Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
garyk

Automaty do rynku Forex

Polecane posty

Witam
Czy ktoś posiada lub słyszał/ma namiar na jakieś sprawdzone automaty do rynku forex? Chodzi mi o takie które same otwierają i zamykają pozycje wg ustalonych kryteriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameba1

No, słyszałem o STE - podobno jak wystartowali z automatem to mieli super zadowolonych klientów, nawet ktoś tam kilkaset tysiecy wrzucił, a potem okazało się że h... i kupa i automat stracił. Nie wiem jak jest teraz, ale ja bym na automay uważał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2019 o 10:49, Gość ameba1 napisał:

No, słyszałem o STE - podobno jak wystartowali z automatem to mieli super zadowolonych klientów, nawet ktoś tam kilkaset tysiecy wrzucił, a potem okazało się że h... i kupa i automat stracił. Nie wiem jak jest teraz, ale ja bym na automay uważał

Testowałem STE i tak jak piszesz poszło depo z dymem dlatego szukam czegoś sprawdzonego co w długiej perspektywie czasu jest sprawdzone i skuteczne 🙂 Większość automatów to max 3 miesiace działają i zerują depozyty bo rynek odjeżdża w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lech

Nie ma czegoś takiego jak sprawdzony i skuteczny automat do handlu na foreksie, te automaty to tylko wabik do przyciągania początkujących graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelnerwonski

Lechu a Ty wiesz co to automat? To zakodowana strategia handlowa zwykłego, samodzielnego tradera, który ma jakiś patent swój na handel, koduje go a algorytmie i nie musi dzięki temu sam śledzić giełdy, bo to samo co zrobiłby on, to robi mu automat.

wyzwanie jest raczej w tym że mało który dobry trajder się podzieli takim automatem z innymi, lub nawet wystawi go na sprzedaż. Ja sie teraz przyglądam opcjom automatów na propach, tzn w proptradingu - słyszałem że jest pare firm, które zakodowały swoje strategie gry na algo, i można się do nich podpiąć i je kupić, jeszcze handlujac na ich kapitale, a nie swoim. Ale zanim rozgryze temat to pewnie to potrwa, jestem na etapie poszukiwania i sprawdzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.01.2020 o 11:50, Gość kelnerwonski napisał:

....
wyzwanie jest raczej w tym że mało który dobry trajder się podzieli takim automatem z innymi, lub nawet wystawi go na sprzedaż. Ja sie teraz przyglądam opcjom automatów na propach, tzn w proptradingu - słyszałem że jest pare firm, które zakodowały swoje strategie gry na algo, i można się do nich podpiąć i je kupić, jeszcze handlujac na ich kapitale, a nie swoim. Ale zanim rozgryze temat to pewnie to potrwa, jestem na etapie poszukiwania i sprawdzania

Dokładnie mało który trajder co zarabia konkretny hajs dzieli się swoją kurą znoszącą złote jajka 🙂 
Właśnie tez niedawno czytałem gdzieś o proptradingu że zdobywa coraz większą popularność i nawet sensownie to wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelnerwonski1

Dokładnie, bo po co miałby się tą kurą dzielić.

Ja bym za to wziął kasę i to konkretną, albo miesięcznie, albo jakaś wieksza opłate na raz + coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja

no i jak widać na przykłądzie tej proptradingowej firmy prop-erly.eu - biorą kasę.

Sam dostęp do automatu to od 1000 euro, do 4000, plus dodatkowo z tego co automat zarobi to 25% się im oddaje. I tak wydaje mi się to opłacalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no i jak widać na przykłądzie tej proptradingowej firmy prop-erly.eu - biorą kasę.

Sam dostęp do automatu to od 1000 euro, do 4000, plus dodatkowo z tego co automat zarobi to 25% się im oddaje. I tak wydaje mi się to opłacalne

hmm widać że się cenią 😛 
ale wydaje mi się fair rozwiązanie że biorą sobie % od zysku bo mają motywację żeby automat zarabiał kasę a nie zerował depozyty.
a wiadomo im więcej zadowolonych klientów tym więcej zarabiają także sytuacja win-win 😉

Dzięki za info poszperam sobie więcej o nich w necie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edit, doczytałem sam - jednorazowo. Hmmm, sobie to przemyśle, w sumie jakaś alternatywa dla samodzielnego tradingu mogłaby to być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łohohoho trochę czasu mnie tu nie było 🙂 Tak opłata jest jednorazowa. Dokładnie, alternatywa jest fajna bo wszystko dzieje się na automacie. Moja pierwsza strategia startuje od Maja bo wkońcu udało mi sie ogarnąć finansowo 🙂 Zobaczymy jak sobie poradzi zwłaszcza teraz w tym trudnym okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem, że w kwietniu mieli troche strat, ale już widze w maju ładnie odbijają, powoli, ale systematycznie. Ciekawa opcja, nie powiem. Zwłaszcza to, że nie handluje się tam swoim depozytem tylko oni go udostępniają.

Matematycznie całkiem dobrze mi się w głowie spina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2020 o 18:35, Imlegend napisał:

Obserwowałem, że w kwietniu mieli troche strat, ale już widze w maju ładnie odbijają, powoli, ale systematycznie. Ciekawa opcja, nie powiem. Zwłaszcza to, że nie handluje się tam swoim depozytem tylko oni go udostępniają.

Matematycznie całkiem dobrze mi się w głowie spina

Dokładnie, Maj już ładnie zaczął odrabaiać jednak trafiła się także lekka obsówa ale po pierwszym miesiącu nie narzekam 🙂 Wybrana strategia F31 radzi sobie w porządku. Niigdy nie będzie zawsze zielono na giełdzie i ważne aby długoterminowo dała zarabiać.
@Imlegend Jak byś chciał dołączyć to zapraszam 
bit.ly/r_properly 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przemyśle. Tam się opłaca wchodzić za to minimum 1 k czy lepiej 2k od razu? masz jakieś porównanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×