzątane, pościelone, i żeby gała była dobrze wypucowana. 

Nie jaramy się waszymi pasjami, zresztą 90% z was pasjonuje się podróżami i serialami czyli nuuudy

x

To sobie musisz ziomuś zatrudnić 3 babki- sprzątaczkę, kucharkę i koorwę, bo żadna normalna kobieta z takim bucem nie będzie, kto by chciał być darmową koorwą, sprzątaczką i kucharką  a w zamian nie otrzymać nawet cienia zainteresowania, to już nie te czasy, że kobiety głupie były i się na takie coś godziły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Maczo napisał:

Dla nas liczy się by było ugotowane, posprzątane, pościelone, i żeby gała była dobrze wypucowana. 

Nie jaramy się waszymi pasjami, zresztą 90% z was pasjonuje się podróżami i serialami czyli nuuudy

acha, znowu pajac z kompleksem podrózy ni seriali. Ale wiesz chłopcze, ze ja mam wy..ane na twoją gąłę, obiad, pasje, sracje, anajbardziej na ciebie. Tyle mnie interesujesz co cudza kupa spuszczona w wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz racje
22 minuty temu, Gość Maczo napisał:

Dla nas liczy się by było ugotowane, posprzątane, pościelone, i żeby gała była dobrze wypucowana. 

Nie jaramy się waszymi pasjami, zresztą 90% z was pasjonuje się podróżami i serialami czyli nuuudy

100% racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zebyś ty popaprańcu w ogóle miał szansę na poznanie jakiejś kobiety to bym jeszcze zrozumiała te wpisy, ale kto ciebie bucowaty , chamowaty i zwyczajnie głupi cieciu by chciał i kogo w ogóle interesuje twoje zdanie. Tak sie nadajesz do związku jak wół do karety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Masz racje napisał:

100% racja

nie odpisuj sam sobie pod róznymi nickami , bo to żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlo
8 minut temu, Gość xxxxxxxxxxxx napisał:

Napisano 13 minut temu

Dla nas liczy się by było ugotowane, posprzątane, pościelone, i żeby gała była dobrze wypucowana. 

Nie jaramy się waszymi pasjami, zresztą 90% z was pasjonuje się podróżami i serialami czyli nuuudy

x

To sobie musisz ziomuś zatrudnić 3 babki- sprzątaczkę, kucharkę i koorwę, bo żadna normalna kobieta z takim bucem nie będzie, kto by chciał być darmową koorwą, sprzątaczką i kucharką  a w zamian nie otrzymać nawet cienia zainteresowania, to już nie te czasy, że kobiety głupie były i się na takie coś godziły. 

Jest masa takich, nie matw się, a wy nowoczesne i samotne kupujcie koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz racje
1 minutę temu, Gość gość napisał:

nie odpisuj sam sobie pod róznymi nickami , bo to żenujące

sam sobie? pogieło cie? zgadzam się z autorem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Masz racje napisał:

sam sobie? pogieło cie? zgadzam się z autorem i tyle

to jest was aż twóch d.e.b.i.l.i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość merlo napisał:

Jest masa takich, nie matw się, a wy nowoczesne i samotne kupujcie koty

Samotne? Chyba w twoich snach. Spoko, skoro jest masa takich to po ch.uj tu piszesz o tym? Zaprzeczasz sam sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxx
3 minuty temu, Gość merlo napisał:

Jest masa takich, nie matw się, a wy nowoczesne i samotne kupujcie koty

Haha tak? Gdybyś taką mial, to byłbyś zadowolnony z życia a nie skamlał jak pies buhahah. A samotna nie jestem, mój M właśnie bierze prysznic po pracy, a co dalej będzie to sobie dopowiedz hihi. No ale on nie karze mi gotować czy sprzątac, tylko robi to razem ze mną i interesuje się tym co u mnie, a w łóżku też jest pełna współpraca- ja coś jemu, a on mnie 😛 Jednak mając wybór pomiędzy kotem a takim bucem jak ty, zdecydowanie wygralby kot 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxx
3 minuty temu, Gość merlo napisał:

Jest masa takich, nie matw się, a wy nowoczesne i samotne kupujcie koty

Haha tak? Gdybyś taką mial, to byłbyś zadowolnony z życia a nie skamlał jak pies buhahah. A samotna nie jestem, mój M właśnie bierze prysznic po pracy, a co dalej będzie to sobie dopowiedz hihi. No ale on nie karze mi gotować czy sprzątac, tylko robi to razem ze mną i interesuje się tym co u mnie, a w łóżku też jest pełna współpraca- ja coś jemu, a on mnie 😛 Jednak mając wybór pomiędzy kotem a takim bucem jak ty, zdecydowanie wygralby kot 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znowu jakieś  samotne przegrywy siedzące na kobiecym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Samotne? Chyba w twoich snach. Spoko, skoro jest masa takich to po ch.uj tu piszesz o tym? Zaprzeczasz sam sobie. 

hopsasa, tak masa, a żadna ciebie i tak nie chce. Bo nikt nie chce  sfrustrowanego , złego na cały świat prymitywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
1 godzinę temu, Gość Maczo napisał:

Dla nas liczy się by było ugotowane, posprzątane, pościelone, i żeby gała była dobrze wypucowana. 

Nie jaramy się waszymi pasjami, zresztą 90% z was pasjonuje się podróżami i serialami czyli nuuudy

Pajac! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

 

Oczywiście marzeniem każdej kobiety jest spotkać idealnego mężczyznę, który kocha, docenia, rozumie, jest zainteresowany drugą osobą ale to się naprawdę rzadko zdarza.

 

Ja taki jestem i jakoś żadna nie jest mną zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość vvv napisał:

Ja taki jestem i jakoś żadna nie jest mną zainteresowana.

i znowu na forum, a niedawno tak tu krzyczałeś ze nie spędzasz na forum każdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×